Maciekbpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  290
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Maciekbpl

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > Gdyby Nvidia robiła dobre sterowniki to było by fajnie. Póki co nie znam osoby, która by nie miała problemów ze sterownikami AMD. Z tymi od Nvidii ani ja, ani nikt ze znajomych nie miał żadnych problemów.
 2. Ja doszukałem się jeszcze kilku "jajek" w rozmowach we Flotsam w sklepie gościa sprzedającego książki usłyszałem: "Głupota, wszystko głupota" to cytat odwołujący się do Lalki, a wypowiedziany przez Rzeckiego, o ile dobrze pamiętam lekturę. Do tego jeden elf w Vergen, przy obozowisku Iorvetha śpiewa elficką wersję Szarej Piechoty, polskiej pieśni patriotycznej.
 3. Fakt, że zrobiłem sobie przerwę od ZAC''u, ale chyba aż tak źle nie jest, jak jeszcze pisałem to było nas- redaktorów z 5, choć trzeba przyznać, że np ja z powodu matur się leniłem :D.
 4. Widziałem gdzieś filmik, na którym Geralt natrafia na zwłoki gościa przypominającego Altaira z AC, tylko tym razem biedny asasyn nie trafił w wóz z sianem :D.
 5. A Ty byłbyś wesoły jakby Ci wymordowali rodzinę i wszystkich bliskich i przyjaciół?
 6. Człowieku daj im to ocenić, mają do przeglądnięcia10 stron naszych wypocin, nie zawsze nadających się do czytania, a takie coś jest naprawdę męczące. Poza tym myślisz, że łatwo jest ocenić komu należy się laur zwycięstwa?
 7. Czy jestem fanem serii Assassin''s Creed? Myślę, że owszem. Interesuję się tą grą od bodajże 3 lat. Wszyscy znajomi z początku mi ją odradzali, że niby jest nudna, monotonna, wbrew nim postanowiłem spróbować. Co zobaczyłem? Grę, w której przedstawiono zabójców w całkiem inny, piękny sposób, stworzono im zasady, wrogów, wzbogacono o wątki historyczne, dorzucono teorie spiskowe i co nam wyszło z tych składników? Doskonała zup... wróć gra. Każdego wątku fabularnego w grze nie można się doczekać, jest w niej wiele tajemnic do odkrycia, to wystarczy żeby ją pokochać. Gdy ją przeszedłem postanowiłem odkryć sekrety z jej zakończenia, udałem się na pierwszą polską stronę, na którą mnie wysłało google po wklepaniu hasła Assassin''s Creed. Tak jak w reklamie MC Donalds: " Wszedłem na chwilę, chwilę później zostałem na dłużej, a teraz mówią do mnie..." redaktorze/ moderatorze. Co robię? Non stop zbieram informacje o AC, od zapowiedzi sequela aż do tej chwili, dzięki czemu jestem jedną z najlepiej poinformowanych osób w tej dziedzinie. Po kupnie ACII dostałem koszulkę za zamówienie preorder, chadzam w niej dość często, w szkole często towarzyszyły mi docinki, którymi jednak się nie przejmowałem, jeśli coś jest warte stracenia przy tym czasu to warto pokazać, że się tym interesuje. Jeśli uda mi się zdobyć jedną z nagród obiecuję poświęcać się dalej i nosić kolejne gadżety z tej gry z dumą.
 8. Czy Niemcy się wkurzają, że w każdej grze o II WŚ dostają po tyłkach, czy inne państwa mają za złe, że w tych samych grach można w multi grać Nazistami? Przecież to głupota.
 9. Nigdy nie dostałem od Was przesyłki uszkodzonej, albo opóźnionej, jak były jakiekolwiek problemy potrafiliście pomóc, to czemu nie mielibyśmy Was wesprzeć?
 10. Maciekbpl

  Zabójca zaatakuje w Związku Radzieckim!

