Metus84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  107
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Metus84

 • Ranga
  Przodownik
 1. Multi w ME3 było bardzo fajne grałem godzinami, jeśli to będzie wyglądać podobnie (wszystko wskazuje że tak) to bardzo chętnie zagram.
 2. Strona zdechła od 5 min próbuje zawmówić kolekcjonerkę
 3. Sciągnołem i nie da sie grać po 2h prób ustawienia róznych opcji grafiki, nie działa albo po minucie i kilku klatkach wywala mnie z serwera albo gra się całkowicie wiesza, udało mi sie raz zagrać z botami i sie wykrzaczyło po minucie i ni mówcie mi że sterwniki mam satre albo sprzęt słaby bo beta Titanfall smigała bez zakłuceń na full ustawieniach, po opiniach na forach Steam wnioskuje że nie jestem sam, strzelili sobie w stope tym darmowym weekendem.
 4. Czyli szykuje się kolejna kastracja gry, jak ja nienawidzę DLC
 5. Czyli gra wyszła z fazy beta ;) Rychło w czas,a tak serio to ja myślałem że tą niedorobiona produkcje dawno naprawili ale jak widać im się nie śpieszy
 6. Czy wszystko dziś musi mieć otwarty świat, po co nam klon GTA w jakiś latach XX wieku. Wole spójną fajną fabułę niż kilkanaście misji pobocznych i jakieś minigierki. Mafia 2 ucierpiała na tym że wszyscy porównywali ja do GTA.
 7. Mam wrażenie że wiele osób nie zdaje sobie sprawy że łatkę można pobrać na pendriva i wgrać bezpośredni na konsole zamiast zasysać w dniu premiery
 8. Jak komuś się robactwo w konsoli zalęgnie to musi mieć syf albo trzymać konsole w śmietniku, ewentualnie nie odpalać jej przez pare tygodni wtedy jakiś pajączek się może zapląta
 9. Jestem za, jeśli by można jeszcze przenieś savy z P4 Golden to by był wypas, chociaż wersja kilka lat po z Nanako jako jedna główną bohaterką albo jedna z postaci tez by była fajna.
 10. > > No i szczerze jestem za. Przynajmniej nie będzie sytuacji, gdzie 10 latek prosi > tatę > > o kupno GTAV (sytuacja z wczoraj z EMPiKa). > > A na odwrotnie? Jak dzieciak sam nie kupi to pozostanie mu prośba rodziców. Wiec takich > sytuacji bedzie wiecej. Tylko wtedy może cześć tych debili która kupuje dziecku np GTA zacznie się zastanawiać co jest grane jak go poproszą o dowód przy kasie, jesteśmy narodem ignorantów i trzeba coś zmienić. Ten nakaz w żaden sposób nie wykluczy dzieci z możliwości kupowania przez dzieci gier 18+, nie ma 100% skutecznej metody. Nawet jeśli jeden na dziesięciu rodziców choć chwilę się zastanowi co kupuje dziecku to ja uważam że warto to wprowadzić.
 11. Nadal mam nadzieję że dostaniemy dwie nowe klasy Krzyżowiec jest fajny i wielu ludzi się z niego cieszy ja tez brakowało mi czegoś na styl Paladyna. moje największe marzenie się nie spełni czyli powrót Nekromanty (Szamana nie trawie przez jego wygląd), jakiś zmiennokrztałtny na wzór Druida z dwójki byłby fajny ale to moje własne widzimisię.
 12. Nadal mam nadzieję że dostaniemy dwie nowe klasy Krzyżowiec jest fajny i wielu ludzi się z niego cieszy ja tez brakowało mi czegoś na styl Paladyna. moje największe marzenie się nie spełni czyli powrót Nekromanty (Szamana nie trawie przez jego wygląd), jakiś zmiennokrztałtny na wzór Druida z dwójki byłby fajny ale to moje własne widzimisię.
 13. Jedno jest pewne klimat serii jest utrzymany, tak długo jak walka będzie jakimkolwiek wyzwaniem a gra nie skończy się w kilka godzin będzie dobrze
 14. Najpierw wydali niepołatanego bubla, potem były wałki z dodatkowymi nacjami teraz to, miałem kupić jak wyjdzie jakaś GOTY albo coś w tym stylu, ale teraz za chiny nie dotkne nawet jak będzie przecena na steam, wnerwili mnie.
 15. Czy tylko mnie kłuje w oczy "ekskluzywnym dla Xbox One, Xbox 360 i PC" rozumiem że nowe konsole i PC to w zasadzie to samo tylko w innym pudełku ale chyba przydomek exclusive należy się grze która jest na jednej platformie. Ostatnio to słowo przykleja się nawet do DLC wiec dla mnie straciło swój impakt.