Khalum

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Khalum

 • Ranga
  Obywatel
 1. Khalum

  Konsulat ekipy gram.pl - dział IT

  Witam serdecznie. W wyniku zmian personalnych, w Gram.pl kolektyw Neverwinter2.gram.pl utracił kontakt z pracownikami Gram.pl wymaganymi do rozwoju Kolektywu.Jako jeden z administratorów tegoż, chciałbym jakoś się skontaktować w kilku sprawach technicznych. Jeżeli to możliwe, to czy mógłbym prosić o kontakt na adres email z mojego profilu? Z góry dziękuję za okazaną pomoc w imieniu administracji i użytkowników Neverwinter2.gram.pl PS: Tożsamość potwierdzę jakby co przez dane z FTP'a ;)
 2. Khalum

  Martwy kolektyw

  Podpisuję się pod tym postem. Ponad tydzień bez żadnej informacji to już dośc sporo, a leży większość Kolektywów(wymienione te przekierowywujące na listę Kolektywów): - Akademia Titan Quest - Baldur''s Gate 2 - Company of Heroes - Fable - Gildia Guild Wars 2 - Grand Theft Auto V - Guild Wars - Hitman HIDEOUT - Indie: Gry niezależne - Kane & Lynch Diary - Lineage 2 - MafiaTown - Metal Gear Solid - MotoGames - Need For Speed Planet - Neverwinter Nights 2 - Paradise Lost - Prince of Persia Center - Project Eternity - PWN3D- o grach inaczej - Resident Evil - Risen Island - Spellforce - Starcraft 2 - Test Drive Unlimited - Tomb Raider Center - Uprising 44 - World in Conflict
 3. Ojj tam.. Niska szkodliwość społeczna. Mieli chociaż fantazję :D Moim zdaniem sąd powinien wybuchnąć śmiechem na tą całą sytuację. Ile osób na świecie przebiera się na jakieś bale za policjantów ;P Te osoby też są aresztowane? No bez jaj... O nie! Przepraszam! Wypili kawę powołując się na to, ze są policjantami! :o
 4. Inferno i Arcydiabły wymiatają! \m/
 5. Mam nadzieję, że w nowym Dragon Age będzie możliwy wybór większej ilości profesji postaci(grałem w DA na pokazach na Polconie 2009 w Łodzi krótko). Jak widać po trailerze możemy spodziewać się bardziej epickich klimatów, oraz mroczniejszych tajemnic. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest tutaj fabuła, zaś po tym co poznałem grając w prezentacyjną wersję pierwszej części, możemy spodziewać się wciągającego na wiele godzin dzieła.
 6. Mam pytanie także co do Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir... Zaledwie 30 minut temu w planie wydawniczym podaliście, że wyjdzie on 2 Kwietnia(bez ogłaszania news''em, na podstronie produktu także był podany 2 kwiecień) czemu więc nagle zostało zmienione to ogólnikowo na Kwiecień? Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam ;)