Anvi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  197
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Anvi

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Chyba pierwszy raz nie polecę z wywieszonym jęzorem po swoją kopię GT. Najsłabsza lista samochodów w historii serii, praktycznie brak kariery, nawet oprawa już nie robi takiego wow, jak kiedyś robiły te gry. Jeździ się nawet nieźle, ale w tym roku jest masa ciekawszych alternatyw.
 2. Z tą "szeroką gamą" to tak poważnie? Jak można być tak cynicznym... 6 gier na start, w tym dosłownie jedna godna uwagi. Mocniejsze premiery gdzieś tam dalej, może w tym roku, może nie i to w ilości, którą można policzyć na palcach nawalonego drwala. Nic się nie nauczyli na WiiU.
 3. Wydaje mi się, ze ta "gra" nie będzie miała żadnych atutów poza bezsensowną, przesadną brutalnością. Postal i Manhunt przynajmniej próbowały się jakoś tłumaczyć fabułą, tutaj po zwiastunie widać, że jakiś psychol wychodzi i morduje najwyraźniej niewinnych przypadkowych ludzi. Przez takie pseudo-gry gracze mają taką opinię jaką mają. Politycy znowu będą mieli podkładkę to jakiejś tragedii w amerykańskiej szkole...
 4. Kij, że co drugiego questa nie da się skończyć przed błędy, a publiczne "lochy" to w ogóle nieporozumienie... > Grałem w bete na serwerach amerykańskich i mimo pewnych obaw żadnych opóźnień w rozgrywce > nie miałem, można więc przypuszczać że rzeczywiście dotrzymają obietnicy i start gry > przebiegnie bezproblemowo. Co do komentarzy powyżej to nie wiem czy idziecie po prostu > za falą krytyki teso wszechobecną na tym forum (gdzie większość pewnie nawet nie miała > z grą żadnej styczności) czy prostu cebulowa mentalność karze wam oczerniać grę bo śmieli > zażyczyć sobie za swój produkt zapłaty zamiast wypuścić za darmo a najlepiej jeszcze > wam za nią dopłacać :) > > Dziwne że gra na zagranicznych forach zbiera dobre opinie a jedynie polskie community > płaczę nad jej poziomem. Ja po przegraniu parudziesięciu godzin w becie jestem grą oczarowany, > i z niecierpliwością czekam na mojego na pre-odera. Grałem we wszystkich trzech frakcjach. W każdej masa błędów. Questy się wieszają, a lagi jak najbardziej się zdarzają. Najgorsze, że to już 3cia beta i nie widać poprawy. W grze nie ma nawet najprostszej opcji "report bug", a uważam, że w publicznej becie powinna być. Za dwa tygodnie premiera, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mogli poprawić aż tyle błędów.
 5. To będzie okropny gniot skoro nawet trailer jest tak tandetny. Nawet bardzo słabe filmy potrafią mieć dobre reklamy...
 6. Anvi

  SimCity - recenzja

  Nie wiem skąd aż tak wysoka nota. Gra nie ma nic wspólnego z Sim City. To bardziej Sim Dzielnica. Jest jak maksymalnie uproszczona wersja SC4 dla przedszkolaków. Nie ma możliwości kontroli gęstości zabudowań, nie można samem budować ani komunikacji, ani trakcji, ani kanalizacji, ani nawet lotniska (!). Miasta są malutkie, 2x2km to śmiech na sali, moje rodzinne miasteczko, o ludności nie przekraczającej 25,000 mieszkańców zajmuje podobną powierzchnię. Wymóg ciągłego podłączenia do internetu staje się już standardem i tym bardziej jest niedorzeczne, że EA jest kolejną firmą, która zdaje się nie zdawać sprawy, że ludzie w ogóle będą w to grać. Serwery nie wyrabiają, a EA jest zaskoczone niczym nasi drogowcy śniegiem padającym w grudniu, mimo, że podobna sytuacja miała miejsce w trakcie premiery w USA. Jedyne co jest w miarę udane to grafika i "silnik" napędzający działanie dzielnicy (bo nie miasta).
 7. Skojarzyli po roku, że na konsolę nie ma gier. Wyborne.
 8. Anvi

  Grupa gram.pl w STEAM

  Też chętnie dołączę, w kupie raźniej :) http://steamcommunity.com/profiles/76561198017400404
 9. W świecie Saints Row to nie jest nic nadzwyczajnego :) Tak po prawdzie w niektórych osiedlowych siłowniach również...
 10. Pisać, że Uncharted 3 jest godnym rywalem Batman AC jest równie sensowne co napisać, że nowy NFS jest godnym rywalem Fify...
 11. Ja od początku korzystam z pliku .cfg zrobionego przez graczy i gra wygląda bardzo fajnie, choć ma pewne braki. Za to frajdy dostarcza mi masy, jak dawno żadna gra.
 12. Z doświadczenia wiem, że stanie w kolejkach jest świetną okazją, żeby ograć coś na kieszonsolce :) Jadę jak co roku!
 13. Ta gierka wygląda coraz smakowiciej, oby tylko gameplay dawał radę.