Vivek1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  524
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vivek1

 • Ranga
  Delegat
 1. Ja kupiłem ek Dying Light i nie żałuję, fajna gra. Tak samo z wiedźminem 3, kupiłem ek i nie żałuję. Gratulacje CDP Red i Techland!
 2. Jeśli ma to być tak drętwe i nie grywalne jak risen 2 i 3, a chodzi mi o koszmarny system walki i drętwe animacje to mogą sobie tą grę wsadzić do klasera w piwnicy.
 3. Coś im nie idzie. Ostatnio do gry dołączył turek, który strzelał kasą. Workami z kasą dokładniej. Kilkadziesiąt tysięcy kasy na jeden strzał...
 4. Vivek1

  Sklep: Fallout 4 w przedsprzedaży!

  Cena to ma być jakiś żart?! Mam płacić za grę na pc tyle co na konsolach?! Nie dziwię się, że nam piractwo kwitnie. Za około 200zł to ja bym widział jakąś wersję z fajnymi gadżetami, a za 350 jakąś fajną kolekcjonerkę.
 5. Teraz ekskluzywne tytuły na xbo tracą sens. Teraz tytuły jakie są na xbo mogą być bez problemów udostępnione dla pc z windowsem 10. Dokupienie pada to żaden problem.
 6. Niech najpierw skończą robić obecne serie, a nie zaczynają z następną. Niech skończą got i tfb, a następnie spełnią obietnicę wydania twd sezonu trzeciego, a później niech sobie kombinują z następnymi licencjami.
 7. > To ciekawe ile wersja PC będzie zajmować. Z racji wyższych rozdzielczości tekstur i większej liczby szczegółów i opcji ustawień graficznych strzelam w przedział od 40gb do 55gb. Nie obraziłbym się nawet gdyby ważył ponad 60gb. Nie przeszkadzała mi żonglerka przy gtaV, to i przy wiedźminie nie będzie, ale wolałbym by serwery z aktualizacją 0day nie padły uniemożliwiając uruchomienie gry.
 8. Dlaczego edycja na xbo jest trochę lepsza od wersji na inne platformy? Ponoć wszyscy gracze mieli dostać to samo.... :/
 9. Słaba ta kolekcjonerka. Już Polskie Dying Light ma lepszą. ;)
 10. "Jesteśmy cały czas mocno przywiązani do The Elder Scrolls Online" Aż mi się chce zacytować Dracula.... And that will be your ruin! Teso jest kiepskie strasznie, liczyłem na coś takiego jak skyrim tylko z multi, a tu taka sieczka. Najbardziej mnie dobiło to, że nie da się zdobyć lootu bo ktoś jest szybszy i zgarnie go przed tobą, a ty musisz biedować dość długo by zdobyć coś. Grałem w betę i podziękuję za takie coś.
 11. Ta jasne. Jedzie mi czołg? No jedzie?! Na pewno będzie poślizg, to już tradycja.
 12. Vivek1

  PC wiodącą platformą w Far Cry 4

  Powiem tak. Watch_Dogs uczy. Nie uwierzę im aż nie zobaczę gry na moim ekranie.
 13. https://www.youtube.com/watch?v=SDuwD_8w7EU Tutaj gra wygląda całkiem fajnie.
 14. Filmiku już nie ma, po za tym z tego co słyszałem to wersja z ps4, a nie pc. po za tym na serio zastanawiam się nad tym czy by nie cofnąć pre-ordera na tą grę.
 15. No to czas anulować zamówienie i zamówić jeszcze raz.