nico5

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez nico5

 1. Jak większość pewno zauważyła już od pewnego czasu nie działa strona: http://nwn.cdprojekt.com/ Czemu została usunięta? Komu przeszkadzała? Tyle różnych fajnych dodatków do NWN było min. mody :( Czy strona jeszcze powróci, a jeśli tak to kiedy?
 2. Ech brakuje bardzo tej strony. 4 miesiące to bardzo długo. Czy tak trudno przenieść stronę na inny serwer? Tutaj zwracam się do tych co prowadzili KPC? :) Panowie to, że ukazała się NWN 2 nie oznacza, że gracze porzucili NWN 1. Wielu z nas gra w sieci na serwerach NWN. Wymogi jakie od samego początku postawiła NWN 2 odnośnie stawiania serwerów w sieci wielu graczy odstraszyły. Między innymi mnie. NWN pod tym względem się bardzo dobrze sprawiła. Niestety odnoszę wrażenie, że naszym nie zależy już NWN. Tylko uwagę zwrócili wyłącznie na NWN 2 :/
 3. Ech.. swoją drogą to sobie robią jaja, że Windows Vista będzie tylko pod DirectX''a 10
 4. Przede wszystkim NWN 2 stawia bardzo dużą poprzeczkę na serwery w multi. Nasi będą mogli przez bardzo długi czas zapomnieć o polskich serwerach. No jeśli już się ukażą to będą z dużo mniejszą ilością lokalizacji i z gigantycznymi lagami. Chyba, że wymienią sprzęt na dużo lepszy niż obecnie mają od tego gdzie stawiają serwery na NWN 1. :) Po za tym w porównaniu do NWN nie będzie działać zmiana naliczania bonusów do cech. Tzn. nie będzie można ich razem sumować. :/ Niektórym się to uśmiecha, ale nie wszystkim.
 5. Jeśli się tyczy Wiedźmina to ta gra będzie dużo lepsza od NWN :)
 6. nico5

  EMPIK - temat ogólny

  acha. Dzięki :) Ciekawe jak to jest z grami? Czy na podobnej zasadzie się odbywa? Jeśli tak to super :)
 7. Czy nie wydaje wam się, że NWN 2 będzie bardziej simsowata? :P Przyjrzyjcie się uważnie postaciom :) W ogóle ta cała NWN 2 zapowiada się o wiele gorzej niż NWN 1.
 8. nico5

  EMPIK - temat ogólny

  Hm? Bardzo ciekawe, ale jak to się dokładnie odbywa? Mógłbyś podać więcej szczegółów? :) Dlaczego np. nie listonosz tylko EMPIK Cię zawiadamia o odebraniu przesyłki? :P Rozumiem, że zamawiasz na ich stronie internetowej. :)
 9. Te odcinki są udostępniane legalnie. Są jeszcze inne strony. Ja podałem jedną z wielu. Każdy może sobie ściągnąć . Więc mi tutaj nie wciskaj tekstu o regulaminie :)
 10. nico5

  Patriotyzm

  a jaki to patriotyzm jak żeby lepiej żyć zmuszani wręcz jesteśmy do porzucania ojczyzny? Czy państwo nie powinno zapewnić lepszych i godnych warunków życia? W końcu jesteśmy w UNI w NATO i co tak naprawdę z tego wielce mamy? Odpowiedź jest bardzo krótka: gówno, bo oni dbają o swoje interesy, ale już to wcześniej pisałem zresztą! :P O jakim ty stosunku do ojczyzny mówisz? :) O tym, że większość pracodawców zatrudniających ludzi wykorzystuje ich maksymalnie jak się da, że mają ich za nic, że są maszynką do zarabiania jeszcze większej im kasy? U nas za dużo się nie zarobi. No chyba, że się ma " bardzo duże plecy" :/ Takich się czasów doczekaliśmy i Ty oczekujesz lepszego stosunku do ojczyzny, patriotyzmu? LOL.. Myślisz, że będzie u nas lepiej, a może uważasz, że jest lepiej? :P
 11. Nie grałem w Planescape, ale z galerii wnioskuję, że ta gra była bardzo podobna do BG, a jeśli tak to bardzo fajnie. :P Tyle, że teraz jeśli nawet coś na wzór tego zrobią to nie będzie w 2D tylko w 3D :)
 12. Wszystkie odcinki LOST''a łącznie z najnowszymi, które się ukazały już na "ABC" możesz pobrać z tej strony: http://lost1.mylog.pl/ :P
 13. nico5

