Agentix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Agentix

 • Ranga
  Przodownik
 1. Autor nie wspomina słowem o dziesiątkach bugów, zawieszek podczas walk czy kart działających inaczej niż opis np. nie zadających obrażen przeciwnikom w podpalonym rzędzie pomimo takiej obietnicy albo nie dających umiejętności jednostkom? " nie odczuwałem nawet po kilku godzinach efektu znużenia powtarzalnymi do bólu akcjami z jedną, koszącą wszystko talią. Tu się tak nie da, tutaj trzeba kombinować, wymieniać karty przed walką, ustawiając pod przeciwnika, czy odpowiednio dobierać bibeloty. " - a to dziwne, bo ja już w drugim akcie złożyłem talię idealną i nudziłem się mocno.
 2. Bo gra jest przeciętna i zabugowana jak cholera. Mnóstwo kart nie działa jak trzeba a patcha do tej pory nie ma żadnego (od 3 tygodni!!!). Twórcy wydali grę na odwal się i kompletnie ją zlali. Wstyd nazywać to wiedźminem.
 3. Przecież wiadomo, że wyjdzie tak samo jak gta 5 - z opóźnieniem. Nie wiem po co ta zabawa w ploteczki.
 4. Agentix

  Call of Cthulhu - recenzja gry na gram.pl

  Zachęcam do czytania komentarzy na gr****line.pl
 5. " Przez ostatnie miesiące odpalałem głównie American Truck Simulator i dopiero powrót do poprzedniej produkcji SCS uświadomił mi, że upływający od premiery czas nie jest dla niej zbyt łaskawy. " " wszystkie większe usprawnienia pewnie trzymają już na ATS " Moim zdaniem nie jest to prawda. W obu grach jest ten sam silnik, patche do obu produkcji poprawiają i dodają to samo. Graficznie ATS wygląda nawet gorzej bo oferuje paskudne tekstury skał na pustyni i rozmyte krajobrazy rodem z pustyni w Half-Life 1 w przeciwieństwie do pięknych widoczków z ETS2. Polecam kupić jak cena zejdzie do 30zł lub mniej. Żadnego DLC do ciężarówek nie kupuje się od razu bo to maszynka do robienia pieniędzy, tak samo jak ATS które na premierę było drogie i małe, a teraz urosło (reskaling mapy) i staniało
 6. P.S. 38% gier wydanych w tym roku? To oznacza, że 95% z tego to szajs poniżej 1 dolara w którego nikt nigdy nie zagra... Zapychanie sklepu badziewiem to powód do chwalenia się? Niech się chwalą liczbą wydanych gier AAA, a nie gier w ogóle bo dla mnie to odwrotność prestiżu - bylejakość, a konkretnie wydawanie byle czego byle zarobić choćby parę centów.
 7. To polecam sprawdzić w ile gier uda się zagrać bez dostępu do internetu. I ile gier można zainstalować/odtworzyć z backupu na nowym PC offline - bez dostępu do jednorazowej aktywacji. Wtyczkę wyciągną i gówno z tego będzie. Im mniej steam tym lepiej. Opcjonalna nakładka dla graczy umożliwiająca kontakt ze znajomymi - tak. Ale nie przymusowy sklep i klucze do aktywacji zamiast płyt w pudełkach.
 8. Czyli konsola jest wymagana tylko do grania w gry z PS4 a gry z PS3 idą z ich serwerów? Dla mnie wydanie PC to moment w którym mogę grać na klawiaturze, a nie muszę kupować pada, żeby wgl gra wystartowała...
 9. Jeżeli dla was "granie" na ekranie komputera poprzez pada na konsoli którą trzeba kupić jest wydaniem to na PC to chyba coś jest z wami nie tak. Równie dobrze mogę sobie konsolę do monitora od PC podłączyć i też powiem, że mi "dotarła na PC"...
 10. Bez sensu o tym pisać. Równie dobrze można by pisać o wszystkich prezentacjach i wykładach związanych z grami. Ta pani uzyskała uwagę tylko dlatego, że mówi o klikalnym temacie...
 11. Strasznie denerwujące i niepraktyczne sterowanie. Konieczność klikania na jakiś przedmiot żeby go powiększyć i dopiero wtedy połączyć z czymś z ekwipunku, zamiast po prostu przeciągać z ekwipunku na przedmiot strasznie denerwuje.
 12. Do wszystkich specjalistów od flag: to nie jest obecna flaga Kalifornii. Obecna flaga Kalifornii wygląda jak ta z New Vegas czyli mała gwiazdka. I oczywiście jednogłowy niedźwiedź. Nowa flaga nie jest podobna do tej z fallouta bo zawiera dużą gwiazdę. Jedynie nazwa będzie tak jak w Falloucie (zostanie dodane słowo NEW). Podsumowując: w starej fladze zgadzała się mała gwiazda, ale nie nazwa. W nowej zgadza się nazwa, ale nie gwiazda. Flaga z New Vegas: http://vignette4.wikia.nocookie.net/fallout/images/6/67/FNV_NCR_Flag.png/revision/latest?cb=20110423115845 Obecna flaga: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Flag_of_California.svg/900px-Flag_of_California.svg.png Propozycja nowej flagi: https://pbs.twimg.com/media/Cw3AXplXgAADcKj.jpg W każdym razie nazywanie nowej flagi podobnej do tej z Vegas jest przesadą, bo a) poprzednia była równie podobna b) to flaga z Vegas miała być podobna do tej kalifornijskiej, a nie na odwrót. Pierwszeństwo ma więc oryginalna flaga Kalifornii, a nie jej lekko zmodyfikowana flaga z Vegas. Żadnej sensacji nie będzie.
 13. Super. Wreszcie dowiem się czemu wszyscy się tak podniecają tym TF3.