falcon33

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  336
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez falcon33

 1. falcon33

  Risen 3: Titan Lords

  Gdzie w grze znajdę ogólnodostępny(bez wstępowania do frakcji) stół alchemiczny, biegam po caladorze i taranis i nic nie widzę.
 2. falcon33

  Sklep: Promocje na 10. urodziny gram.pl!

  Kupiłem na promocji kilka dlc do assassin creed 3, tylko z tego co się zorientowałem oprócz kluczy powinienem też dostać linki do pobrania tych dodatków i z nich je zainstalować. Bez tego niestety nie działa.
 3. falcon33

  Far Cry 4 - Temat Ogólny

  To właśnie miałem na myśli, wybranie jej z tego koła wytwarza ją i od razu używa.
 4. falcon33

  Far Cry 4 - Temat Ogólny

  O ile dobrze pamiętam tworzą się automatycznie kiedy chcesz z jakieś skorzystać, wystarczy mieć składniki.
 5. falcon33

  Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

  Da się. W opcjach gry na steam ustaw język angielski, dociągnie angielski dubbing a napisy zostaną po polsku(nie pamiętam czy będą od razu czy w menu trzeba ustawiać).
 6. falcon33

  Dishonored - Temat ogólny

  Ja po prostu
 7. falcon33

  Assassin''s Creed IV: Black Flag

  Czy będę miał jeszcze później okazję do ukończenia Tak, po skończeniu gry masz swobodny dostęp do całego budynku.
 8. falcon33

  Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

  W czasie skoku trzymaj klawisz od użycia czekanu(gram na padzie xboxa, nie wiem który to na klawiaturze), lara powinna wtedy wbić czekan w skałę.
 9. W końcu dostałem punkty i zonk przy wyborze gry: Przepraszamy, aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu dla wybranej gry. Zapraszamy ponownie wkrótce. Coś się mi widzi, że się nie załapię.
 10. falcon33

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  >Czy mozna jakoś produkowac sobie strzały do łuku? Mam ebonowy łuk, a ebonowych strzał jest jak na lekarstwo. Nie można samemu robić strzał, dlatego te lepsze zachowuj na " grubszą zwierzynę". Jak sama nazwa wskazuje jest to serce deadry czyli takiego potworka, spotkać je można chyba tylko przy okazji zadań. Czasem można też dorwać przy ciałach magów albo kupić u alchemika .
 11. falcon33

  World Of Tanks

  Na oficjalnym forum wypowiadał się polski przedstawiciel, że ten filmik jest nie pierwszej świerzości, stąd i różnice między nim a rzeczywistością.
 12. falcon33

  World Of Tanks

  Tylko ten pocisk za 1000 ma nominalne obrażenia 950HP, jak przebije to 6 tier idzie na strzał. Expa nie można kupić, jedynie wymieniać za golda z czołgu elite na free exp.
 13. falcon33

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Sam jeszcze nie testowałem ale na innym forum znalazłem, że pomaga na to zmiana formaty na 16:9.
 14. falcon33

  World Of Tanks

  Większa celność i penetracja, bardziej uniwersalna, 150 jest do robienia kuku z bliska i długo się przeładowuje. Bez lepszej wieży nie założysz 107 ani 150.
 15. falcon33

  xbox360 i peryferia

  Oczywiście, nie ma z tym problemu.
 16. falcon33

  World Of Tanks

  Walka francuzami potrafi się zamienić w niezłą komedię, stoi kilka takich kilka metrów od siebie i naparza się kilkadziesiąt sekund prawie bez efektów. Widać że stali w kolejce po pancerz jak rozdawali działa :).
 17. falcon33

  World Of Tanks

  No i niestety normalizacja i nerf amunicji dały popalić. 2 strzały pod rząd w wieże tygrysa z amerykańskiej 105 i dwa dingi. Jak wcześniej było trudno na m10 coś przebić tak teraz wybijam tylko rytm na pancerzach przeciwników, może z 1/3 w tygryska weszła. A co do pocisków HE jak przebije to po staremu, a jak nie (zdecydowanie częstszy przypadek) to kiepskie obrażenia zadają. Artą zagrałem tylko jedną bitwę na razie i chyba ludzie nie wiedzą że tracery wróciły bo tylko ja po strzale wiałem z miejsca reszta po staremu kampi. Zamiast zrobić coś z matchmakerem (granie z koksami 3-4 tiery lepszymi przez 90% bitew nie jest zabawne) to zmniejszyli tylko szanse niższych tierów.
 18. falcon33

  xbox360 i peryferia

  Coś mi ten nowy interfejs nie leży, poprzedni był uporządkowany, wiedziałem gdzie co jest od razu. Strasznie wrażliwy w obsłudze padem, lekko po skosie a nie w poziomie nacisnę i ląduję nie tam gdzie chcę. A w ogóle jest jakiś szybszy sposób na dostanie się do trailerów ściągniętych na dysk? Bo na razie tylko przez zuni mogę się do nich dostać.
 19. falcon33

  World Of Tanks

  Początkujący z najsłabszymi czołgami są losowani tylko na kilka najmniejszych map, na wyższych tierach będziesz grać na wszystkich. Choć i potem losowanie potrafi wrzucić i kilka razy pod rząd na tą samą mapę.
 20. falcon33

  World Of Tanks

  Przeciwpancerna ma większą penetrację pancerza, ale musisz przebić pancerz żeby zadala obrażenia. Burząca ma małą penetrację ale prawie zawsze zada obrażenia(pancerz wroga może pochłonąć sporo jeśli go nie przebijesz) i uszkadza moduły dobrze. Jak wiesz że nie przebijesz pancerza przeciwnikowi to wal burzącym.
 21. falcon33

  xbox360 i peryferia

  Ale Ty chcesz grać z kopi zapasowej a oryginał puścić dalej w obieg a to już podpada pod piracenie. Poza tym żeby na xboxie odpalić kopię musiałbyś go przerobić a to = utrata gwarancji i banik na live.
 22. falcon33

  World Of Tanks

  Bo pewnie oberwał gorzej od Ciebie, nie ważne kto zacznie liczy się kto więcej straci HP.
 23. falcon33

  World Of Tanks

  Za czasów bety to też z tego działka 40% HP is 4 zdjąłem( widok wiejącego isa bezcenny), ale to działa tylko na mapach miejskich i pod warunkiem że is nie jedzie w obstawie. A losowanie T5 przeciw T9 to już przesada zwłaszcza w mediumach bo to nawet za zwiad ciężko robić pzkw IV.
 24. falcon33

  World Of Tanks

  Do tego nowego patha mam dwie uwagi: 1. Nowy lektor w wersji angielskiej mnie już wkurza po co było zmieniać coś co było dobre. 2. Znowu pobawili się algorytmem losującym, nie ma to jak pzkw IV czy kv wpaść na isa 4.
 25. falcon33

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  A wybierasz je w menu szybkiego wyboru (ctrl i z listy po prawej), najpierw oczywiście w ekwipunku wsadź je do slota odpowiedniego