Revanchist

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8529
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Revanchist

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Revanchist

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Luzik, przecież Ziltoid nikogo nie obraził :D. Podobnie jak i Dialydd.
 2. Revanchist

  Debata: Gwiezdne wojny i symulatory kosmiczne

  Popieram w całej rozciągłości. Symulacja to symulacja, jeśli możliwie najdokładniej i najwierniej oddaje warunki symulowanego zjawiska. A że X-Wingi i TIE Fightery idealnie (w ramach możliwości swojej technologii, choć bardziej to się już niezbyt da) oddają warunki Gwiezdnych wojen, które istotnie są tylko i wyłącznie fantasy, to w czym problem? X-Wingi/TIE Fightery to symulatory i tyle. Wing Commander ma większy problem. :P
 3. Revanchist

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Hehe, to już się zaczyna robić śmieszne, ta twoja paranoja. Wszędzie widzisz Ostrowiaków i Demagoli, którzy tylko czyhają by podważyć autorytet regulaminu i obalić złego Wojmana.
 4. Revanchist

  GRAMY! - magazyn o grach

  No to sobie nasz kochany MasterminD ładnie poczyna... Nie przewidywałem długiego żywota tego projektu, dzisiaj każde nowe czasopismo o grach jest praktycznie rzecz biorąc skazane na śmierć po góra kilku numerach.
 5. Nie podoba mi się styl graficzny DF Chapters. Połączenie komiksowości z plastikowością, bleee. No chyba, że finalnie będzie wyglądać lepiej, ale nie liczyłbym na to. Do tego rozgrywka w stylu poprzedniej części, to mi się nie podoba, bo Dreamfall miał zrąbany interfejs i to psuło mi zabawę.
 6. Nawet w Leclercu to widziałem. I osobiście ze względu na podobieństwo do PC Gamera nie mam ochoty po to sięgać. To już wolę CD-A pomimo papieru z Tele Tygodnia.
 7. Revanchist

  GRAMY! - magazyn o grach

  Czy to pismo umarło?
 8. Tak się przejechał Franck Sauer z ekipą z RIP Appeala - skierowali Outcast Reboot HD do starych fanów, a oni niestety nie bardzo będą w stanie ufundować tak drogiego projektu. Zresztą jazda na nostalgii dzisiaj do niczego nie prowadzi. Tamte czasy minęły i już nie wrócą, a nie da się ich sztucznie wskrzesić, bo dzisiaj przecież rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej i stare rozwiązania po prostu nie będą działać. Tak w ogóle to mnie ciekawi jak mają się GRAMY! Strony chyba już nie ma, więc pewnie upadło.
 9. Revanchist

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Dobra, jednak cofam to, album może być.
 10. Wygląda to jak PC Gamer, wiem, bo sprawdziłem teraz w sklepie. Słabe to jakieś. Ogółem to może i kupowałbym jakieś nowe pismo o grach, ale może jakąś nową markę, a nie kolejną próbę jechania na znanym tytule i pewnie jakichś legendach. Ktoś może by przynajmniej spróbował przywrócić klimat późnych lat 90. i czegoś w stylu CD-Actiona w tamtych czasach.
 11. Revanchist

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Stream całego najnowszego albumu Godflesha, "A World Lit Only By Fire": http://www.npr.org/2014/09/28/350631204/first-listen-godflesh-a-world-lit-only-by-fire Mi się jakoś nie podoba. EP-ka była lepsza.
 12. Revanchist

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  A co z moim statusem? Dostałem degrada po cichu i nawet nie wiem za co.
 13. Revanchist

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Nie wiem jak duże są koszty utrzymania tego forum, ale pewnie znośne lub wręcz niewielkie, skoro sobie istnieje. Po obcięciu obsługi technicznej pewnie jakoś tam sobie egzystuje samo. @ JR i Gumiś Tę dyskusję to chyba trzeba przenieść w ogóle na jakąś zewnętrzną stronę, żeby nie było ingerencji osób trzecich w jej przebieg.
 14. Revanchist

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Szczerze - mało kto z hasających tutaj po forum przyniesie jakikolwiek zysk. Podejrzewam, że znakomita większość userów (jak chociażby ja) wchodzi tutaj dla społeczności i nie zostawia pieniędzy w tutejszym sklepie ;).