Michu94x

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3005
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Michu94x

 1. Stworzylem teraz jeden temat jak kazał Pan RobeN . O tych 3 konsolach!! :)
 2. Ponownie bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. :) W takim razie zostaję przy konfiguracji i7-6700 + gtx 1060. Bardzo bym się ucieszył gdyby przez 2-3 lata dawał rady ustawieniom high/+. Jeszcze raz - wielkie dzięki.
 3. Przepraszam, chciałbym jeszcze przeszkodzić. Wracając do zestawu drugiego - sprzęt wolałbym zakupić w innym sklepie i trochę go zmodyfikowałem Oto co mi wyszło: http://tnij.org/zestaw18091 W związku z tym chciałbym poruszyć kwestie: 1. i5-6600K, a i7-6700 - różnica warta prawie 400zł? 2. Czy w przypadku tego zestawu chłodzenie byłoby zalecane? 3. Może jednak i5-6500? 4. Zasilacz musiałem zastąpić innym. Słuszny wybór?
 4. W życiu nie spodziewałem się tak profesjonalnej i rzeczowej odpowiedzi. Naprawdę wielkie dzięki! Muszę przemyśleć obie opcje, choć jestem bardziej za drugą. Gdyby została wybrana i chciałbym mieć złożoną całość - jaką obudowę Pan poleca do zestawu? Z monitorem nie będzie problemu. Posiadam monitor AOC i2769Vm. Jeszcze raz - bardzo dziękuję. :)
 5. Dobry wieczór. Zastanawiam się bardzo poważnie nad upgradem komputera stacjonarnego. Do jakiegoś czasu wystarczył mi laptop do nauki/pracy + konsola. Można śmiało rzec - gracz konsolowy. Jednak premiera Legionu, chęć pogrania sobie w tańsze gierki na PC''ie (te promocje na steamie) i trochę zawód obecną sytuacją na rynku konsol, przekonywują mnie do zakupu. Kwotę którą mogę przeznaczyć na całość: Do 3,0-3,5K. Sprzęt będzie służył do: Grania, multimediów, rzadziej pracy. Co mogę zostawić ze starego komputera: Jeśli cokolwiek będzie tego warte. Płyta główna, zasilacz, obudowa... może coś? Czy do ceny zestawu należy doliczyć jakieś peryferia ? Karta sieciowa, ewentualnie dysk SSD (mniejszy pojemnością). Podaję specyfikację obecnego, starego komputera: Karta graficzna: Gainward GeForce GTS 250 Procesor: Intel Core i5-2310 Płyta główna: GIGABYTE P61-USB3-B3 Pamięć RAM: Kingston (9905471-001) 2x2[GB] DDR3 Dysk: HDD Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ) Zasilacz: Tagan TG 480-U15 (480W) Napęd: Samsung SH-222AB Obudowa: MODECOM Harry - czarno-srebrna (prawdopodobnie starsza wersja modelu 8300B, prawie identyczna) Z góry dziękuję za propozycje.
 6. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Ok, nvm. Reddit pomógł. Po prostu utworzyły mi się dwa save''y - dla trybu online i offline. Wylogowanie się pomogło. Sorry za double posta.
 7. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Witam. Sprawa ma się Black Ops''a III. Otóż gra nie mogła połączyć się z serwerem, pograłem więc sobie w singla, dość długo. Ku mojemu zaskoczeniu gdy już połączyłem się z serwerem moje zapisy przepadły. Miał ktoś podobny problem ?
 8. Nawet mi nie przypominaj. Komunikacja miejska, tak bardzo zawalona. Dopiero kolega musiał mnie oświecić co się dzieje.
 9. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  So it begins. Mrrr. https://www.youtube.com/watch?v=1nKW9kTjsps
 10. Michu94x

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  To się zgadza. A ja głupi zrobiłem około 20 misji w Pękninie, dzięki śliczne. :)
 11. Michu94x

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Delvin z gildii złodziei nie chce mi dać misji specjalnych mimo iż wykonałem więcej niż 5 zadań w mieście, jakieś pomysły ?
 12. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Połatali już nowego Assasyna, jest w miarę grywalny ?
 13. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Pobrany mam ten 190 mb, ale i tak nie mogę go uruchomić. To ja. :D
 14. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  W dodatku konserwacja psstore. :/
 15. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Osobiście zostawiam po prostu, od tak. Sama przejdzie sobie w standby. :P
 16. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nie musiałeś od razu anulować preordera, spokojnie mogłeś to zrobić później. Pieniążki pobiera z konta dopiero na kilka dni przed premierą. Co do bety, to chyba wszystko. Wydaje mi się że resztę będzie można pobrać w chwili otwarcia.
 17. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Jeśli ktoś nie miał okazji przetestować bety BF: Hardline, a jest zainteresowany - ostały mi się dwa kody:
 18. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Bardzo dziękuję Reffan , Jarden i Magwisienka za wasze opinie. Może do bety Destiny uda mi się dopchać. Tak się składa, że udało mi się dostać do bety Hardline''a... ale dostałem pustego mail''a, bez kodu.
 19. Michu94x

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Uzyskał ktoś może dostęp do alphy Destiny ? Jak wrażenia ? Zarejestrowałem się w pierwszym dniu ale kodzika niestety nie otrzymałem. Kodzik na betę BF: Hardline zresztą też nie otrzymałem. :/
 20. Michu94x

  Metal Gear Solid - seria

  Pozwól że tak Ci odpowiem :) : http://youtu.be/7MRtriqLXsw?t=39s
 21. Dared00 podał Ci linka. Od siebie dodam, że I Wojna Światowa wcale nie jest głupim pomysłem. Oprócz zmagań w okopach można ukazać bitwy morskie, zastosowanie nowinek technicznych (czołgi, okręty podwodne, samoloty) czy wydarzenia z wojną związane - Kocioł bałkański, zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, Rewolucja październikowa i Bitwa Warszawska (zresztą, czy ktoś w Activision słyszał o niej?).
 22. Miało być WWI, a wyszło jak zwykle. Póki co serii podziękuję.
 23. Jeśli rzeczywiście akcja będzie się toczyć w trakcie WWI to biorę w ciemno. Nareszcie jakaś odskocznia od współczesnych konfliktów.
 24. Premiera w Polsce miała miejsce już pod koniec listopada.