Miastalman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  234
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Miastalman

 • Ranga
  Brygadzista
 1. w marcu u4? od razu chciałem kupować, ale nie. Kupię po egzaminie licencjackim PS4 i U4
 2. czyli pewnie trzeba będzie kupić tą nową kartę graficzną
 3. Okres świąteczny to na święto dziękczynienia?
 4. Mimo, że będę czekał, a BG&E ma jeden z najlepszych soundtracków to wątpię, że ta gra się pojawi. Mam wrażenie, że już dawno jest poniżej progu opłacalności.
 5. Nie porwała mnie ta impreza, nie potrafiłem sobie znaleźć miejsca i w ostateczności zamiast robić coś konkretnego to tylko chodziłem. Polecam, choć nie wiem, czy pojadę tak jeszcze raz, na pewno nie w 2 osoby. Na plus, że było płatnie, nie było dzieciarni jak na IEM, choć to zupełnie różne imprezy. Jak ktoś jest fanem karcianek lub planszówek to na 100% będzie się dobrze bawił tam.
 6. Minimalne luz, ale rekomendowane raczej w następnym kompie.
 7. Miastalman

  Lubisz czytać gram.pl? Wyłącz Adblocka

  Szczerze powiedziawszy nienawidzę reklam i korzystam z AdBlocka.
 8. Gry na PC można kupić po skończonym czasie za tak śmieszne pieniądze, że nie będę kupował nic nowego. Z drugiej strony Watch Dogs czy Thief to słabe gry.
 9. Miastalman

  Evolve - wrażenia z wersji alfa na PC

  Moje wrażenia są takie - wieje nudą i hate na noob-medyków, ale ogółem jest jeszcze do przełknięcia.
 10. > Ta ale jak podzielisz ten wynik na 4 (bo tyle jest konsol na które gra wyszła) to wychodzi > 800 tyś. na konsolę czyli nie jest jakiś to imponujący wynik. Gierka nie miała jakiejś specjalnej sprzedarzy na x360/ps3
 11. Jako, że grałem na konsoli (ps3) parę dobrych lat temu, ze swojego doświadczenia mówię - nie polecam.
 12. > Sensu w sumie to niema, wersje cyfrowe są tańsze a ta gra jest na raz więc kupno pudełka > dla kolekcjonerów Na konsolach jest, szczególnie, że wersja cyfrowa na PS4 wcale nie jest tańsza, a pudełko można sprzedać z grą.
 13. > Nie przeczę, że jest popyt po prostu wyrażam swój stosunek do gry. I czy naprawdę nie > można wprowadzić tych poziomów trudności? > Pewnie można, ale chyba magia tych gier polegała co najmniej częściowo na tym, że go nie było. Dodatkowo, tak gry były trudne, ale w żadnym razie nie były irytujące. Miały taką mechanikę, że dużo się człowiek uczył na błędach i to było fajne. [m-G.]
 14. > Niestety jak dla mnie ta gra będzie za trudna. Nie chcę bić klawiaturą o ścianę...a szkoda > bo bym chętnie w to zagrał, ale zbyt rzadko gram żeby się przy grze irytować. CI nie > myśli może o wprowadzeniu zróżnicowania poziomów trudności? Ta gra powstała, bo seria Souls od From Software odniosła sukces i okazało się, że jest grupa - nie mała - ludzi, którzy chcą takich gier (Demon''s Souls zostało wydane dopiero na zachodzie, jak sobie policzyli ile ludzie tej gry zimportowali z KKW).
 15. W raz ze zdjęciem w Chinach embarga na konsole czekam na, hmm "Szanghaj Game Show"? Dobry artykuł, jak zawsze na tym portalu, a co do TGS 2014 to fajnie, że w końcu jedna gra widmo dała o sobie znać.