Lfdracon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3295
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lfdracon

 1. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Dałem ciała i przeceniłem możliwości swojego monitora. Nie mam w nim dwóch wejść DVI, jak przypuszczałem, ale jedno DVI (zajęte przez peceta) i jedno D-Sub. Czy kabel taki jak w zalinkowanej aukcji spisze egzamin? Maksymalna rozdzielczość monitora to 1680x1050. http://allegro.pl/kabel-1-5m-vga-hdmi-przejsciowka-gold-m-m-nowosc-i3452819015.html
 2. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Witam wszystkich, Chciałbym podpiąć PS3 do swojego "centrum dowodzenia", tzn. do monitora i głośników, których obecnie używam z pecetem. Z obrazem nie spodziewam się problemów - monitor ma dwa wyjścia DVI i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1680x1050. Czy w takim wypadku sama przejściówka HDMI-DVI wystarczy? Oprócz tego, co zrobić z dźwiękiem? Używam głośników 2.1, które do peceta wpięte są trzema kablami 3,5mm jack: czarnym, pomarańczowym i zielonym. Istnieje jakiś cwany sposób na podłączenie dwóch urządeń (peceta i PS3) do tych głośników bez potrzeby każdorazowego ręcznego przepinania kabla?
 3. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Możesz się zdziwić, niektóre gry naprawdę ospale chodzą, jeśli nie zainstaluje się ich na dysku, a są i takie, które wymagają instalacji.
 4. Lfdracon

  Sony zrezygnuje z DualShocka w PS4?

  MotioninJoy idealnie emuluje Dualshocka 3 jako pada Xboxowego, ukończyłem tak Darksiders, Wiedźmina 2, DMC4, AC2.
 5. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Zmień serwer, ten efekt to Stajniowy bonus dla graczy, którzy wykupili slota. >Tak samo nie rozumiem czemu grubas musi zjeść kanapkę, a nie uleczyć się nie jak apteczką. Arr Balans, ktoś stwierdził że uleczenie 150 HP w przeciągu mniej niż sekundy to przesada, moim zdaniem miał rację.
 6. Jakoś nikt nie pomyśli, aby zacząć tworzyć ambitne i ciekawe gry, których klient po prostu nie będzie chciał odsprzedawać...
 7. Lfdracon

  DmC Devil May Cry - już graliśmy!

  Nie mam absolutnie żadnej chęci dawania szansy tej grze. Dubstepowa młócka, ciągłe przekleństwa, Vergil strzelający z karabinu(!), cała zabawa w "Anonymous" i kampania promocyjna samej gry, którą można podsumować w zdaniu: "Walcz z wielkimi korporacjami za pomocą swojego iPada!". Dla mnie ta gra nie ma już nic wspólnego z serią Devil May Cry.
 8. Te kody są giftowalne? Chętnie odkupię Darksiders, bundla nie zdążyłem kupić, bo ani Paypal ani Google Wallet nie akceptowały mojej karty :/
 9. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  HDMI przesyła zarówno obraz, jak i dźwięk. Jeśli monitor ma jakieś wbudowane głośniki(wiem że to rzadkie zjawisko, ale może akurat taki masz), to dźwięk z nich pójdzie. Jeśli nie - dźwięk będziesz musiał przesyłać optycznym albo chinche.
 10. Wiem, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale czy w tytule newsa zamiast "rozbawiony Bioware" nie powinno widnieć "rozbawione Bioware", z racji że studio - rodzaj nijaki?
 11. Lfdracon

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Akt 2, Iorweth, poziom Mroczny. Jeśli na samym początku aktu nie zebrałem pancerza draugira (potrzebnego do pancerza Wiarołomcy), to czy nie będę już mógł wykonać zadania związanego z zebraniem setu Wiarołomcy? Gdy wchodzę we mgłę w zadaniu Wieczna Bitwa (już żeby zmierzyć się z ), dziennik aktualizuje się i uznaje zadanie z rynsztunkiem Wiarołomcy za niezaliczone. EDIT: Nieważne, napisałem zanim pomyślałem. Cofnąłem się kawałek i zdobyłem pancerz.
 12. Lfdracon

