Przedlack

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1768
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Przedlack

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Aye. Rioty. Dają nawet darmowe dodatkowe ipeki.
 2. Przedlack

  Blackguards - recenzja

  "[...] i to kilka razy pod rząd pomimo faktu, że posiadaliśmy 60 czy 70 procent szansy na udany atak." XCOM: Enemy Unknown się kłania. Po tej grze każdy atak, który ma mniej niż 80% szans na trafienie od razu człowiek zalicza do pewnego pudła. ... a tak, Blackguards. Moim zdaniem jednak wypadałoby poczekać na jakąś przecenę. :)
 3. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Całe te MMR i dywizje to jeden wielki bullshit. Skoro naszą pozycję definiuje (bądź też powinno) dywizja w której jesteśmy, to czemu bardzo, bardzo, bardzo często gramy z ludźmi nie ze swojej dywizji, ponieważ MMR? Czy to nie bije na głowę całego założenia tych przeklętych dywizji? Ukryjmy elo. Nie zróbmy nic więcej, yay.
 4. Kobieta wyraża swoje zdanie i zwraca uwagę na pewne mankamenty/tropy, które istnieją, szczególnie w grach wideo, a o których normalni gracze przestają myśleć po 5 minutach gry, gdyż tak zawsze było i tak teraz jest. Można nie podzielać jej zdania? Można. Ja nie podzielam jej zdania, lecz zwraca ona uwagę na kilka ciekawych rzeczy a propos kobiet w grach, których ignorować nie można. Z pewnością nie jest to powód, by, na przykład, wysyłać jej groźby gwałtu albo śmierci. Miło czasem poznać inny punkt widzenia, który pomoże zwrócić danemu osobnikowi uwagę na rzeczy, na które normalnie by nie zwracał uwagi. Gdyby tylko internet mógł to zrozumieć. Trollingiem bym tego zdecydowanie nie nazwał.
 5. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Graj cały sezon trzeci próbując dostać się do platyny. Failed. Strać nadzieję. Zagraj sobie casualowo placementy. Traf od razu do platyny IV. I ain''t even mad.
 6. Przedlack

