ArkanisGath

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ArkanisGath

 • Ranga
  Robotnik
 1. ArkanisGath

  Toca Race Driver 2

  Ale co mają sterowniki od karty graficznej do samej instalacji? Zresztą, próbowałem też na innych i było to samo :/
 2. ArkanisGath

  Toca Race Driver 2

  Instaluję grę, a gdy instalacja dojdzie do końca widać tylko ekran z logo cdprojekt i nic się dalej nie dzieje. Nie wiem, o co moze chodzić, bo kiedy instalowała się bez problemów. Wie ktoś, dlaczego tak się dzieje?
 3. ArkanisGath

  Test Drive: Unlimited

  To ja już nie wiem... Nie mam żadnych wirusów, w tle pracuje tylko tyle aplikacji, ile potrzeba, a grać się po prostu nie da... Chyba czeka mnie format, ale jak po nim gra nadal będzie tak niemiłosiernie ciąć, to ja też się chyba potnę :/. Dodam jeszcze, że czasem chodzi lepiej, czasem gorzej, jak jej się spodoba. Czasami w tym samym miejscu, zaraz po rozpoczęciu gry mam 15 FPS, a czasami 2. Od czego to może zależeć? nie mam pojęcia :(.
 4. ArkanisGath

  Test Drive: Unlimited

  Wirusów nie mam na pewno, ale zapomniałem dodać, że na tej 6600gt jest tylko 128 ram... Ale i tak slyszałem, że na takich konfiguracjach można spokojnie grać. Nic i tak miałem w najbliższym czasie kupić nowego kompa (pewnie w wakacje). tyle, że ja chcę grać już teraz, a nie w najbliższym czasie xP.
 5. ArkanisGath

  Test Drive: Unlimited

  Nieee, po przekręceniu o te 60 , czy ileś stopni działała normalnie, analogowo. Ale to i tak uniemożliwiało sprawną grę:P. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mój komp, to athlon 2400xp, gf6600gt i 768 ram. Niestety, taka konfiguracja w żadnych ustawieniach nie zapewnia płynności. Max można wyciągnąć 15fps w najniższych detalach, o wypadkach lepiej już nawet nie wspominam... I tu pada moje pytanie, czy można jakoś poprawić wydajność? A może ktoś ma taki sam sprzęt i gra bez problemów? Może wkrótce pojawią się jakieś programy obniżające jakość grafiki w zamian za wydajność, albo patche optymalizujące, ale na razie nie mogę nawet pograć :(.
 6. ArkanisGath

  Test Drive: Unlimited

  Już wiem, w czym problem... nie włączyłem w opcjach "włącz kierownicę" ^^''. Bez tego kiera też działa, ale z objawami, o jakich mowiłem.
 7. ArkanisGath

  Test Drive: Unlimited

  Em, a ja nie mogę odpowiednio mojej DFP ustawić. Martwa strefa jest wręcz kosmicznych rozmiarów, poza tym, nie działa Force Feedback. Dla odmiany, w gtr2, wszystko działa jak ta lala. Kiera reaguje bez żadnych opóźnień na choćby lekkie muśnięcie i force feedback dziala jak trzeba. Wie ktoś, jak naprawić ten problem w tdu?
 8. ArkanisGath

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Ekhem, przepraszam. Naprawiłem pomyłkę niemal od ręki, ale i tak widać zbyt wolno ^^''.
 9. ArkanisGath

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Dzięki. To się nazywa szybka pomoc :D. Ja mam wersję najnowszą, ale koleżanka ma starszą. Szukałem po numerze i dlatego nie znalazłem tego patcha z Ostrza i Gwiazd
 10. ArkanisGath

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  oups, machnąłem się w adresie, przepraszam. piotr_e_k@o2.pl
 11. ArkanisGath

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Dzięki stary, ratujesz mi życie ;]. piotrek@o2.pl
 12. ArkanisGath

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Chciałem zagrać w bg przez sieć, ale nie mogę znaleźć patcha 2.5.26498 do trombala. Wie ktoś, skąd można go ściągnąć? Na stronie gram.pl nie ma go, natomiast na stronka bg2.cdprojekt etc. zdaje się być nieczynna.... Swoją drogą ktoś z cdprojekt mógłby się tym zainteresować i udostępnić ten patch na gram.pl. Jest tam tylko patch do Cieni Amn.
 13. ArkanisGath

  Diablo II Lord of Destruction

  Ja nie chcę cię stresować, ale dobrze zrobiona czaro z twoim poziomem nie powinna mieć problemów na hell. Wydaje mi się, że zmarnowałas punkty na burzę z piorunami, bo to nie jest chyba czarka do duelów? Jeśli chcesz jakiś schemat rozwoju postaci to tu masz linka: http://diablo2.cdprojekt.com/default.asp?ID=strategie i tutaj: http://strategy.diabloii.net/news.php?id=562 . Przy czym ten drugi link prowadzi do naprawdę fajnego schematu.
 14. Mnie się podoba tytuł "wróg ludu" i "wywrotowiec", he he. Może z powodu niechęci do wszystkiego co związane z komunizmem:). Szkoda, że wywrotowiec nie "odpowiada" "robotnikowi". Mógłbym się cieszyc fajną rangą :).
 15. ArkanisGath

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Moderatorzy na tym forum są po prostu uprzejmi, nawet wobec, nie owijając w bawełnę, kompletnych debili:). I to sie chwali. Znam fora, gdzie niektórym z modków się pokręciło w głowach i myślą, że to my jesteśmy dla forum, a nie forum dla nas. Tutaj na szczęście jest inaczej.