Tar-Palantir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tar-Palantir

 • Ranga
  Robotnik
 1. > Najbardziej boli że jedną z ciekawszych strategii wydaje Cenega. Nie dość że cena poszła > w górę to jeszcze znając firmę bedą jakieś problemy z DLCkami. Cena jest raczej winą SEGI a nie Cenegi. Twórcy CA poczuli się zbyt pewnie i podnieśli cenę ze standardowych europejskich 50 euro, na 55 euro, sięgając niemal ceny za rewelacyjne przecież Call of Duty, czyli 60 euro. Poszła za tym kolekcjonerka. Total Wary miały ciekawe EK, które były niedostępne u nas, zastąpione przez polskie wersje. Plus czy minus? Zależy. Cena na pewno na minus. Co do wersji językowych. To przecież i Napoleon i Shogun 2 i Empire miał napisaną tylko wersję polską, a i tak można było włączyć wszystkie dostępne na Steam. Poza tym, ciekawostka. Pierwszego Shoguna: Total War wydała właśnie Cenega.
 2. Hm, miało być 700. Teraz 500. Około 200 zagubiło się w akcji , if you know what I mean ;)
 3. > Były patche podnoszące Twierdzę i twierdzę Krzyżowca do wersji HD ale oczywiście nie > działały w wersji gry od Cenegii Cenega nie ma nic do tego. Problem dotyczył wielu wydawców. Po dwóch tyogdniach twórcy wystawili poprawioną wersję update''u.
 4. Mam problem z nową odsłoną strony. Po kliknięciu dodaj swój komentarz (pomarańczowy prostokąt) nic się nie pojawia, żadne okienko ani nic do wpisania tekstu. Tak samo na Firefox , jak i na Operze. Nie mam włączonego żadnego ad-blocka. Jak to rozwiązać? Dzięki.
 5. Ta ich petycja wygląda jakby ją sami piraci napisali :D Ale fakt faktem, że zabezpieczenie AC II uderza tylko i wyłącznie w legalnych nabywców.
 6. Dlaczego ta promocja nie dotyczy Napoleona w wersji specjalnej? System zniżki zacny, ale jednoczesne pominięcie wersji kolekcjonerskich czy specjalnych to pomyłka. Szczególnie, że cena jest w tym momencie, po zniżkach, w stosunku do podstawowej, dość wysoka. Skoro skierowana jest do fanów, to przecież fani są zainteresowani również kolekcjonerskimi edycjami.
 7. Tar-Palantir

  CoD:MW2 pytanie

  Możesz zainstalować na dwóch komputerach, ale korzystać w tym samym czasie tylko na jednym. Wiąże się to z kontem Steam na które każdorazowo się logujesz i do którego jest przypisana gra (klucz).
 8. Tar-Palantir

  Dożywotnia gwarancja - zapytanie

  No właśnie, dożywotnia gwarancja jest nadal aktualna czy już nie? Opcja miała być ptrzeniesiona na nową stronę cdprojektu a tu już chyba minął spory kawałek czasu i nic.
 9. Tar-Palantir

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Emm, ale rosyjski to nie to samo co francuski, angielski i niemiecki (oparte są na alfabecie łacińskim; rosyjski to cyrylica). Stąd zapewne różnica.
 10. Po zarejestrowaniu gry na gram.pl powinieneś dostać mejla z linkiem do zamówienia brakującego elementu. Wtedy składasz normalne zamówienie jak zazwyczaj (przesyłka jest za darmo).
 11. Tar-Palantir

  Medieval II: Total War - okiem Szarego

  Graczy na GameSpy jest mnóstwo, gwarantuję Ci, jeno z polską wersją (zresztą z innymi lokalizacjami m.in. włoską też taki był), że bez patcha grać z zagranicznymi graczami (anglojęzycznymi) nijak nie dało rady (poszczególne wersje "nie widziały siebie"). Co do nacji, to najpierw trzeba pokonać jedną z 5 dostępnych frakcji inną - wtedy będziesz mógł grać nią w nowej kampanii (oprócz kilku niegrywalnych jak Aztekowie). Ale oczywiście wszystkie nacje można odblokować bardzo proso w plikach gry, chyba nawet było to opisane w temacie ogólnym gry.
 12. Podobno w reklamówkach CR Projekt pojawiła się wzmianka o Collectors Edition w cenie 159.90zł. Dlaczego pojawienie się tej pozycji na stronie jest tak odwlekane?
 13. Tar-Palantir

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Uff, czyli nie powtórzy się sytuacja z AoE3. A tak odnośnie premiery, to czy ktoś może to potwierdzić? http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29035 I czy osoby, które zamówiły poprzez pre-order otrzymają taką wersję limitowaną?