Feno

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1694
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Feno

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co z tego, że Epic Game Store jest fajny dla deweloperów, jak dla graczy jest totalnym dnem? Ułomność tego launchera to temat na osobny artykuł. Pomijając już beznadziejną politykę Epica. Ja na razie wypinam sie na te ich exclusive'y i wybieram Steam.
 2. To się ma jakoś do gier, czy po prostu taka reklama wydawnictwa?
 3. Niedługo będą newsy, że ktoś z CDPR zjadł kanapkę podczas pracy nad C2077 ;)
 4. Kiedyś za dawnych czasów kupiłem dwie myszki Razera. Obie padły po około pół roku. Nigdy więcej. Od tamtej pory przesiadłem się na Steelseries i jestem bardzo zadowolony :)
 5. Pewnie chodzi o poziom trudności? Wiele osób narzekało, że jest za trudna. Dla mnie to bzdura. Owaszem, były trochę trudniejsze momenty, ale bez przesady. To nie Cuphead ;-)
 6. Gra jest bardzo dobra, polecam jako weteran Q3A :))
 7. Kupiłem na Steam, ale niestety nie chciała sie odpalić, pomimo usilnych prób :( Na szczęści oddali pieniążki, ale smutek pozostał... Jedna z gier, której bardzo chciałbym spróbować...
 8. Żadnych wieści o bankructwie EA? Szkoda :P
 9. Nie wierzę, że to "czwóreczka". Raczej próba reanimowania 3, albo zupełnie coś nowego w tym uniwersum. Na H&S bym nie liczył.
 10. Osobiście wiąże duże nadzieje z tą grą. Obawiam się tylko, że twórcy "udławią" się potencjałem w niej drzemiącej, lub, ze będzie tworzona wiecznie w niekończącej się fazie alfa. No i jeszcze jedno. Na dzień dzisiejszy nie wierzę, że coś mnie wciągnie bardziej niż Path Of Exile.