baru02

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O baru02

 • Ranga
  Robotnik
 1. Czy jest jakaś różnica w funkcjonalności pomiędzy kartami geforce 7600 AGP, a geforce 7600 PCI-E ?
 2. Dostałeś paczkę przed chwilą tzn. po 18, czy wcześniej?
 3. Jestem jeszcze ciekaw na jakim etapie zatrzymały się wasze paczki. Moja na przykład od 8 godzin jest razem z kurierem (przynajmniej nie utknęła w sortowni i dość długo miałem nadzieję, że przyjdzie -.-).
 4. Heh dochodzi 18 i już raczej nikt nie dostanie paczki. Nie wiem do kogo mieć żal. Jestem teraz ciekaw na jakiej zasadzie były roznoszone paczki, skoro niektórzy dostawali gry z samego rana, a osoby mieszkające na przykład w centrum Krakowa/Warszawy zostały olane. Wydaję mi się, że skoro Masterlink wziął pieniądze od gram.pl i zapewne zadekralował się, że wyrobi w terminie, a teraz z tego co widzę wiele osób gry nie ma, to powinien ponieść jakieś konsekwencje. Zobaczymy jak zareaguje ekipa gram.pl.
 5. Czy wiadomo do której około godziny pracują kurierzy?
 6. Ja mam na tym samym poziomie t&t, ale myślę, że się powinno zaktualizować około 9.00.
 7. Ja akurat nie mam pretensji do gram.pl. Rozumiem, że po prostu wynikła niekorzystna sytuacja. Fajnie, że są przeprosiny i starają się nam to wysłać w sobotę (narażając się na dodatkowe koszta).
 8. Medievala 2 EK zaczęli wysyłać od około 20, więc trochę cierpliwości.
 9. Jedyne do czego mogę się przyczepić to może trochę zbyt rażąca w oczy aura, wokół loga na koszulce. Brelok na klucze jest o wiele bardziej funkcjonalny niż amulet, więc z tej "zmiany" jestem zadowolony. Ogólnie wydanie jest bardzo dobre.
 10. W sumie nic odkrywczego w tym artykule nie ma, więc liczę, że następne dni będą ciekawsze (może jakiś dokładniejszy opis warlocka). Chociaż pewnie jak dostanę grę w swoje ręce, nie będę już miał ochoty czytać o grze, tylko będę wolał sam wszystko doświadczalnie sprawdzić. ;p
 11. Głosy brzmią bardzo dobrze, szczególnie podkład Piotra Fronczewskiego, więc spodziewam się porządnej polonizacji. Szkoda, że nie ma próbek nagrań Zborowskiego. :/
 12. @ckamil666 Jest napisane na stronie gry, że wysyłka pre-orderów będzie 7.12, czyli w piątek powinno już dojść.
 13. Odpowiedź prosta - nic ;p Ale i tak dostałem ostatnio na urodziny medievala 2.
 14. Swoją drogą jestem ciekawy jak reaguje CDP. Ktoś z nich na pewno czyta to forum i mimo że nie odpowiadają, to chyba dostrzegają "wzburzenie tłumu". Jak dla mnie z przesunięciem premiery na piątek nie ma problemu, bo na prawdę 2 dni w stosunku do tego co zapowiadali nie robią różnicy. Jednak jakiekolwiek wyjaśnienia ze strony dystrybutora by się przydały.