just_adbel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez just_adbel

 1. just_adbel

  Nowy Wing Commander dzięki EA?

  Dlaczego na XBOX''a? :| Pamiętam te wspaniałem noce spędzone na graniu w Wing Commandera. Mam w domu orginał + dodatek Secret Ops.UWIELBIAM TĄ GRE!
 2. Próbowałem uruchomić toolset i skończyło się to tym: [url= http://mythnantar.avx.pl/forum/imgshack/_f/f_0000144.jpg][img] http://mythnantar.avx.pl/forum/imgshack/_t/t_000014 4.jpg[/img][/url] Na pewno nie jest to wina sprzętu bo gra hula aż miło i to prawie na najwyższych ustawieniach! Podwójny reinstall gry też nie pomógł.
 3. Jescze jedno: co z patchem? Jest już jakiś w wersji PL do ściągniągnęcia?
 4. Jedyne co mnie zaskoczyło to to: Twarzy bardzo mało tak samo jak fryzur. Zarost to całkowita porażka, chyba dwa do wyboru. Głosy postaci standardowe z NwN1. Na początek trzeba się przyzwyczaić do innego interfejsu i kamery bo dla mnie jakoś tak dziwnie ona działa, troche inaczej niż w NwN1. Ale to kwestia przyzwyczajenia się.
 5. Może trzeba było zrobić tak jak ja? Ja się pogodziłem z tym, że dostane gre w poniedziałek albo jescze więcej. A tu prosze niespodzianka! Gre otrzymałem rano, dokładnie o 9:15 :) Ale nie martw się Paladyni są z tobą ;)
 6. Bracia i siostry, łącze się z wami w smutku i mam nadzieję, że swoje egzemplarze EK Lawful Good otrzymacie jak najszybciej! Akurat gram w NwN2 ale jestem smutny, że wy jescze nie dostaliście swojej gry!
 7. Och, u mnie na paczce była naklejka SOBOTA!
 8. Ja dostałem koszulke w rozmiarze L. Pozdrawiam.
 9. Och, moja twarz już promieniuje. Poza tym nad głową pojawił mi się jakiś złoty świecący krążek ;)
 10. Jutro dobro będzie święcić triumf. Pierwsze co to zakładam koszulke NwN i instaluje gre.
 11. Jutro? Hmmm... zobaczymy będe czekał do godziny 17 na kuriera.
 12. Poprostu trzeba przyjąć to do wiadomości, że Zło wygrało tą bitwę i nasze EK jeszce nie są wysłane.
 13. Ile razy już takie wypowiedzi czytałem... Nie ma co się łudzić.
 14. Witam wszystkich. Szkoda tylko, że nie wszyscy mają powody do zadowolenia. Chodzi mi o osoby które zamówiły Edycje Kolekcjonerską (w tym także ja) i nie otrzymają dzisiaj swoich egzemplarzy gry. A jeszcze większa szkoda, że to jest moje pierwsze zamówienie na gram.pl i odrazu taka nieprzyjemna sytuacja. Mimo iż jest godzina 13 to dalej można przeczytać informację: pakowane i przygotowywane do wysyłki Poprostu brak słów. Teraz to już mi nie robi żadnej różnicy czy dostane gre jutro, w niedziele, w poniedziałek, za dwa tygodnie czy w następnym roku. Pozdrawiam wszystkich którzy zamówili EK. Adbel.
 15. A ja wam mówie, że te problemy z wysyłką to sparwka ZŁA! Tymczasem pożegnam się z wami i dousłyszenia jutro. Jutro spotkamy się tutaj jako szczęśliwi posiadacze NwN2 EK LG.
 16. NwN2 dzień drugi jest. Link jest: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1058 ale prowadzi do nikąd...
 17. A racja. Do wersji białej jako bonus do gry dodają miotłe a żeby zamiatać ze swej drogi zło :)
 18. Niepróbowałbym. Zaraz miałbyś na ogonie z 20 paladynów :)
 19. Moja propaganda okazała się skuteczna? Mniejsza z tym :) Witam i pozdrawiam wszystkich którzy kroczą ścieżką prawości; ścieżką która wiedzie nas wprost do chwały!
 20. Pochwalony niech będzie ten dzień! Witam i Ciebie szanowny Lasienne. Mam nadzieje, że kiedyś spotkamy się w NwN2 na multi.
 21. Nasza będzie świecić dobrocią i czystością. PS. Mam nadzieje, że nie dostane bana za szerzenie paladyńskiej propagandy ;)
 22. Jeszcze jeden z braci która zamówiła wersje LG. Witam! Jestem dumny, że moge być tu z wami, powiadam wam.
 23. Jesteśmy jak wzorzec prawości, do którego tylko inni przyrównać się mogą!
 24. Miało być bez podtekstów ;) Szkoda, że nie pisze nigdzie jaki jest stosunek zamówień CE do LG.