  Patriotyzm

  Kiedyś to ten patriotyzm był. Teraz to już jest go coraz mniej. Ludzie coraz bardziej są zmuszani do wyjeżdżania za pracą zagranicą, bo u nas to można tylko krocie zarobić i często za ciężką charówkę z nadgodzinami za które większość pracodawców nie płaci, a jak już to takie grosze, że woła to o pomstę do nieba! Mają gdzieś tą całą naszą Polskę i nie ma się temu co dziwić. Nasi wszyscy politycy dbają tylko o to swoje interesy i o to żeby ich wybrać w kolejnych wyborach. Prostych, zwyczajnych ludzi za przeproszeniem mają w "dupie"!
 14. Jasne, że lubię czytać komiksy, ale te bardziej dla dorosłych :) Co do "Star Wars''a" to go nie lubię. Jakoś nie przypadł mi do gustu :P
 15. nico5

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Jak można czegoś takiego słuchać? :P Chyba trzeba być na jakimś haju :D
 16. nico5

  kto gra na kodach

  Kody się przydają zwłaszcza jak się utknie w grze i nie można z niej wyjść, a jeszcze jak się nie ma wcześniejszego zapisu to makabra. Wtedy trzeba zaczynać i robić postać od nowa, a to nie każdemu się uśmiecha. :)
 17. nico5

  Co Was najbardziej wkurza?

  Wiele rzeczy mnie wkurza np. w telewizji durne, głupkowate reklamy, które wciskają dosłownie wszędzie. :/ Chuligani na ulicach, pracodawcy, którzy mają swoich pracowników za nic. Są tylko od zarabiania dla nich kasy, a oni i tak im marne grosze wypłacą!!! Nasz oczywiście rząd. Cała ta nasza polityka - kabaretowa. Palacze, bo nie palę, a są na każdym kroku i prawie wszędzie. Może kiedyś się za nich zabiorą. Są już pewne z tym plany w rządzie i wiele jeszcze. Można by było pisać i pisać :)
 18. Pewno zaraz po wyemitowaniu na ABC wszystkich odcinków :P Na AXN to jeszcze najszybciej można się spodziewać. Ech.. szkoda tylko, że tego kanału nie mam :(
 19. nico5

  Drogie gry, kupic czy tez nie????

  GW jest moim zdaniem świetną grą i nawet ta cena 130 za nią jest jej warta :P Nie mniej za rok powinna spać poniżej stówy :)
 20. Dużo lepszą muzę do NWN oferuje to: http://nwn.cdprojekt.com/default.asp?id=coment&nID=843 :P Można ją słuchać na dwa sposoby przez np. Winamp''a, albo wybrane utworki skopiować do katalogu "music" w grze NWN i zastąpić obecne podmieniając im tylko nazwę. :D
 21. Oczywiście, że tak. Naturalnie jeśli wybierze ją podczas awansu :)
 22. nico5

  kto gra na kodach

  Ja też w to nie wierzę. :P Kody zawsze były i będą używane przez graczy. Różnica jest tylko taka, że jedni używają ich rzadko, a inni częściej :)
 23. nico5

  Radio-trójka

  Kiedyś chętnie słuchałem 3, ale teraz rzadko kiedy. Praktycznie już wcale. Jest wiele fajnych innych stacji radiowych i lepszych. Jak już słucham radia to przez internet :P