HMRpG_MODED

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  92
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HMRpG_MODED

 1. Butelka powinna być już w podstawce a w EK z ogórkiem do wąchania ;))) A co z tego wybierze CDP to ich sprawa, jak na razie wydanie typowe.
 2. Witam, dodajcie wszystkie naszywki, zapalniczkę, chustę (mam z Throne of Darkness i używam ;)), i ewentualnie tą blaszkę z napisem. Może niezbędnik, krzesiwo, menażkę ? ;)))
 3. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  W tym sęk że są uniewinnieni
 4. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Nie ma takiej opcji. ;( Ale dzięki za odpowiedź. Pewnie każdy wszedł na cmentarz w II rozdziale tylko ja pójdę w III ;(
 5. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  SPOJLER Jak dostać się na cmentarz ? Sytuacja taka : detektyw na bagnach, alchemik obrażony a od Talara ani Vincenta przepustki dostać nie mogę. Grabarzowi zaniosłem sadło psów a Baraninę utłukłem. Został do pokonania Strażnik. Wygląda że wejdę dopiero w 3 rozdziale chyba że ktoś ma jakiś pomysł.
 6. Pierwsza przesyłka: Gra, druga: reszta EK, trzecia: reklamowane pudełko i okładka na materiały dodatkowe, czwarta: plakat, piąta: reklamowane pudełko (wsuwane) na całość EK Rekord ;) I ozdoba kolekcji gotowa ;)
 7. Szkoda że te słowa dopiero teraz i kolejna wersja. To książki schną, pudełka nie posklejane, teraz tylko i wyłącznie nasza wina. Ale wielki szacun za takie zakończenie sprawy. Lepiej późno niż wcale. I bardzo dziękuję za perełkę i ozdobę mojej kolekcji gier. Przepiękne wydanie i rewelacyjna gra. Życzę szybkiego naprawienia błędów i kolejnych sukcesów.
 8. Zna ktoś rozsądne wymagania minimalne na których Wiedźmin pójdzie komfortowo na max ? Czeka mnie wymiana sprzętu a nie chcę wydać za dużo.
 9. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Zna ktoś rozsądne wymagania minimalne na których Wiedźmin pójdzie komfortowo na max ? Czeka mnie wymiana sprzętu a nie chcę wydać za dużo.
 10. To jakiś problem z zabezpieczeniami płyty. Próbowałem też tego wszystkiego ale nie zadziałało. Oficjalna pomoc milczy, to pomogło google - poszukałem cracka i gra działa bez problemu - zaznaczam że mam oryginalną wersję gry w Edycji Kolekcjonerskiej i oczywiście zarejestrowaną na swoim koncie. Czasami piraci są przydatni ;)
 11. Wysłałem 23.10. tylko odpowiedzi nie dostałem, chyba że chcecie to wysłać w trzeciej paczce :(((
 12. to może dorzucicie też i mnie całe pudełko na materiały dodatkowe ?
 13. "Jakość wydania jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. " Witam, Dotyczy zamówienia nr IE03250799 pudełko z Materiałami Dodatkowymi jest wgniecione, rozdarte, w okładce na płytę jest dziura. Jakie proponujecie rozwiązanie tego bubla ? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź I żadnej odpowiedzi Z BOKu ;(((
 14. A o wysyłce 2 części EK cisza. Kiedy 2 część z Najgorszej Premiery na gram.pl i w Polsce ????
 15. Super, EK dostępna któryś dzień, a ja głupi, zamawiałem kilka godzin, żeby dostać okrojoną EP .... ;((( Ale kiedyś dojdzie reszta, chyba ..... Czemu czuję się jak frajer ? ;(((
 16. HMRpG_MODED

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  1 część EK jest i już marudzę ;( Dziura w pudełku i okładce materiałów dodatkowych, reszta cała czyli ktoś świadomie mniej lub bardziej takie coś zapakował. Ciekawe ile będę czekał teraz na odpowiedź z DOKu ? I bez digipaka to wygląda strasznie marnie, w porównaniu do innych pudełek z EK CD Projektu ;( Dajcie digipaka !!!
 17. Witam, Chciałbym swoją EK Wiedźmina dostać w całości a nie na raty, czy jest to możliwe ?
 18. Nie całkiem miastowy ;)) Możemy zrobić wojnę gangów, lub próbę mocniejszej głowy ;) Babice vs Chrzanów
 19. Co masz do Chrzanowa ? ;))) Zrobić najazd na chatę ? ;))) P.S. Ja zamawiałem od 15.. do 18.30, już widzę miny tych co im to dłużej zajęło ;)))
 20. Każdy poluje na nr 1 Ja bym podarował go Andrzejowi Sapkowskiemu A co ;)))
 21. Wszystkim tak wolno wczytują się strony, czy tylko mnie ? Czy już szał zakupu panuje ? ;)))
 22. Wersja specjalna dla samotnych kobiet ;)))
 23. Spać przez tą cenę nie możesz ? Normalna cena za taką edycję, nie chcesz nie kupuj - proste Nikt nie będzie dopłacał bo TY chcesz kupić 20 zł taniej
 24. Karty niestety się zużywają, mogłoby to być tak zrobione, że kupią tylko ci co mają zarejestrowane EK. Nie chciałbym tylko żeby pojawił się album i bestiariusz w osobnej sprzedaży, a kluczy mam kilkanaście ;)))
 25. EK kupię, tylko później upgrade kompa ;((( Czy planujecie sprzedawać poszczególne elementy z EK ? Z chęcią dokupiłbym 2 brelok (a stary jestem ;))) i karciankę (będzie w co grać w pracy) chyba, że dacie wieczystą gwarancję ;)))