HMRpG_MODED

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  92
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HMRpG_MODED

 • Ranga
  Przodownik
 1. Butelka powinna być już w podstawce a w EK z ogórkiem do wąchania ;))) A co z tego wybierze CDP to ich sprawa, jak na razie wydanie typowe.
 2. Witam, dodajcie wszystkie naszywki, zapalniczkę, chustę (mam z Throne of Darkness i używam ;)), i ewentualnie tą blaszkę z napisem. Może niezbędnik, krzesiwo, menażkę ? ;)))
 3. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  W tym sęk że są uniewinnieni
 4. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Nie ma takiej opcji. ;( Ale dzięki za odpowiedź. Pewnie każdy wszedł na cmentarz w II rozdziale tylko ja pójdę w III ;(
 5. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  SPOJLER Jak dostać się na cmentarz ? Sytuacja taka : detektyw na bagnach, alchemik obrażony a od Talara ani Vincenta przepustki dostać nie mogę. Grabarzowi zaniosłem sadło psów a Baraninę utłukłem. Został do pokonania Strażnik. Wygląda że wejdę dopiero w 3 rozdziale chyba że ktoś ma jakiś pomysł.
 6. Pierwsza przesyłka: Gra, druga: reszta EK, trzecia: reklamowane pudełko i okładka na materiały dodatkowe, czwarta: plakat, piąta: reklamowane pudełko (wsuwane) na całość EK Rekord ;) I ozdoba kolekcji gotowa ;)
 7. Szkoda że te słowa dopiero teraz i kolejna wersja. To książki schną, pudełka nie posklejane, teraz tylko i wyłącznie nasza wina. Ale wielki szacun za takie zakończenie sprawy. Lepiej późno niż wcale. I bardzo dziękuję za perełkę i ozdobę mojej kolekcji gier. Przepiękne wydanie i rewelacyjna gra. Życzę szybkiego naprawienia błędów i kolejnych sukcesów.
 8. Zna ktoś rozsądne wymagania minimalne na których Wiedźmin pójdzie komfortowo na max ? Czeka mnie wymiana sprzętu a nie chcę wydać za dużo.
 9. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Zna ktoś rozsądne wymagania minimalne na których Wiedźmin pójdzie komfortowo na max ? Czeka mnie wymiana sprzętu a nie chcę wydać za dużo.
 10. To jakiś problem z zabezpieczeniami płyty. Próbowałem też tego wszystkiego ale nie zadziałało. Oficjalna pomoc milczy, to pomogło google - poszukałem cracka i gra działa bez problemu - zaznaczam że mam oryginalną wersję gry w Edycji Kolekcjonerskiej i oczywiście zarejestrowaną na swoim koncie. Czasami piraci są przydatni ;)
 11. Wysłałem 23.10. tylko odpowiedzi nie dostałem, chyba że chcecie to wysłać w trzeciej paczce :(((
 12. to może dorzucicie też i mnie całe pudełko na materiały dodatkowe ?
 13. "Jakość wydania jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. " Witam, Dotyczy zamówienia nr IE03250799 pudełko z Materiałami Dodatkowymi jest wgniecione, rozdarte, w okładce na płytę jest dziura. Jakie proponujecie rozwiązanie tego bubla ? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź I żadnej odpowiedzi Z BOKu ;(((
 14. A o wysyłce 2 części EK cisza. Kiedy 2 część z Najgorszej Premiery na gram.pl i w Polsce ????
 15. Super, EK dostępna któryś dzień, a ja głupi, zamawiałem kilka godzin, żeby dostać okrojoną EP .... ;((( Ale kiedyś dojdzie reszta, chyba ..... Czemu czuję się jak frajer ? ;(((