xbitPOL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3878
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez xbitPOL

 1. Ta gra kojarzy mi się z przeszłością. Moją przeszłością. Przechodziłem ją mając zaledwie sześć lat - pamiętam, że była ona straszniejsza (dla mnie) niż te wszystkie nowe horrory. (wiem, że Atlantis to gra przygodowa :P) Jakie są Wasze wrażenia z tych gry? Czy kiedykolwiek w nie graliście? Ja przeszedłem tylko jedynkę - pamiętam, że na końcu była walka z jakimś diabłem, czy czymś takim. :D
 2. Jestem ciekaw, czy kiedykolwiek wydadzą dedykowaną Vicie kartę pamięci o pojemności większej niż 32 GB. Gdy miałem konsolę, nawet to nie było zbyt dużo. :/
 3. xbitPOL

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Pytanko: Killzone''a z serii Classics HD dostałeś wraz z konsolą czy może kupiłeś osobno (jeśli tak, to za ile) - jestem ciekaw, bo byłem przekonany, że dostępny jest jedynie na PSStore, a i żadnego zestawu konsoli z tą grą jeszcze nie widziałem.
 4. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Orientuje się ktoś, czy dodawany do mikrofonów SingStar voucher na 10 piosenek oferuje możliwość ściągnięcia tylko wybranych utworów czy można wybierać z całego SingStore?
 5. A jak codziennie dla naszej wygody zabijanych jest masa zwierząt, to już nie masz problemu, bo "w Biblii jest napisane..." Śmieszą mnie takie frondowe ataki, naprawdę. Mój post w żadnym stopniu nie zasugerował tego, co myślę - słowo "razi" miało odniesienie do samego faktu istnienia takiego przypiętego posta w temacie, który ma dawać możliwość swobodnego wypowiedzenia się każdemu użytkownikowi na bulwersujący (go) temat. edit: idąc dalej, gdyby w przypiętym poście była pochwała dla marszów równości, już w tym momencie miałbyś problem, nie?
 6. Ja mam troszkę inne pytanie: dlaczego przypięty post jest tak stronniczy? Jeśli to ma być temat dyskusyjny, to w tym momencie ten przypięty post bardzo razi.
 7. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Tak właśnie myślałem. Coraz częściej zaczynam myśleć o zmianie okładek na, przykładowo, takie: http://imgur.com/a/PZufU#0 Co sądzicie o tym pomyśle, jak Wam się podoba?
 8. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)
 9. xbitPOL

  Szukam gry podobnej do...

  Ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba tu jest odpowiednie miejsce). Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)
 10. xbitPOL

  Zdjęcia forumowiczów

  xbitPOL Tym razem bez gołej klaty.
 11. xbitPOL

  Kościół i nie tylko...

