nazgul47

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3164
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nazgul47

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Witam wszystkich, chciałbym w najbliższym czasie kupić nowego laptopa. Priorytetem dla mnie jest gra w wiedźmina 3 na w miarę dobrych detalach. Do teraz używałem msi gt680 i jestem bardzo zadowolony, wiec teraz poważnie myślę nad msi gs70. Ale może jest jakaś alternatywa o podobnie dużej mocy w cenie do 7tys? (od razu zaznaczam - koniecznie musi być to laptop,bo stacjonarnego na kontrakt nie wezmę) czy mógłby mi ktoś coś doradzić, gdyż dawno nie śledzilem rynku?
 2. nazgul47

  CD-ACTION

  Mam problem,instalacja bioshocka nie działa (cały czas wyskakje błąd danych CRC). Jakieś rozwiązanie?
 3. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Masa jest, czas na rzeźbę. Poleci mi ktoś jakieś fajne, wypróbowane treningi crossfitowe (i do domu i na powietrzu)? Chcę je łączyć z bieganiem, bo pływanie niestety odpada.
 4. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych
 5. Nie wiem czemu ale nie zedytowało mi posta, gdzie zastanawiam się między tym MSI i Lenovo Y50-70 :P Dzięki za pomoc :)
 6. Witam, szwagier chce kupić sobie laptopa do grania i pracy. Jego budżet pozwala na zakup do 4,5 tys. Ja dawno w temacie nie siedziałem, więc proszę o poradę: co najlepszego do tej kwoty można teraz kupić?
 7. Witam, szwagier chce kupić sobie laptopa do grania i pracy. Jego budżet pozwala na zakup do 4,5 tys. Ja dawno w temacie nie siedziałem, więc proszę o poradę: co najlepszego do tej kwoty można teraz kupić?
 8. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Co lepsze w amulecie - 18%cold dmg czy socket z jakimś legendarem, pomstą zeia lub symulatorem bólu?
 9. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Pytanie do łowców demonów: przetestowałem build na zimno i błyski (2.1.2), został ogień. Pytanie: który najlepszy? Na razie gram pod zimno, bo błyskawice coś mi nie leżą. Jak z ogniem? P.S. Też się pochwalę. Sprzątanie w skrzynce. Cała zakładka z leg kuszami, łukami, płaszczami (wszystko, co złote i zielone specjalnie dla DH, min. udręczona z 10%obr i 7%as) na ziemi, żeby przenieść. I co? Połączenie zerwane. YAFUD
 10. nazgul47

  GITARA!

  Gdy ja siadłem ostatnio do gitary po 11 miechach przerwy, to myślałem, że mi lapy odpadną. Co ciekawe, nie opuszki, ale palce i nadgarstek. Coś sie pamięta, tempo nawet wyrabiam, ale wytrzymałości już brak. Dlatego trzeba znowu ćwiczyć i ćwiczyć... :)
 11. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Rozwalam setki, wciąż lipa :P
 12. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Mam pytanko, na jakich poziomach lecą nieskazitelne lzy? Bo potrzebuję do zmiany statów, a tu lipa, pustka, płacz...
 13. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Jak grałem DH na T4 to mi najczęściej nic nie wypadało. A ostatnio Wizzem na ekspercie poleciało z 7 legend w ciągu godziny gry, w tym 3 na raz z Diablo :P Więc mozna powiedzieć, że wszystko zależy od szczęścia :P
 14. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Pewnie i rzucę te 120 talarów, ale na tą chwilę chyba lepszy stary?
 15. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Który kołczan lepszy? Dodam, że nie używam wachlarza i spada mi crit chance, ale szybkość ataku mnie zachęca...