Kono123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kono123

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zwracaj uwage na zdjęcia w artykułach.
 2. Ja znalazłem 1, nie napisze gdzie, ale nie ma szans, żeby go przeoczyć, nawet jak się kliknie na niego to przenosi na strone konkursu.
 3. Stworzyłą się w naszej pięknej graczowej społeczności grupa ludzi "fanów" Heroesa 3 i wszystko co nie jest opatrzone zakiem III jest słabe, złe, niegrywalne, inne, nie dopuszczają do siebie nowy o tym, że swiat idzie dalej i gry sie zmieniają. Heroes III był super( bo był), ale on wyszedł o ile sie nie myle 13 lat temu i ile można grac w jedno i to samo, przechodzić w kółko misjne znając wszystko na pamięć. Ja osobiście zagrywałem sie trzecią odsłoną tej gry, ale to nie oznacza, że swiat sie na niej skończył wręcz przeciwnie sprawiają mi wiele przyjemnosći nowości jakie zostały wprowadzone w kolejnych odsłonach serii ( nowe historie, mapy, kampanie, jednostki, czary czy wlasnie ulepszenia graficzne) A co do tego ze w VI odsłonie nie było widać miast to owszem był to minus, ale nie wpłynął na radośc z gry. Ludzie narzekajacy na jego brak teraz zamiast się cieszyć wymyślili, że tak nie może być, że już na taką zmianę za pózno i gra jest cały czas nie grywalna. Zdaje sobie sprawe z tego, że wiele osób uzna moja wypowiedz za obraze wszystkiego co prawe i dobre, ale mam nadzieje, że znajdzie jedna czy dwie, które podziela mój punkt widzenia.
 4. Autorzy wytłumaczyli, że wampir lata nie dzieki użyciu skrzydeł tylko dlatego, że jest to istota magiczna i dlatego może bardziej lewitować niż latać nad ziemią. Jedyne co mi się nie podoba to strzelanie z kusz podczas jazdy konnej oraz to, że bełty trafiają i zabijają szkielety takie to troche nie logiczne. :) Chociaż w grach fantasy wszystko dozwolone.
 5. Wesołych i mokrych Świąt Wielkanocnych.
 6. Mnie się podobała wiadomosć jakoby Hollywood mało zrobić film na podstawie Wiedzmina a główną rolę miał zagrać Nicolas Cage.
 7. Och medalionie dlaczego nie możemy być razem, na zawsze tylko ty i ja, dlaczego...
 8. Ech co to się dzieje kiedyś trzeba było czekać 2 tygodnie na podcast a teraz nie zdażyłem jednego obejrzeć a już drugi.
 9. Tak ja swój dostałem ze strony www.gamesradar.com wczoraj jeszcze były nie wiem jak teraz. A co do weekendowych testow to nie wiem skąd takie nowiny skoro nawet w launcherze do gry jest pokazane: RaiderZ Alpha is NOW LIVE! 2012-03-14. I z tego co widze w grze to sporo ludzi gra wiec oni chyba też nie wiedzą ze to weekendowe testy. xD
 10. Ja swój klucz zdobyłem wczoraj. Powiem, że nawet przyjemnie się gra choć za mało jeszcze zobaczyłem, żeby móc się wypowiadać na temat tej gry. Pierwsze wrażenie jest pozytywne chociaż może to przez mój glód mmo, dawno w nic nie grałem.
 11. Gdy Aion przeszedł w tryb FTP też znalazło się "więcej sposobów na wyrażenie siebie". Mówię tu oczywiście o blokadzie czatu, gdzie bez zapłacenia można było używać tylko party czat a ogólny jedynie za dopłatą. A dodaktowe bamboszki czy czapeczki jakie zapewne wystąpią w GW2 mi nie przeszkadzają.
 12. Konie końmi, ale ja to bym na Pukaczu pojeździł.
 13. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Letho mówił Geraltowi pod koniec Wiedzmina 2, że nauczył sie calego rozkładu straży w zamku zanim dopadl Demawenda, a nie na statku. Takie drobne niedopatrzenie, a co do filmiku to robi wrażenie.