Lord-Szaitis

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lord-Szaitis

  1. Ja też miałem "przyjemność" brać udział w tym cyrku jaki miał miejsce przy okazji eliminacji w Katowicach. Niestety musze w pełni potwierdzić słowa mojego przedmówcy. Ja również około 8 ustawiłem się w przodzie tej ciągle rosnącej kolejki ale byłem zadowolony gdyż jak już zauważyłem byłem na jej samym przodzie, a każdy raczej wie, że jak jest 120 miejsc a jest się na samym przodzie to raczej zapisanie nie powinno stanowić większych problemów. Ale JEDNAK! O 9 w momencie otwarcia bram silesi cały tłum wtargnął do środka przed budke w której miało dojść do zapisu. Kolejka oczywiście zrobiła się bardzo SZEROKA! Oczywiście nikt nie chciał stać z tyłu licząc że z boku się dociśnie! GDZIE BYŁY BARIERKI KTÓRE OGRANCZAŁŁYBY TŁUM?! NIE WIADOMO!! A jeżeli organizatorzy nie mogli takowych postawić to może wypadałoby użyć tych NIESAMOWITYCH 6 "pracowników ochrony" żeby pokolei dopuszczali kolejne osoby z początku kolejki! Skoro w Wawie zapisy rozpoczęły się po 9 to czemu tu nie można było zastosować takiego rozwiązania!? W końcu doszło do sławnego losowania! KOLEJNE BRAWA dla organizatorów! Jak można przymować zapisy w postaci ksywek!! BRAWO ZA MYŚLENIE! Jeżeli decydujecie się już na taki krok, to przynajmniej bądźcie na to przygotowani! Jeżeli ktoś użył 3 ksywek i nazwiska to jego szanse na udział w turnieju zdecydowanie rosną! Ale niestety były "głupki" które zapisywały się tylko imieniem i nazwiskiem (m.in. ja) więc oni nie powinni się dziwić że jednak nie zagrali! Jak już kolega pisał jeżeli to są eliminacje mistrzostw Polski, to może wszystkie osoby powinny mieć szansę spróbować, a jeżeli organizatorzy spodziewali się takiej liczby chętnych to trzeba było pomyśleć albo o większej liczbie stanowisk albo o jakiejś symbolicznej opłacie!!!!! Na koniec jeszcze pragnę "podziękować" organizatorom za te 120 miejsc, najciekawsze jest to że z losowania może zapisali ok 70-80! A GDZIE RESZTA MIEJSC!!!??? Wiem, wiem, znajomi też muszą zagrać!!! TO JEST POLSKA!!!!!
  2. Moze sie myle ale gdzies na jakiejs stronie chyba widzialem ze jak byly mistrzostwa w PESie w Warszawie to w regulaminie bylo ze czerwone, ale nie jestem pewien bo nie bylem. A wie ktos moze czy kluby czy reprezentacje??
  3. A czym gramy? Kluby czy reprezentacje? Jaka bedzie dlugosc meczy? I jak ma wygladac forma raczy? (czerwone strzałki?)