  Autentyczna sytuacja z ubiegłego roku: mała miejscowość w województwie pomorskim, odchodzącego na emeryturę proboszcza zastępuje nowy. Pierwsza msza z jego udziałem kończy się słowami: "Taca ma szeleścić, a nie brzęczeć". :D PS To mój pierwszy post od prawie 5 lat nieobecności na tym forum, witam wszystkich z powrotem. :>
 12. Jak wiemy, desensytyzacja to obniżanie progu wrażliwości. Wg badań szczególnie podatne na czynniki na nią wpływające są dzieci i młodzież, gdyż to ich psychika się jeszcze rozwija. Trudno się z tym nie zgodzić. Od dawna ludzie prowadzą nagonkę na gry, że to niby one stały się powodem śmierci jakiegoś człowieka z ręki dziecka oglądającego brutalne, przepełnione krwią obrazy. Czy rzeczywiście jest słuszne, że to grom się obrywa? Największym zwolennikiem (i jednym z walczących) wojny z twórcami gier jest niejaki Jack Thompson. Czy ktoś tego pana nie zna? Zawzięcie zmaga się ze "złymi produkcjami, które są dziełem Szatana itd." . Nie trafiają do niego żadne argumenty, bezskutecznie próbuje usunąć z rynku gry pokroju GTA, gdyż uważa, że to granie w takie wytwory multimedialne przyczyniają się do... rozwoju socjopatii. Czy rzeczywiście p. Thompson ma rację? Zastanówmy się nad jednym. Owszem, brutalne gry mogą wywoływać agresję. Ale jeśli na pudełku znajduje się stosowna informacja mówiąca, w jakim wieku grający powinien być i jakich rzeczy może się w zabawie spodziewać, to producenci nie powinni być posądzani o burzenie wartościowej (np. wrażliwość) części psychiki dziecka. Jak myślicie? Czy gry rzeczywiście wywołują nerwowość i agresję wobec egzystujących w naszym środowisku ludzi? Czy ożywia zakłócenia w koegzystencji?
 13. Jest to oficjalny temat gry przedstawionej w nazwie tematu (za długa jest, nie przepisuję jej :D). Czy przeszliście ją? Mi się to udało, nie znalazłem jednak wszystkich sekretów (brakuje mi dwóch - oba znajdują się w misji o nazwie... hmm... nie pamiętam, ale polegała ona na zabiciu wszystkich tych wicekrólów itd. na Mustafar). Czy ktoś mógłby mi pokazać dokładne ich położenie? :D
 14. xbitPOL

  Jak i Daxter powrócą... na PS2 i PSP

  IMO niewydanie tej gry na PS3 byłoby pomyłką. Seria jest na tyle popularna, że dzięki wypuszczeniu najnowszych przygód Jaka & Daxtera na PLAYSTATION 3 Sony z pewnością zarobiłoby o wiele więcej na sprzedaży tego produktu...
 15. xbitPOL

  Jazz - muzyka zapomniana?

  Mój tata uwielbia wszystkie odmiany jazzu, więc myślę, że i ten zespół bardzo by mu się spodobał.
 16. xbitPOL

  Jazz - muzyka zapomniana?

  Chyba zafunduję rodzicom bilet na ten koncert. ^.^ Kiedyś usłyszałem takie zdanie: "Jazz to muzyka ludzi dojrzałych". Jest w tym dużo racji. :)
 17. Ja nie mogę sprawdzić, bo nie mam Pro Evolution Soccer 2009. :(
 18. xbitPOL

  CD-ACTION

  Podobną wypowiedź znalazłem na stronie, do której Patryk_Mogilno podał link. :P Szczerze mówiąc, mnie by się taki numer spodobał. Najbardziej chciałbym zagrać (w końcu!) w Diablo 2. Szkoda, że to prima aprillis... ;/
 19. Czy czas, w którym otrzymam pieniądze na konto za przesyłkę pobraniową, zależy od odległości dzielącej pierwsze miasto (z którego paczkę wysłałem) i drugie? EDIT: Kasa idzie na konto.
 20. No, jestem zdziwiony. o.O Takiej nagrody w konkursie na gram.pl jeszcze nie widziałem... :P
 21. xbitPOL

  Max Payne trafi wkrótce na Xbox Live?

  Wiadomo, że dla niektórych graczy takie coś jest wybawieniem. Będą mogli poznać historię Maxa przed premierą trzeciej części jego przygód... Oczywiście Rockstar robi to głównie po to, by rozreklamować swoją nową produkcję i zwiększyć jej sprzedaż, gdy gra pojawi się w sklepach. Całkowicie taką politykę firmy popieram. :)
 22. Monitor FullHD... IMO może być problem z drugą częścią Far Cry. O GTA IV nie wspomnę - optymalizacja tego tytułu jest istną tragedią ... Spróbuj odpalić tę grę na średnich.
 23. xbitPOL

  CD-ACTION

  GameRanking?
 24. Jeśli nie dostanie, nauczy się rozumu ...