cycu_jk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O cycu_jk

 • Ranga
  Obywatel
 1. Patrząc czysto subiektywnie, najlepszą częścią jest 2 jak i w oryginalnej formie tak i w odnowionej 3d:)
 2. Bardzo się wkurzę jak nie będzie wcale w planach wersji na ps3. Jakoś tak mi się wydaje że mimo wszystko w Polsce (może nie na świecie) jednak jest więcej ps3 niż X. Hmm a przede wszystkim, strasznie się wkurzę gdyż tydzień temu kupiłem PS3:) a mój komp wieśka II nie pociągnie a Wiesiek 1 był zacny.
 3. Bardzo się wkurzę jak nie będzie wcale w planach wersji na ps3. Jakoś tak mi się wydaje że mimo wszystko w Polsce (może nie na świecie) jednak jest więcej ps3 niż X. Hmm a przede wszystkim, strasznie się wkurzę gdyż tydzień temu kupiłem PS3:) a mój komp wieśka II nie pociągnie a Wiesiek 1 był zacny.
 4. Tak wtopa jest pod względem zabezpieczeń, ale teraz lepiej żeby powoli przygotowali powrót pss. Chyba nie chcemy powtórki z rozrywki, lepiej niech zrobią to z poślizgiem. Nie jestem Fan-bojem Sony, wręcz do tej pory raczej byłem graczem pecetowym, niemniej jednak wydaje mi się że za te 1300zł jest to naprawdę fajna maszynka i ufam że Sony jeszcze pokaże klasę i już nie będzie problemów. Także czekamy:) na PSS
 5. No to dupa. Ja konsole mam gdzieś od 25 kwietnia. Mimo wszystko na pss czekam, jestem graczem oldsculowym, i kręcą mnie wszystkie małe gierki które są dostępne na pss. Oprócz tego zastanawiam się nad MK i Bulletstorm tylko najpierw demko przyczaję. Szkoda że się nie załapie, byłby to miły gest na start z PS3.
 6. To dobrze, jestem posiadaczem Ps3 od nie dawna. Czekam na demka żeby się zdecydować co kupić w pierwszej kolejności. Zastanawia mnie jedna rzeczy, czy jeśli zarejestrowałem się do PSN w trakcie awarii to obejmie mnie program WCB??? Suma sumaru wydałem kasę na konsolę a nie mogę korzystać PSS.
 7. A właśnie nie. fakt zawiesiło mi się na 30 min. a teraz poszło mam już 6000. Ps: A jest ktoś wstanie sprawdzić, czy nie ma jakieś oficjalnej notki od ID. ? Czy np? nie planują jakiś serwerów dodać?
 8. Na początku było pięknie, loguje się teraz a tu kolejka 28500 i wcale szybko nie idzie. Czekam już ponad godzinę.
 9. A jak ma dorastać jak to tylko beta. kupę błędów ale i tak super odstresowywacz, ja tam będę ciorał po pracy.
 10. Już założyłem konto, czekam teraz na maila aktywującego, od 15 min nie przychodzi:( Tylko ja czekałem do 1 w nocy na start bety?
 11. "Czapelo To było tak dawno, że wydawało mi się, iż film który wytypowałem był wcześniej niż prawidłowy :D" Bo był, ja też nad tym myślałem, ale to było podchwytliwe, bo najpierw był film a potem gra, Po chwili przemyśleń dobrze zaznaczyłem:)