leyek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O leyek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Naszła mnie straszna ochota na grę w Wormsy, muszę zaraz jakieś poszukać i zainstalować. No i może kupię sobie te Wormsy na Xboxa, bo w demo wypadają nieźle :)
 2. Szczerze to nie będę jak większość pitolił wam, że jestem wielkim fanem Borussii Dortmund, bo jest to dla mnie żałosne ale faktycznie lubię Roberta Lewandowskiego i większość Polskich piłkarzy, którzy znają się na tym co robią/robili. :) Ja po prostu uwielbiam osobiście grać w piłkę, a koszulkę prawdopodobnie oddałbym mojemu młodszemu bratu, który też uwielbia piłkę nożną.
 3. http://ja.gram.pl/leyek Szału nie ma ale może da radę :)
 4. Jak dla mnie to Minecraft i dziecięca wersja Dooma :D
 5. Jak dla mnie to C&C ale Red Alert 2 też był dobry :)
 6. Jak dla mnie to The Settlers 3 ale część 1 jest ponadczasowa :D
 7. leyek

  Konkurs GoldenEye 007: Reloaded

  Według mnie powinien nim być Dr. No. Są na pewno wierni fani 007, którzy wiedzą kim był ale są też tacy, którzy nie mają pojęcia kto to jest i jaki jest/był POTĘŻNY. :) Chociaż, w grze mogliby go trochę poznać i to byłby fajny powrót do "korzeni zła" które tak dzielnie zwalcza Bond, James Bond :D
 8. http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=283867&n=1 "Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda"
 9. Jak dla mnie to wybór jest prosty, dagger czyli Marie. Uwielbiam takie cechy jak zdolności akrobatyczne, zwinność, inteligencję i inne umiejętności. Bardzo lubię postacie posługujące się sztyletami w stopniu mistrzowskim. :)
 10. Jak dla mnie to nalepszy w części 3 był Zamek, a w 5 z dodatkiem Forteca. :P