Nekromantik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1356
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nekromantik

 • Ranga
  Delegat
 1. Być może spędzić resztę życia w pierdlu jest dla Ciebie bardziej humanitarne od kary śmierci, ja jednak dałbym więźniowi wybór.
 2. Szczególnie prawiczkom trudno zrozumieć sytuację, gdy zabójca, gwałciciel, czy inny przestępca zasłania się immunitetem, protekcją i można go wtedy pocałować najwyżej w pompkę... Nie ma co rozwodzić się nad tym jakiej grupie lewaczki zabezpieczyły tyłek znosząc karę śmierci, bo chyba każdy widzi. Nagle zaczęli krzyczeć o prawach człowieka, a to dopiero ciekawe ;)
 3. A mnie ciekawią postulaty lewaków. Z jednej strony popierają aborcję, eutanazję, a z drugiej są przeciwni karze śmierci. Kupy się to nie trzyma. O.o
 4. Nekromantik

  Nowy Resident Evil na Wii

  Nic z tego kolego, bo to jest exclusive dla Wii ;) Jak widać Capcom tylko tak sobie spekulował warunkami mówiąc, że kończy z eksclusivami.
 5. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  A co mnie jakaś auto giełda obchodzi? Mogłeś być dużo wcześniej komuchem, sam o tym nawet nie wiedziałeś ;) To nie jest zabawa, tylko ciągła walka z systemem o dusze ;)
 6. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  No i kolejny chłopak się Nam spultał ;) Paranoja antysocjalistyczna, antyludzka? Ciekawa diagnoza. Taki mam sposób bycia, czego mi chyba nie zabronisz? Bawię się na forach gazety, dziennika, polityki, wprost, tvn24 więc możesz dołączyć do rozróby w każdej chwili ;)
 7. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  Nie chce mi się jakoś prowadzić rozmowy z kolejnym ludzikiem, który oddaje wychowanie swoich dzieci w ręce wszystko wiedzących socjalistów. To ja decyduję w co moje dziecko będzie grało, a nie jakaś zafajdana instytucja, czy "opiekuńcze państwo". Oni są w tym wypadku zupełnie zbędni, jednak próbują kształtować moją opinię, nakazywać jak mam postępować, wychowywać dzieci w/g ich wytycznych. Ile razy to mam powtarzać, żebyś zrozumiał? Z mojego punktu widzenia w kwestii wychowania dziecka organizacje rządowe nie mają nic do gadania w starciu z rodzicami. PEGI przestała bawić się w ochronę, a zaczęła w politykę. Przesłanki jak to określiłeś są moją prywatną sprawą i nic Tobie do tego compadre. I naprawdę proszę Ciebie, byś pisał jednym ciągiem, bo takie rozbijanie na kawałki postów przypomina mi forum CDA z udziałem 14 -latków.
 8. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  Dziecko 5 - letnie nie kupuje gier, ale dużo rozumie i jest to w stanie zrozumieć ;) PEGI to narzędzie w rękach biurokratów różnych państw. W Polsce jeszcze jako tako bywa znośnie z próbami manipulacji na tyle, by tego nie odczuwać. Dziecko widząc kategorię PEGI ma informację, czy w sklepie będzie mogło samo kupić sobie grę, lub namówić tatusia, mamusię, którzy dojdą do wniosku, że może grać i jest wystarczająco rozwinięte umysłowo w przeciwieństwie do zaleceń państwa, próbującego wychowywać dzieci w/g rządowego standardu politycznego, ograniczając udział rodziców w myśl sztandarowego tekstu "wszystkie dzieci nasze są". W porównaniu z innymi organizacjami PEGI wygląda i działa rzeczywiście niewinnie, jednak tylko z pozoru.
 9. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  Dając informację o przedziale wiekowym zajmują się ochroną osób do których w/g ich mniemaniu gra nie powinna trafić - tak logiczne że 5-cioletnie dziecko zrozumie. Niezły kit z tym nieobowiązkowym, ja jeszcze nie widziałem obecnie wydanej gry, gdzie nie wymusili swojego znaczka. Nie tworzę nowej rzeczywistości, mam podstawy do oskarżenia tych zapyziałych komuszków żerujących na graczach, inaczej siedziałbym z mordą w kuble. Oczywiście PEGI jest informacją dla graczy, oraz rodziców graczy, sprzedawcy, czyli dla każdego.
 10. Zdecydowana większość mężczyzn (ta w/g części specjalistów zdrowsza) jak i feministek bardzo potrzebuje kobiet. Do czego są im potrzebne, tego nie trzeba chyba mówić. I gdy tak sobie wydzierają z rąk kobiety traktując je niczym lalki, coś tam im obiecując przy okazji to mam wrażenie, jakbym oglądał słaby serial komediowy, a innym razem kiepski melodramat.
 11. Nekromantik

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  PEGI to tylko instytucje, które pod płaszczykiem ochrony dzieci przyjmują łapówki za przyznanie kwalifikacji wiekowej. Zwyczajna zgraja urzędasów podłączona do koryta przemysłu gier. Moje zdanie jest takie, by w ogóle nie zwracać uwagi na takie oznaczenia.
 12. Wydaje mi się, że jesteś z przeciwnego bieguna złych dziewczynek, czyli zupełnie inaczej reprezentujesz Swoją płeć. Miej również na uwadze to, że ja i Ty dążymy do tego samego, ale innymi metodami.
 13. Cóż, jesli chodzi o mnie to nie ma większego zagrożenia dla narodu od dalszej działalności towarzyszy z partii zwanej PO. Jeżeli zaczną kopiować angielski lewacki system, gdzie paranoicznie wręcz tamtejszy rząd narzuca społeczeństwu poprawność polityczną, ingeruje w swobodę i wolność obywateli to ja się obawiam, że niedługo dojdzie do wiosny ludów...
 14. Dawno temu spotkałem taką odmianę emancypantki, czyli chuligankę. Ogolona głowa na zapałkę, ubrana w dres, wysportowana sylwetka, zaczęła flirtować ze mną w klubie. Oczywiście do czasu, kiedy przypadkowa dziewczyna wpadła na nią, a to zakończyło się bójką między nimi, czy raczej brutalną napaścią. W efekcie oboje zostaliśmy wyrzuceni jako para awanturników, choć byłem trzeźwy i spokojny jak baranek. Później została moją kobietą, ale to już inna historia...
 15. Wymagane połączenie z internetem mnie po prostu załamało...