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  To jeszcze absolutnie nic. https://www.youtube.com/watch?v=U8dkxEWDhlw O laluniu.
 7. Ha. Nie, dziękuję. Zamawiam przepyszny szaszłyk. Szaszłyk jest dostarczony. Patrzę. Trzy razy więcej szaszłyku niż zamówiłem, rewelacja! Jem szaszłyk. Kawałeczek. Jest przewspaniały. Wnet pojawia się czerwony jegomość, robi trzy przewroty, wbija mi widelec w plecy, tracę przytomność. Budzę się po 5 sekundach, nie mam żadnych szaszłyczków. Wychodzę klnąc siarczyście, obiecując sobie, że nigdy nie wrócę do tej obskurnej knajpy. Wracam po dwóch dniach.
 8. Ha. Hahaha. Hahahahahahaha. Ha. Ha. HA. Ale tak na poważnie, gdybym był odpowiedzialny za romanse w Inkwizycji, wprowadziłbym taki mały bajer... [Wielkopierśna Blondynka] Och! Hawke, mój bohaterze! Uwielbiam z tobą spędzać czas! Jesteś dla mnie miły, ze wszystkim się zgadzasz, ratujesz mnie z opresji, zawsze stajesz po mojej stronie, zabierasz mnie na wszystkie misje, rozmawiasz ze mną zawsze gdy coś mnie męczy. Jesteś wspaniałym przyjacielem. Hue.
 9. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Jakie fajne rzeczy wczoraj spotkaliśmy na ARAMie. Z dedykacją dla Budo. P.S. Swoją drogą, rozmowa na skajpie fajnie wtedy wyglądała. Jeden od nas był zdrowo przerażony tym splash-artem; za każdym razem jak Poppy tylko wyściubiła nos, rozlegał się krzyk, żeby to-to jak najszybciej zabić. Rezultat: skończyła ze statami bodajże 4/21/7, czy coś takiego. :V
 10. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Hmmmm? Masz na myśli tonę mrocznych skinów, podkreślających jak bardzo ta gra jest poważna, czy też najzwyczajniej miarka się przebrała po pogodynce? Mi osobiście pogodynka się podoba. :3 Miła odmiana po przeogromnej ilości emo-goth-dark-dead-championskinów. Bądźmy szczerzy, League of Legends, nie jesteś poważny. Masz mumię, która zabija ludzi płacząc.
 11. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Na początku była rozpacz. Potem nadzieja, że reżim Jego na ARAMach się skończy. Nadszedł apdejt. Każdy, kto wierzył, że Jego już nie będzie na ARAMach, bądź też, że będzie niewiele robił - chciałbym mieć waszą niewinność. :< Ech, nie wiem co myśleć o tym reworku Jego. A generalnie powinienem mieć zdanie, ponieważ tę bródkę widzę co mecz. Czyżby on naprawdę teraz stał się Mega OP Wudżu, czy też po prostu ludzie nie mogą się nim nacieszyć?
 12. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Przeleżałem pół wieku pod lodem. Na czym polega ten bug z autoattackami?
 13. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Jako osoba mainująca carry (choć wolę supporty, ale nie pozwalają mi :<), popieram teorię, że era ADC powoli dobiega końca. Oprócz argumentów wymienionych powyżej, z którymi w większości się zgadzam, dorzucę małą ciekawostkę. Rozegrałem wczoraj jeden mecz na dobranoc. Wchodzę do champion select, jestem na dole, dobrze, może w końcu zagram moją Nami. Patrzę na picki. U nas Talon, Gragas, Renekton, Nasus. Okej, nie ma ADC, więc biorę ww. supporta. I wtedy Renekton na mnie krzyczy "NO TAKE JUNGLE ME AND NASUS BOT". Przez chwilę sobie myślę... co u diabła, ale wyłączam procesy myślowe i lockuję Seju. Cała gra była niesamowitym bólem. Ale wróg zrobił jeden błąd, nie zabił nas kiedy była taka możliwość i pod sam koniec wszyscy (poza Gragasem) staliśmy się tacy tanky, że nie było sposobu nas zabić. A enemy Graves jak przekichane miał od samego początku, tak to się ostało do końca. Największym problemem była Orianna, ich ADC równie dobrze mógłby nie istnieć. I weź tu próbuj siebie przekonywać, że warto grać ADC ponieważ mają one wpływ na grę.
 14. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Zdaję sobie z tego sprawę doskonale, zresztą nigdy nie mierzyłem by z moją gromadką być w jakimś 5000+ elo, tylko by po prostu sobie pograć dla zabawy. Napisałem po prostu to co sam widzę - na mniej wymagającym elo Britzu jest non-stop banowany, ponieważ ludzie faktycznie nie potrafią z nim cokolwiek zrobić. Ominąć łapkę jedną, może to, ale niewiele więcej. 3 razy PO wyborze Britzkranku, enemy support świadomie wybierał taką Sonę, czy też Sorakę, Nami nawet, co kończyło się dość cienko. O, a tak swoją drogą. Dawno nie grałem, a był to mój ulubiony suppordle. Lulu jest jeszcze viable, w tej erze hard-tanky supportów? Wiem jak z nią jest na normalach, ale ciekawi mnie jak stoi sprawa z rankedami, czy ma w ogóle jakieś szanse tam przetrwać więcej niż minutę.
 15. Przedlack

  LOL - League of Legends

  Pozostanie to tajemnicą. Świeżo-założona drużyna rankedowa w której się znajduje pierwsze dwa mecze miała przegrane. Z kumplem powiedzieliśmy "a takiego wała" i po prostu on wziął Britzkranku (jak tylko nie był zbanowany, tj. 4 mecze), a ja albo Gravesa albo Cait. No i kolejne 4 mecze wygraliśmy bot lane bez problemu, tak jak cały mecz. Lub po prostu spadliśmy do 190 elo. To też jest możliwość.