nazgul47

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3164
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez nazgul47

 1. Witam wszystkich, chciałbym w najbliższym czasie kupić nowego laptopa. Priorytetem dla mnie jest gra w wiedźmina 3 na w miarę dobrych detalach. Do teraz używałem msi gt680 i jestem bardzo zadowolony, wiec teraz poważnie myślę nad msi gs70. Ale może jest jakaś alternatywa o podobnie dużej mocy w cenie do 7tys? (od razu zaznaczam - koniecznie musi być to laptop,bo stacjonarnego na kontrakt nie wezmę) czy mógłby mi ktoś coś doradzić, gdyż dawno nie śledzilem rynku?
 2. nazgul47

  CD-ACTION

  Mam problem,instalacja bioshocka nie działa (cały czas wyskakje błąd danych CRC). Jakieś rozwiązanie?
 3. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Masa jest, czas na rzeźbę. Poleci mi ktoś jakieś fajne, wypróbowane treningi crossfitowe (i do domu i na powietrzu)? Chcę je łączyć z bieganiem, bo pływanie niestety odpada.
 4. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych
 5. Nie wiem czemu ale nie zedytowało mi posta, gdzie zastanawiam się między tym MSI i Lenovo Y50-70 :P Dzięki za pomoc :)
 6. Witam, szwagier chce kupić sobie laptopa do grania i pracy. Jego budżet pozwala na zakup do 4,5 tys. Ja dawno w temacie nie siedziałem, więc proszę o poradę: co najlepszego do tej kwoty można teraz kupić?
 7. Witam, szwagier chce kupić sobie laptopa do grania i pracy. Jego budżet pozwala na zakup do 4,5 tys. Ja dawno w temacie nie siedziałem, więc proszę o poradę: co najlepszego do tej kwoty można teraz kupić?
 8. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Co lepsze w amulecie - 18%cold dmg czy socket z jakimś legendarem, pomstą zeia lub symulatorem bólu?
 9. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Pytanie do łowców demonów: przetestowałem build na zimno i błyski (2.1.2), został ogień. Pytanie: który najlepszy? Na razie gram pod zimno, bo błyskawice coś mi nie leżą. Jak z ogniem? P.S. Też się pochwalę. Sprzątanie w skrzynce. Cała zakładka z leg kuszami, łukami, płaszczami (wszystko, co złote i zielone specjalnie dla DH, min. udręczona z 10%obr i 7%as) na ziemi, żeby przenieść. I co? Połączenie zerwane. YAFUD
 10. nazgul47

  GITARA!

  Gdy ja siadłem ostatnio do gitary po 11 miechach przerwy, to myślałem, że mi lapy odpadną. Co ciekawe, nie opuszki, ale palce i nadgarstek. Coś sie pamięta, tempo nawet wyrabiam, ale wytrzymałości już brak. Dlatego trzeba znowu ćwiczyć i ćwiczyć... :)
 11. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Rozwalam setki, wciąż lipa :P
 12. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Mam pytanko, na jakich poziomach lecą nieskazitelne lzy? Bo potrzebuję do zmiany statów, a tu lipa, pustka, płacz...
 13. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Jak grałem DH na T4 to mi najczęściej nic nie wypadało. A ostatnio Wizzem na ekspercie poleciało z 7 legend w ciągu godziny gry, w tym 3 na raz z Diablo :P Więc mozna powiedzieć, że wszystko zależy od szczęścia :P
 14. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Pewnie i rzucę te 120 talarów, ale na tą chwilę chyba lepszy stary?
 15. nazgul47

  Diablo III - temat ogólny

  Który kołczan lepszy? Dodam, że nie używam wachlarza i spada mi crit chance, ale szybkość ataku mnie zachęca...
 16. nazgul47

  Jaka to piosenka?

  1. może to? http://www.youtube.com/watch?v=rxuodY-c0yU 2. nie mam pojęcia.
 17. Generalnie wątpię, by była to temp (zawsze włączam maksymalne chłodzenie, właśnie programem MSI), ale sprawdzę - a nóż, widelec. Bardzo możliwe, że może to być wina brudu - dużo z laptopem jeżdżę, więc mógł się zabrudzić. Infekcji nie podejrzewam, bo już skanowałem i jest czysty. Dam go znajomemu do czyszczenia i zobaczymy - co jak co, ale o płynność Wiedźmina warto walczyć ;)
 18. Mam problem z moim MSI GT680. Od dwóch lat z okładem laptop śmigał jak złoto, ale ostatnio strasznie wiesza, nawet przy włączonej opcji "turbo" (przy internecie nie przeszkadza, przy graniu - bardzo; Wiedźmin 2 kiedyś działał płynnie na b. wysokich ustawieniach graficznych, teraz na minimalnych po 10 min. włącza mi się pokaz slajdów). Wyczyniałem cuda, wianki, ale nic nie pomogło. Odkryłem, że z jakiegoś powodu mam bez przerwy zajęte ok. 1-1,5 Gb pamięci. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna i remedium?
 19. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Jak dla mnie więcej węglowodanów i może trochę więcej czerwonego mięsa. Pamiętaj też, że sama ilość kalorii nie do końca przekłada się na efekt - gdy hardcorowo trenowałem pływanie, wchłaniałem 5-6k kalorii, a na wadze traciłem.
 20. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Ok, a jakieś konkretne zmiany w diecie?
 21. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Brzmi prosto :P Dzieki :)
 22. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Bo już troszkę masy mam, a chodzi mi bardziej o zrzucenie tłuszczyku niż zwiększanie obwodów.
 23. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Ze względu na beznadziejne godziny pracy basenu i kontuzję kolana, nie mogę już ani pływać, ani biegać; pozostaje mi siłownia. O ile na basenie spędziłem pół życia, tak na siłkę chodziłem bardzo okazjonalnie. Dlatego proszę o porady i wytłumaczenie jak chłopu na miedzy: Jak trenować i co robić, by lekko podbić masę (maks. 5 kg) skupiając się na klacie, a potem to dorzeźbić? Co i kiedy jeść? Jak rozkładać treningi w tygodniu?
 24. nazgul47

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Ciężko czasem kawę na basenie dostać :)