  Napisaliście z historii, że nie wiadomo co się stało w Tunguzce, ale w świecie gry Tesla wysadził tam razem z Asasynami FE 34- Pastorał. Według teorii spiskowych ( realnych) Tesla powiedział kiedyś, że wynalazł urządzenie, za pomocą którego może zniszczyć dowolny obiekt na ziemi. Przez mylne tłumaczenie i ufność w geniusz Tesli przypisano mu stworzenie tzw Promienia Śmierci, sprawa zyskała jeszcze większą rzeszę zwolenników, gdy doszło do wybuchu w Tunguzce i władze Rosyjski nie mogły jednoznacznie stwierdzić co się tam stało. Co do " Promienia Śmierci" racjonalna teoria głosi, że Tesla poświęcił całe życie elektryczności, więc mówiąc " każdy obiekt na ziemi" miał na myśli urządzenia elektryczne, więc po prostu wynalazł coś co wysyłało EMP ( impuls elektromagnetyczny zdolny niszczyć układy elektryczne). Dodając to, że Tesla pod koniec życia trochę zwariował od przebywania w polu elektromagnetycznym potwierdza tą teorię,
 11. Maciekbpl

  Rok 2011 bez nowego Assassin`s Creeda

  Dzięki temu zdążą jeszcze ulepszyć tryb multi dzięki opiniom graczy o AC:Bh. Po za tym moim zdaniem przekładają to do 2012 żeby wydać grę przed, albo nawet 21. 12. 2012, który, jak większość graczy AC wie jest datą wypuszczenia satelity Abstergo. Chwyt reklamowy.
 12. Podpiszę się pod tą grą obiema łapami i jeśli trzeba to i stopami, jeśli będzie bez opłat abonamentowych, w MMO gram sobie tylko od czasu do czasu i nie zamierzam płacić idiotycznego abonamentu tylko po to żeby pograć dwa razy w tygodniu. Niech nawet zrobią grę droższą, ale bez tego abonamentu, nie wiem czemu wszyscy wzorują się na WoW''ie.
 13. Maciekbpl

  Sniper: Ghost Warrior - recenzja

  Mnie w grze wkurzało wiele rzeczy, po pierwsze czołgając się po ziemi nawet najgrubsze korzenie przenikają przez naszą rękę/ karabin, nie można przejść kucając, lub czołgając się pomiędzy dwoma kamieniami, tak jakby na wysokości 10 cm był tam mur. Przeciwnicy zazwyczaj padając na ziemię telepią się na niej dobrą minutę, ciało tłucze przy tym o ziemię jakby było z kamienia, nie mówię tu o agonalnych drgawkach tylko o błędzie silnika gry, który każe mu postawić ciało płasko na ziemi, co nie zawsze jest możliwe ze względu na teren. Kolejny bug często zdarzało się, że przeciwnicy, których dawno wyminąłem nagle zobaczyli mnie z odległości pół kilometra i zaczęli strzelać, mimo że byłem w najgęstszych krzakach. O dziwo jeszcze trafiali we mnie prawie non stop z broni maszynowej strzelając serią. W takich zazwyczaj sytuacjach okazywało się, że znajduję się blisko innej grupki, która ujrzawszy strzelaninę włączała alarm. Kolejna rzecz, która rzuciła mi się w oko, może to był po prostu jednorazowy bug gry, który objawił się tylko u mnie: myszka na domyślnych ustawieniach czułości w grze po najlżejszym poruszeniu celownik skakał mi po całym ekranie jak mucha, musiałem zmniejszyć czułość do minimalnej i i tak było to trochę za mało dokładne. Dobry natomiast w grze jest klimat ( oczywiście jeśli nie psują go niespodzianki typu " widzę cię z kilometra, a ty mnie nie" i świetny ( moim zadaniem) system celowania. Zapowiadało się na fajną grę, która miała stać się dla graczy- snajperów kolejną legendą taką jaką był Snajper Elite ( miało nawet być lepsze), ale na obiecywaniu się skończyło.
 14. Nie mamy do czynienia z trójką, to po prostu błąd tłumaczenia serwisów z informacjami o grach w Polsce. Gdy Ubi mówiło nieoficjalnie o tej produkcji i mówili, że może do końca roku się wyrobią to wyrazili się mniej więcej tak: " It wont be a ACIII or add on to ACII rather "AC2,5"." Jestem redaktorem fansite''u o AC i widziałem ten wywiad w oryginale, tylko teraz byłoby mi ciężko znaleźć link. Miejmy nadzieję, że nie zrobią nas PC''towców znowu w balona i nie przełożą premiery.