Feno

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1694
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Feno

 1. Co z tego, że Epic Game Store jest fajny dla deweloperów, jak dla graczy jest totalnym dnem? Ułomność tego launchera to temat na osobny artykuł. Pomijając już beznadziejną politykę Epica. Ja na razie wypinam sie na te ich exclusive'y i wybieram Steam.
 2. To się ma jakoś do gier, czy po prostu taka reklama wydawnictwa?
 3. Niedługo będą newsy, że ktoś z CDPR zjadł kanapkę podczas pracy nad C2077 ;)
 4. Kiedyś za dawnych czasów kupiłem dwie myszki Razera. Obie padły po około pół roku. Nigdy więcej. Od tamtej pory przesiadłem się na Steelseries i jestem bardzo zadowolony :)
 5. Pewnie chodzi o poziom trudności? Wiele osób narzekało, że jest za trudna. Dla mnie to bzdura. Owaszem, były trochę trudniejsze momenty, ale bez przesady. To nie Cuphead ;-)
 6. Gra jest bardzo dobra, polecam jako weteran Q3A :))
 7. Kupiłem na Steam, ale niestety nie chciała sie odpalić, pomimo usilnych prób :( Na szczęści oddali pieniążki, ale smutek pozostał... Jedna z gier, której bardzo chciałbym spróbować...
 8. Żadnych wieści o bankructwie EA? Szkoda :P
 9. Nie wierzę, że to "czwóreczka". Raczej próba reanimowania 3, albo zupełnie coś nowego w tym uniwersum. Na H&S bym nie liczył.
 10. Osobiście wiąże duże nadzieje z tą grą. Obawiam się tylko, że twórcy "udławią" się potencjałem w niej drzemiącej, lub, ze będzie tworzona wiecznie w niekończącej się fazie alfa. No i jeszcze jedno. Na dzień dzisiejszy nie wierzę, że coś mnie wciągnie bardziej niż Path Of Exile.
 11. Najlepszą rzeczą dla branży, byłoby zamknięcie EA.
 12. Przecież to wcale nie oznacza casualowej gry. Osobiście lubię tytuły, które wyznają zasadę "easy to learn, hard to master".
 13. Już poprawione Nadal jest "Interfeju" :P
 14. No nie do końca. Jednak w prawdziwym życiu więcej osób wykazuje jakieś hamulce, w obawie przed konsekwencjami. W grach (czy w ogóle w internecie) taki odsetek osób jest już znacznie mniejszy. Wiele razy w grach sieciowych jakiś gówniak wylewał do mnie swoje żale, bo przed monitorem czuł się bezpiecznie - w prawdziwym życiu, by pewnie tego nie zrobił, bo dostałby zwyczajnie w ryj. Mnie osobiście inicjatywa się podoba. Czy odniesie sukces? Zobaczymy...
 15. Oczywiście się zgadzam z wami Panowie. Rozumiem tekst i wiem co jego autor miał na myśli. Chodziło mi jedynie o to, że zdanie jest tak napisane, że gdybym nie wiedział o istnieniu książki, uznałbym, że to Redzi wszystko wymyślili. A to byłaby przykra sprawa, mimo, że za Sapkowskim nie przepadam ;)
 16. Kurde, Redzi nie stworzyli marki. Zrobił to Sapkowski. Oni tylko stworzyli na jej podstawie grę, która odniosła sukces. Później dziwota, ze chłop sie burzy na graczy...
 17. Wortal to portal specjalizujący się w danej dziedzinie ;) Żadna literówka.
 18. Dokładnie. Jeszcze cię zwolennicy zwyzywają, że nie rozumiesz przekazu.
 19. Tak samo jak dla mnie zrobienie dwóch błędów ortograficznych w tak krótkim zdaniu ;)