Fenarid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  286
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fenarid

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie wierze, to już nie można przeglądać portali o grach aby nie trafić na to lewicowe gó$#@ ? Najpierw CD-Action teraz gram.pl. Nie wiem jak inni ale ja od razu usuwam takie strony z ulubionych i już nigdy na nie nie wchodzę. Nie dam zarabiać ludziom propagującym lewackie ideały. Już teraz świat stanoł na głowie i są nagonki na filmy i gry które nie posiadają czarnego bohatera albo silnej kobiecej postaci. Ktoś bardzo się stara zniszczyć prawice i konserwatystów na świecie. Na szczęście żyjemy w Polsce gdzie od wieków im bardziej ktoś starał się nas do czegoś zmusić i zniszczyć tym większy rósł opór. Żegnam gram.pl
 2. Fenarid

  Mass Effect: Andromeda bez Denuvo

  To by wyjaśniało dlaczego mam 6 fpsów więcej po ostatnim patchu i dlaczego zony szybciej się wczytują. Ale wydawcy dalej będą twierdzić, że Denuvo nie ma wpływu na wydajność. 
 3. "warianty broni i wyposażenia w zrzutach z zaopatrzeniem nie zapewnią przewagi" Dokładnie to samo mówili przy okazji poprzedniej części. Podobnie zresztą kłamali odnośnie dedykowanych serwerów. Jeśli ktoś się jeszcze nabiera na te kłamstwa to jest sam sobie winien. 
 4. "Pokoczałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać nalerzało.Drawno wrzucać szybko równo bo się ciągle psuło gó**o..." Pamięta ktoś jeszcze ? :)
 5. Wygląda na to, że pod kciukiem mamy tylko 2 przeciski wygodnie dostępne a więc do mmo raczej ta mysza odpada i w tym względzie raczej nic nie przebije Corsair Scimitar. Jako mysz uniwersalna, spoko, zwłaszcza, że ma sensor optyczny do mmo jednak bym jej nie brał. 
 6. Raczej na serio biorąc pod uwagę jakie badziewie za kosmiczną cenę sprzedawali. 
 7. 40mil$ a gra nie wyszła w połowie tak fajna i grywalna jak np. Wiedzmin 3 lub ME 2. Bioware cofa się w rozwoju, zatrudnienie np. animatorki twarzy z 0 doświadczeniem ? WTF ? I czemu wszystkie kobiety w tej grze wyglądają paskudnie ? https://youtu.be/-4hLiNmdLFg
 8. Fenarid

  Nier: Automata - wersja PC tylko w 60 FPS

  Śmieszne jak ludzie mają małe pojęcie o czym piszą. 60fps to być może szczyt mażeń dla konsolowców ale zapewniam, że jest różnica między 60fps a 90+fps. zwłaszcza w tak dynamicznych grach jak Nier: Automata. Nie rozumiem po jaką cholerę w ogóle wprowadzać górną granicę w grach ? Doom i inne gry potrafią chodzić w 200+ fpsach i nie ma jakoś problemu. @Caspian87 To dlaczego ja i on i inni widzą różnicę ? https://youtu.be/m6igZbQm75s
 9. Gra jest już właściwie martwa. Wprowadzili do gry, pay2win itemy i niemal wszystkie poważne gildie i streamerzy się zawineli, łącznie oczywiście w normalnymi graczami. Dla zainteresowanych: https://youtu.be/iY9JIAw5h9I
 10. Biorąc pod uwagę kłopoty finansowe GW to nic dziwnego, że zaczęli sprzedawać licencje na lewo i prawo.
 11. Gra jest fajna ale ma straszny kod sieciowy. Dlatego też nie da się normalnie grać PVP. Co prawda Battle Royale jest dosyć popularne i samo w sobie genialne ale przez opóźnienia i teleportacje graczy, strzelanie nie jest fajne i nie daje frajdy. Gdyby poprawili to gra była by rewelacyjna ale skoro nie udało się poprawić we wcześniejszych grach i wciąż to występuje w ARMA3 to znaczy pewnie, że się nie da.
 12. Jedyna opcja abym to kupił to dodanie coopa.
 13. AdBlocka nigdy nie wyłączę, dla żadnej strony. Internet teraz to jedno wielkie zbiorowisko reklam. Kiedyś ich nie było prawie wcale a jakoś to nie przeszkadzało aby ludzie tworzyli ciekawe strony i pisali fajne teksty. Teraz za to reklamy wylewają się z monitora i przeszkadzają jak cholera i te na gram.pl też do przyjaznych nie należą.
 14. Hahaha 30fps, next gen my ass. Szkoda tylko, że wersje PC obrywają rykoszetem.