Aramil545

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Aramil545 ostatnio wygrał w dniu: 23 Lipiec 2018

Aramil545 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Aramil545

 • Ranga
  Obywatel
 1. Przede wszystkim Spiderman jest jedynym albo jeddym z nie wielu bohaterów Marvela, do którego prawa ma Sony, a nie Marvel właśnie. Cudem się dogadali przy włączeniu spidermana do MCU. I chwała im za to.
 2. No ładnie... Ledwo film po premierze jest a już go ukradli i wrzucili do sieci...
 3. Aramil545

  Total War: Arena - betatest

  "W każdej grze Total Warr tak właśnie było, następowała degradacja przyjemności płynącej z rozgrywania bitew aż do punktu, w którym ma się ich dość i pozwala się wszystkie rozgrywać automatowi... co odbiera każdej grze Total War jej najważniejszy, najlepszy element." Bardzo przepraszam ale jak grając cesarstwem zachodnim w dodatku Barbarian Invasion do pierwszego Rome''a, można było jakąkolwiek bitwę oddać komputerowi (może pierwsze 3), ale jak już przychodzili hunowie i inne barbarzyńskie plemiona w swoich hordach to komputer wszystko przegrywał nieważne z jaką armią... (chyba że grało się poniżej średniego stopnia trudności, ale co to za rozrywka)
 4. Ehhh... aż smutno mi patrzeć na to jak tak dobrze wspominana seria, dostaje od twórców takim czymś....
 5. Kocham kiedy twórcy gier w niecałe 3 minuty potrafią wykrzesać w sercach graczy iskierkę nadziei o powrocie do (w moim przypadku) dzieciństwa, a następnie zadeptać nie do końca rozpalony ogień jakimś rzutem izometrycznym i 4 osobowym coopem. Osobiście do cooperacji nic nie mam, bo jakkolwiek gra byłaby krapowata, to z kumplami w paczce zawsze można spędzić miło i śmiesznie czas. Tylko że to już nie będzie Overlord znany i kochany przez wszystkich, kochających mordowanie owiec lub foczek
 6. Batmobil - spoko, ale wygląd Afflecka w pancerzu - nie; Przecież hełm/maska powinna mieć wyższe "uszy", a sama postać nie powinna wyglądać jakby się miała zaraz rozpłakać. No błagam. W dodatku skoro to miał być "versus" to jakiś screen w pancerzu wspomaganym by się przydał.
 7. Tylko dlaczego już to gdzieś widziałem... a racja Tom Clancy''s Ghost Recon: Future Soldier.