rikko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O rikko

 • Ranga
  arkhaminfo.com
 1. rikko

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  O tak, oceny są wysokie, gra roku. Aż strach pomyśleć co będzie przy GTA VI. Co do wysyłek z gram: Taki komunikat jest w pozycji na PS3 UWAGA! Wysyłka pre-orderów Grand Theft Auto V ze sklepu gram.pl do klientów nastąpi 16 września 2013 roku z dostawą na dzień 17 września 2013 roku. A sztuk zostało już mniej niż 10. Więc gier im raczej nie brakuje. :)
 2. Pozwolilem sobie wprowadzić tę skromną modyfikację w zycie. Ten pasek z promocjami dalbym na dol, boczny pasek z gramsjatami tez bym albo umiescil do publicystyki albo w inne miejsce. Warto zminimalizować liczbę pól w wyglądzie.Natomiast te kafelki na gorze oddzielbym gruba ramka jak na obrazku.
 3. Ja mam propozycje odnośnie pewnej modyfikacji, oferty ze sklepu z gory dalbym na dol, mysle, ze będzie to znacznie lepiej wygladac i czytelniej.
 4. @Lordpilot Wszystkie te fragmenty pochodzą z "Tygodnia z IGN" i zostały przetłumaczone na gta.gram.pl/IGN
 5. rikko

  Gra tygodnia - GTA V

  Nowe screeny: http://gta.gram.pl/2012/11/12/nowe-screeny-z-gta-v/
 6. The Game pojawi się w GTA V http://gta.gram.pl/2012/11/06/the-game-potwierdzil-swoj-udzial-w-gta-v/
 7. Ta dziewczyna to zapewne Samantha :) http://gta.gram.pl/v/artykuly/postacie/
 8. Na http://gta.gram.pl/v/artykuly/postacie/ macie artykuł odnośnie postaci. Powiem jedno, ta lista zaczyna się sprawdzać. :)
 9. Może mi się wydaje, ale czy to nie Pułaski? Podobny bardzo. http://www.gram.pl/upl/galerie/5716/2012092613302412.jpg
 10. W piękne te dni, niech Ezio prezentów masę przyniesie Ci. Starcraft zabierze w magiczny świat, Oblivion na wiele godzin szczęścia da. Łeb Twój niech w CSie trzyma się, Yoda w Star Warsach bronić będzie Cię. Czas niech w miejscu przez chwilę stanie, a Halo zagości na twym ekranie. Święta niech upłyną w błogim spokoju, WoW wypełni głos w twym pokoju. I smutek niech przez okno wyleci, jak Ącki, a nie... to Batman do Arkham leci. Tobie niech spełnią się te życzenia, do zobaczenia!
 11. rikko

  Batman: Arkham City

  Dla zainteresowanych demo gry http://www.arkhaminfo.com/demo-batman-arkham-city-na-gamespot/
 12. Tutaj zdjęcie Deadshota z gry: http://www.arkhaminfo.com/deadshot-w-grze-oraz-podsumowanie-informacji-z-materialu-przygotowanego-przez-gttv/
 13. A tutaj macie nowe screeny http://www.arkhaminfo.com/cztery-nowe-screeny-z-gry-batman-arkham-city/