B3wolf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O B3wolf

 • Ranga
  Robotnik
 1. Przykro mi ale nie wzięliście pod uwagę odrobionej pracy domowej ze strony AMD/ATI - mówię o nowej serii 38XX - akurat bardzo udany sprzęt i wszystko wskazuje na to, że w swoim przedziale cenowym bez konkurencji.
 2. Pirackie pirackie, fajnie to brzmi, ale u mnie także gra nie chciała się odpalić - konfiguracją przewyższam zalecane wymagania sprzętowe, absolutnie całe oprogramowanie w komputerze jest legalne, ani jednego wirusa, rootkita, spyware''u też nie uświadczysz i za nic powiadam wam, za nic nie chciała się uruchomić. Podejrzewam, że mogło chodzić o wirtualny napęd z Alcohola, ale po odinstalowaniu też nie chciało trybić. W końcu szybka decyzja - backup wszystkich ważnych dokumentów i format. Po formacie na spokojnie wszystko bryka aż miło. Nie zainstalowałem jednak Alcohol''a - dzisiaj sprawdzę czy to faktycznie była przyczyna. Pal licho to antypirackie zabezpieczenie, nie każdy kto posiada wirtualny napęd jest od razu piratem, tak samo jak nie każdy kto posiada pozwolenie na broń jest maniakalnym zabójcą do cholery. A rzeczone kody bardzo łatwo znaleźć moi mili - google służy Ci pomocą po wpisaniu frazy stalker bonus codes :) N''joy :)
 3. A co zamierzasz do kompa wsadzić? BTW. macie może ochotę pograć w multi? Możemy się kiedyś umówić - założę grę na swoim sprzęcie i sprawdzimy czy to udźwignie.
 4. Toszka a możesz merytorycznie i całymi zdaniami?
 5. Mike miło, że próbujesz sprawę wyjaśnić. Przykre jest to, że właśnie nie wszyscy doceniają Wasze starania - w tej chwili jesteście absolutnym liderem jeżeli chodzi o rodzimy rynek gier o czym świadczy trzeźwe (no może czasem) podejście do tematu, wydawanie gier w "przypakowanych" edycjach, solidny newsletter (dołączany do CDA) i wreszcie świetne narzędzie jakim jest gram.pl. Szkoda tylko, że cień na to wszystko kładą ostatnie wydarzenia - to powinno uzmysłowić Wam, że jeżeli macie zamiar nas rozpieszczać to bądźcie pewni tego, co robicie i tego, co obiecujecie. Niedoręczenie przesyłek akurat zawiodło nadzieję wielu osób... Chciałbym Was za to winić, ale nie mogę - nikt z Was nie koczował na infolinii ML, nikt z Was nie wciskał nam kitu, że w liście przewozowym nie ma takiej adnotacji i wreszcie nikt z Was nie próbował nam wciskać poniedziałku jako dnia, w którym powinniśmy dostać swoją paczkę, a nie się kłócić o doręczenie w sobotę, bo w końcu kim my jesteśmy, żeby czegoś się domagać. Ergo: winię Masterlink za bezczelne wciskanie nam kitu i nie udzielenie rzetelnych i zgodnych z prawdą informacji. Niby prawda jest jak dupa - każdy ma swoją, jednak "prawda" ML przypomina bardziej słynną rosyjską Prawdę. Tyle w zasadzie miałem do powiedzenia. Róbcie swoje i bądźcie pewni swoich działań - a my się odpłacimy :) Dobrej nocy.
 6. Goatus bardzo mi przykro, ale niestety Twoja teoria legła w gruzach. Otóż mój drogi kolego nie, każdego 30 dnia miesiąca cierpliwie wyczekuję na nadejście mojego ulubionego święta - Matki Boskiej Pieniężnej - to taki dzień, kiedy konto zasila magiczna 4 cyfrowa kwota, która pozwala na opłacenie rachunków, godne życie przez najbliższy miesiąc i pozwala także trochę zaszaleć. Co do umowy - gratuluję, jeżeli zawierasz umowę w momencie, gdy nie znasz dokładnie jej warunków. Być może nie siedzisz już na garnuszku rodziców, jednak nadal jesteś naiwny niczym dziecko :)
 7. Sado wydaje mi się, że od tego oczekiwania dostałeś pomieszania zmysłów. Dostajesz bogatszą edycję i jeszcze narzekasz. CDP nie zrobił nic, żebyś był na tym stratny. Także jak dla mnie to po prostu cholernie marudzisz i właśnie zachowujesz się jak taki 5cio latek, który dostał nieco inną grzechotkę niż chciał - nic, że lepsza, bogatsza, wyższej jakości - jest ciut inna - to jest be. Pathetic.
 8. Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja 1 11,12,06 17-19 09/12/2006 12:57:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1 2 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 05:19:26 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1 3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:40:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1 4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:50:30 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
 9. Cóż - nie tylko nie dają rady z budową ulic i ulic, ale nie wypełniają tego od czego oni są, a od tego oni są, od tego są oni, od tego są - takie może małe kononowiczowanie w ramach podsumowania dokonań ML :)
 10. Ja tak miałem z F.E.A.R - ale tutaj pomogła PT (pomoc techniczna) CDP i dostałem swoją paczkę jeszcze tego samego dnia :)
 11. Mnie tak naprawdę ujęło bogactwo polskiej edycji no i cóż - niebanalna lokalizacja, ale cóż - poczekam na swoją CE :)
 12. Tia stary trick ML - cóż przykre...
 13. Parafrazując słynną personę - niedoszłego prezydenta Białegostoku - ML przez zimę nie szykował planów budowy sieci komunikacyjnej a od tego oni są od tego są oni od tego są :)