Straszyk13

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Straszyk13

 1. Straszyk13

  Analitycy: StarCraft II nie w tym roku

  Hah jesteś wg. mnie śmieszny . Po pierwsze kampania w Soulstormie i Dark Crusade to wg mnie śmiech na sali a nie kampania , takie coś mogłoby być dodatkowym trybie gry , a nie pełnoprawną kampanią . No chyba , że za takową uznajesz zlepek potyczek i oblężenia stolic , ale one były już dość dobre . Po drugie w większości przypadków nowe rasy były totalnie nie zbalansowane np. Necroni z DC , albo Sisters of Battle które przez ładne pół roku miały bug dający im nielimitowaną ilość surowców
 2. Straszyk13

  Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

  Niestety twoje obawy zostały potwierdzone , dodatkowe levele ze strony producenta nie działają . Niby instalują się normalnie , widać nawet opis misji , ale po próbie uruchomienia wyskakuje błąd .
 3. Straszyk13

  Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

  Pokusiłem się bo jednak DVD box ładnie wygląda na półce. Zawartość pudełka 1 płyta DVD i 16 kartkowa instrukcja . Gra pyta się o język gry , polski ,czy angielski .Gra jest spolszczona kinowo i raczej działają z nią scenariusze stworzone przez producenta. Napisy mają parę literówek ,ale wszystko mieści się w granicy normy. Osobiście polecam wszystkim fanom starych gier .
 4. Mam dylemat , otóż w Kolekcji Klasyki ukazały się ostatnio 2 dobre strategie . Chodzi o Majesty :Złota edycja i Stronghold 2 Deluxe . Nie zwracam uwagi na grafikę a na grywalność . Z chęcią wziąłbym obie , ale fundusze teraz na to nie pozwalają . Proszę o pomoc w wyborze .
 5. Straszyk13

  Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

  Mam pytanie : Czy ktoś kto zakupił grę może powiedzieć mi jakie jest spolszczenie ? Chodzi mi o to czy spolszczyli tylko napisy , czy może jest lektor tak jak w 1 wersji wydanej w Polsce .
 6. Wszystko ładnie pięknie ale przydał by się jakiś singleplayer albo hot seat żeby z bratem trochę powalczyć. Ale jeżeli gra będzie taka jak myślę to kupię ,ale bez żadnych głupich zabezpieczeń typy DRM.
 7. Dzięki za porady ,jak byłem w Saturnie to poczułem ,że muszę miec F.E.A.R. ,kupiłem i się nie zawiodłem. Siedzę już w 3 interwale . Gra bardzo mi podeszła , nie żałuję na nią żadnej złotówki.
 8. Posiadam Gta Trylogia z Kolekcji Klasyki więc odpada ,a Empire Earth mam 1 z dodatkiem i mi sieęnie podoba już lepsze jest AoE. Co myślicie o antologi Maxa Payne z Kolekcji Klasyki , opłaca się ?
 9. Mam pyt. co polecilibyście kupić za ok. 20 zł. Szukam dobrej strategii bądź FPS albo zręcznościówkę. Kusi mnie Warhammer podstawka ale mam już Dark Crusade i nie wiem czy się opłaca. Czy poleciliyście mi F.E.A.R. demko było fajne. Co sądzicie o Scarface opłaca się czy nie? Proszę o odpowiedź