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  O to chodzi? Czy gdzieś indziej trzeba to ustawić?
 13. Lfdracon

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Od tygodnia miałem problemy z TF2, więc stwierdziłem że całkiem zreinstaluję Steam. No i teraz załatwiłem się na dobre. WTF?
 14. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  IT BEGINS
 15. Lfdracon

  Mass Effect 3

  http://www.masseffect.com/about/trilogy/ What DLC is included in the Mass Effect Trilogy? On PC, Mass Effect will include Bring Down the Sky and Pinnacle Station on disk. For Mass Effect 2, Cerberus Network will be included which features Zaeed – The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector heavy weapon, and Normandy Crash site mission. For Mass Effect 3, Online Pass will be included granting players access to co-op multiplayer. [...] Jeśli ktoś napalał się na ME Trilogy jako okazję do nabycia zbiorczo DLC, to pora przestać.
 16. A czy ktokolwiek uważa inaczej i jest na tyle naiwny, żeby wierzyć w słowa "chcieliśmy rozbudować i ulepszyć sekwencję z Omegą"?
 17. Lfdracon

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Witam wszystkich po długiej i milczącej nieobecności... Bardzo przepraszam, że sprawy przybrały taki obrót, ale zostałem wciągnięty w wir pracy i przez długi czas w ogóle nie odwiedzałem forum. Muszę niestety przyznać, że jako prowadzący coraz marniej sprawuję swoją funkcję, co zresztą widać, dlatego wszem i wobec ogłaszam "nabór" na nowego prowadzącego - kontakt przez maila, gramsajta , Steam. Może komuś uda się wnieść powiew świeżości do konkursu i wrócą stare dobre czasy z >20 uczestnikami :)
 18. Lfdracon

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Może pokerek z Einarem Gausselem? Tym krasnoludem co mieszka naprzeciwko kuźni i sprzedaje książki?
 19. Lfdracon

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Macie rację, tak to jest gdy robi się coś na szybko... myślę sobie: 5 osób, szkoda że tak mało, no ale będzie się dało przeprowadzić... Nie wiem co mnie tak wtedy zamroczyło. Wyników w tym miesiącu nie ma, ponieważ: 1) faktycznie, za mało osób zgłosiło się do konkursu; 2) głosy oddały aż dwie osoby. No cóż, może po wakacjach będzie lepiej.
 20. Lfdracon

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Witojcie! Mam ogromną prośbę - czy ktoś może stworzyć i zapostować listę uczestników na ten miesiąc? Stworzenie takiej listy w przeglądarce w telefonie jest dość problematyczne. Resztę konkursu już przeprowadzę.
 21. Lfdracon

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Wyniki konkursu - lipiec 2012: 1. miejsce - SongoX - 14 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701002036.jpg 1.(2.) miejsce - Transylvanian_Hunger - 14 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701071620.jpg 2.(3.) miejsce - loytar - 11 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701014846.jpg 3.(4.) miejsce - 8bit - 9 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701154119.jpg 4.(5.) miejsce - Lfdracon - 7 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701121515.jpg 5.(6.) miejsce - ManweKallahan - 6 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_26/20120701151417.jpg 6.(7.) miejsce - Braveheart - 5 pkt - http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_27/20120702150425.jpg Dzięki za udział :) na sierpień *powinienem* wrócić z wakacji, także będzie miał kto poprowadzić konkurs, zobaczymy czy będzie dla kogo go prowadzić.
 22. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Można.
 23. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Chciałem sobie wczoraj kupić parę przypalonych kluczy do nowych skrzynek, żeby ich nie zmarnować - jutro rano wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do internetu. No i Mann Co. Store po kliknięciu w "Checkout" w nieskończoność wyświetla komunikat "Checking out..." Dziś to samo. Jest szansa, że w parę godzin (do jutra rano) jakoś magicznie się to naprawi? Do supportu już napisałem, ale jakoś nie śpieszą się z odpowiedzią.
 24. Ant-Man? Kto to w ogóle jest? Servbot? Po cholerę, skoro jest Tron? Daliby kogoś konkretniejszego, na przykład Venoma albo Asurę(!)