Blizzard_Beast

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1426
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Blizzard_Beast

 • Ranga
  Delegat
 1. 11 bit studios poszukuje graczy do wzięcia udziału w testach niezapowiedzianej jeszcze gry. Testy dotyczą trybu multi, odbywają się za pośrednictwem steam, a jeśli ktoś chce wziąć udział, to wystarczy, że zajrzy pod http://goo.gl/Lpoyb Pewnie sporo tu miłośników multiplayerowego grania, więc wpadłem poinformować. Przepraszam za dubel, ale pokonał mnie interfejs forum nie informujący, że mój wątek trafi w jakieś odmęty dziwne.
 2. 11 bit studios poszukuje graczy do wzięcia udziału w testach niezapowiedzianej jeszcze gry. Tesety dotyczą trybu multi, odbywają się za pośrednictwem steam, a jeśli ktoś chce wziąć udział, to wystarczy, że zajrzy pod http://goo.gl/Lpoyb Pewnie sporo tu miłośników multiplayerowego grania, więc wpadłem poinformować.
 3. w takim samym położeniu było CD Projekt RED po wyprodukowaniu pierwszego Wiedźmina O rly? A mi się wydawało, że CDPRED było wtedy studiem z grą mającą 81% na metacriticu, co w prostej linii wpływało na sprzedaż. A Afterfall ma całą jedną ocenę pozytywną, kilka mixed i wieeeeeeele negatywów.
 4. Cokolwiek nie powiesz, Kotick, BF3 to po BFBC2 następna gra Dice na X360, którą kupię. Od Twojej firmy nie kupiłem nic po MW 2 i nie zamierzam, choćbyś się zes*ał, bo wolę kasę wydawać na lepsze gry, niż na jakieś pomyłki z serii CoD.
 5. Znakomicie. Dość mam już paskudnych i niegrywalnych konwersji pokroju Arcanii i Risena, wyglądających jak na PS2.
 6. "Nie obejdzie się też bez wyścigów policyjnych i fabuły, która, biorąc pod uwagę misternie układaną zagadkę "Co te auto robi na dachu", będzie stała o poziom wyżej niż w poprzednich odsłonach serii." Jezu. Wtórny analfabetyzm. Oczy bolą.
 7. Blizzard_Beast

  Mortal Kombat z Online Pass

  Nie, chcę powiedzieć, że jeśli jakiś komponent zużyłeś, to jest normalne, że ktoś, kto po Tobie odziedziczy całość, musi za zużyty komponent dopłacić. Więc jak zużyłeś części, to tak, z tego salonu kupisz nowe (bo w tym przypadku zamiennika zwyczajnie nie ma). Albo będziesz korzystał z niekompletnego. Do wyboru, nikt nikomu nie każe nic kupować.
 8. Blizzard_Beast

  Mortal Kombat z Online Pass

  Jasne, że możesz odsprzedać, i nikt tu nie łąmie prawa. Po prostu gra się zużywa, jak choćby samochód. Jakbyś sprzedawał samochód ze zjechanymi oponami, i ktoś żeby się nim w pełni cieszyć musiałby kupić nowy komplet, to też by niby producent miał za to płacić? Nie, płaci ten, który kupuje używane auto. Kupujesz USŁUGĘ, a nie płytkę i pudełko. To nie lata 90.
 9. Blizzard_Beast

  Pomóż Myszastemu, czyli Windows 7 dla opornych

  No faktycznie. Robienie sektorowych obrazów Ghostem dzisiaj to szalenie inteligentna sprawa... Obraz systemu to oczywiście świetna sprawa, ale korzystanie z Ghosta zamiast z darmowych narzędzi Windows do zrobienia w pełni serwisowalnego obrazu plikowego to jak instalacja w domu oświetlenia gazowego zamiast elektrycznego. Można, ale po co?
 10. Blizzard_Beast

  Homefront - recenzja

  No no no. Nie wiedziałem, że Codemasters to wydało. Codemasters pewnie też nie wiedziało...
 11. Blizzard_Beast

  Nowy materiał z Deus Ex: Bunt Ludzkości

  Brzmi jak coś, gdzie można łatwo pewne rzeczy przeoczyć. Czy wolę system to utrudniający? Tak. Chociaż oczywiście on/off powinno być, jak choćyb w ME, w którym na hardzie nie były oznaczone interaktywne elementy, a na niższych poziomach były.
 12. Blizzard_Beast

  Nowy materiał z Deus Ex: Bunt Ludzkości

  Nom... Lepsze klepanie w przycisk na pałę, żeby się dowiedzieć, czego można użyć...