Arhoz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  414
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arhoz

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "Respawn Entertainment przekonuje, że dzięki tym działaniom liczba meczów rozegranych na PC, w których dochodzi do złamania zasad fair play lub innych szkodliwych aktywności. " WTF?
 2. Nawet jakby mi dopłacali to bym nie chciał tych skórek. Za granie w tą grę powinni dopłacać.
 3. Finansowane przez lewaków, masonów abyśmy się wstydzili naszej wiary, lub nie traktowali jej poważnie. Kto ma mózg nie kupi tego gówna, nie da zarobić tym idio.om. 
 4. Dokładnie. Oleć i nie grać. Ja nie kupuje tej lewackiej gry, od tych jeb.. lewackich parchów.  
 5. A wiecie że PS4 od dawna posiada oficjalne wsparcie dla zestawu klawiatura i mysz: Kontroler HORI TAC FOUR (produkt licencjonowany przez SONY) ? Poza tym jak już poniżej wspominałem, od dawna gracze korzystają również z urządzeń typu XIM APEX, CronusMax, Titan One, itp. Więc granie za pomocą myszki i klawiatury istnieje od dawna. Moim zdanie warto podejść do tematu oficjalnie. 
 6. Ja czekam od dawna na oficjalną obsługę myszek w konsolach. Mamy totalnie chorą sytuację, udawanie że wszystko jest ok w sytuacji w której to wielu graczy korzysta z konwerterów do myszek i klawiatur. Mam na myśli urządzenia XIM, Cronus, Titan, itp. To jest za********e niesprawiedliwa sytuacja i należy zrobić z tym porządek, jeśli się da.
 7. A aktualna sytuacja, nieuporządkowana w której to połowa graczy w grach FPS używa konwerterów do myszek i klawiatur, jest wg ciebie w porządku? 
 8. Poczytaj to przestaniesz może wypisywać głupoty. 
 9. Bardzo zabawny jesteś. Zaraz napiszesz że mata do tańczenia jest tak samo precyzyjna jak myszka w FPSach.
 10. Zawsze preferuje FPP, jak dla mnie wyższa immersja.
 11. Tam gdzie kończą się pomysły, tam pojawia się DLC z zombie.
 12. "Nowością będzie system kontraktów" - ŁAŁ "Jak podkreślił Marek Tymiński, szef CI Games, twórcy tym razem nie zaczynają od zera, lecz skupiają się na ulepszeniu tego, co już mają." - CTRL+C i CTRL+V.  "Przyznał, że w przypadku Sniper Ghost Warrior 3 ambicje były zbyt duże, ale wnioski z błędów już zostały wyciągnięte." Tworzenie tego typu gier to są zerowe ambicje. W takich tytułach są dwie opcje, albo będzie mozna przyjemnie postrzelać przy piwie za mniej więcej 30 zł. (SE3 i4) albo nie będzie żadnej przyjemności (SGW3). Tego typu gry nie powstają na bazie ciekawych pomysłów, to jest tak oklepany i nudny schemat że aż mnie mdli na samą myśl. Dajcie spokój z tymi gierkami, może w latach 90 dałoby się w to pograć. Firma z takim potencjałem a bierze się za jakieś gów.. tytuły.
 13. Podobno żadna praca nie hańbi. Przekonasz się o tym jak już nie będziesz na garnuszku u rodziców.  I mówisz że karty tak pokazały? Czy może fusy?