Bieciu1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bieciu1

 • Ranga
  Obywatel
 1. Bieciu1

  Papież przeciwko brutalnym grom

  Wiecie co chrzanie tego białego jeźdźca papieża. I tak całą ta ogólnoeuropejska inicjatywa tych pseudokrzyżowców zakończy sięfiaskiem. Pamiętajmy że te wypadki to tylko margines, tylko że Niemiaszki mają do nich pecha. To znaczy że nie umieją wychowywać bachorów po prostu, to nie jest wina gier. A tak przy okazji pozdrowienia dla fanów Rhapsody , Theriona i Eltona Johna. Swoją drogą to w hitmanie V mogłaby być misja z zabóstwem papieża i misja z zabieciem ministra edukacji oraz premiera i prezydenta pewnego zaściankowego kraju na zadupiu Europy :)
 2. Jak znam życie to łatka będzie gdzieś w ciągu 3 tygodni :). Swoją drogą nie narzekam na płynność czy inne przypadłości gry....mójj Sarevok już wymiata i morduje niewinnych!!!:)
 3. Jeśli rzeczywiście największe problemy są w Krakowie i w Warszawie to albo to wina premiera z Krakowa albo Stasia Ł. z Warszawy :)
 4. Hej Mike, nie musicie się z niczego spowiadać, swoją drogą poczekać 2 dni dłużej to żaden wyczyn przecież prawda:)? Aha i powiedz mi co z tymi dodatkami do NWN 1. Infinite Dungeons, Pirates of the Sword Coast i Wyvern Caverns
 5. Dobra słuchajcie wszyscy, zdarzyło się tak, że termin nie został dotrzymany. Ale nie linczujmy ludzi z cd projekt. To przecież dzięki nim mamy takie fajne bogate i dobrze spolonizowane i zdubingowane edycje gier. Chłopaki i Dziewczyny z cd projekt. Nie przejmujcie się i dalej starajcie się o edycje kolekcjonerskie w przyszłości. A tak na marginesie to dodatki w diamentowej edycji nwn to nie wszystkie jakie sie ukazały : jest jeszcze Infinite Dungeons, Wyvern Crown i Pirates of the Sword Coast:) Wydacie je kiedyś ?
 6. heh a tak w ogóle to mam pytanie, jest może wśród Was jakiś fan forgotten realms z Wrocławia. To chętnie wymienię doświadczenia. można pisać na mój mail gbiec@poczta.fm zapraszam :)
 7. No i zacząłem grać było super, tylko że teraz jestem po sześciopaku i to wszystko takie skomplikowane, dziwne, rozmazane. Sorry Jesus....skąd masz ten recept:)?
 8. Ha Ha mam !!!!!!!!. Nazwę postać Sarevok i będę wielkim CHAOTYCZNYM Złym Gnojem :)
 9. Powiem krótko mam w domu edycje kolekcjonerskie i gothica 3, obliviona, baldur''s gate 1 i 2, icewind dale ( angielską ) i planescape torment oraz fallouty. Jestem z tego dumny, ale tyle nerwów ile straciłem przy tym pre orderze ( i jeszcze ta książka w empiku ) powoduje,że z tej edycji kolekcjonerskiej dumny raczej nie będę, SORRY JESUS. a tak w ogóle co to ma być, że byle pierdziel pójdzie do empiku i kupi EK + książkę a ja czekając tyle czasu jej nie dostanę. JA CHCE TĘ KSIĄŻKĘ, TERAZ ZARAZ I NARAZ. P.S. Pozdrowienia dla fanów Rhapsody i Eltona johna :)
 10. Bieciu1

  Pierwsza ofiara śmiertelna PS3

  Ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)