popcorn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  732
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O popcorn

 • Ranga
  Delegat
 1. popcorn

  Sklep gram.pl

  No to się pewnie nie dowiesz. Radziłbym szukać w porównywalnej cenie gdzie indziej.
 2. popcorn

  Sklep gram.pl

  Myślałem, że ktoś z gram.pl ze sklepu się pofatygował. Nie myśl, że coś mam do Ciebie, ale nie spodziewałem się, że to Ty odpowiesz. Proponuje wpisać ten laptop, w jakiejś porównywarce cen (np. ceneo) oraz poszukać informajce o danej firmie (opineo) zanim złożysz zamównienie w sklepie. Mnie już na gram.pl niedługo nie będzie. Pozdro
 3. popcorn

  Nowy sklep gram.pl

  Wysłałem w ostatnim czasie dwie wiadomości do biura obsługi sklepu gram.pl, w jednej sprawie i jedną informacje związanę z inną sprawą. Za pierwszym razem myślałem, że wiadomość poszła na inny e-mail, z którego już nie korzystam! Dostałem jednak wiadomość "systemową", o odpowiedzi w przeciągu 24 h lub pozniej na właściwy i aktualny e-mail DWA razy. W przed ostatniej wiadomości nawet podałem aktualny ( e-mail) na końcu wiadomości. Panie i Panowie jeśli jesteście na urlopie, warto gdzieś o tym napisać. Jeśli nie potraficie odpowiedzieć na jakąś wiadomość lub nie macie wiedzy, również by wypadało odpisać. Nie lubię lekceważenia i poważnie zastanawiam się nad usunięciem konta, w sklepie gram.pl. Sporo tu gier kupiłem i nie rozumiem jak można traktować stałego klienta, w taki sposób.Powinna być opcja usunięcia konta w sklepie i tym sie Państwo powinniście zająć, a nie dostaje informacje o odpowiedzi (na którą mam nie odpowiadać, bo to wiadmość systemowa), a odpowiedzi na moje zapytanie brak. Nie pozdrawiam. Dariusz Kamiński PS ta wiadomość tyczy się sklepu gram.pl, a przede wszystkim Biura Obsługi Klienta, które nie działa prawidłowo. Nie wiem co przyjdzie z nowego sklepu, jeśli stare przyzwyczajenia zostaną.
 4. popcorn

  Sklep gram.pl

  Wysłałem w ostatnim czasie dwie wiadomości do biura obsługi sklepu gram.pl, w jednej sprawie. Za pierwszym razem myślałem, że wiadomość poszła na inny e-mail, z którego już nie korzystam! Dostałem jednak wiadomość "systemową" o odpowiedzi w przeciągu 24 h lub pozniej na właściwy i aktualny e-mail DWA razy. W ostatniej wiadomości nawet podałem PS. (swój e-mail) na końcu wiadomości. Panie i Panowie jeśli jesteście na urlopie, warto gdzieś o tym napisać. Jeśli nie potraficie odpowiedzieć na jakąś wiadomość lub nie macie wiedzy, również by wypadało odpisać. Nie lubię lekceważenia i poważnie zastanawiam się nad usunięciem konta w sklepie gram.pl. Sporo tu gier kupiłem i nie rozumiem jak można traktować stałego klienta, w taki sposób. Nie pozdrawiam.
 5. popcorn

  Max Payne 3 - Temat Ogólny

  Szczerze mówiąc jeszcze się w to nie bawiłem, ale jak mnie jeszcze większa ochota wezmie na klasykę, to kto wie.
 6. popcorn

  Max Payne 3 - Temat Ogólny

  Tyle, że nie mam Win 7, a Win 8 :) i na nim Max Payne 1 i 2 nie chce ruszyć.
 7. popcorn

  Gothic 2

  Pasek u góry ekranu jako tako da się znieśc, ale bicie przeciwników na czuja jest nie typowe. Dobrze, że przynajmniej Bezimienny ma pasek życia.:) Może kiedyś jak mi się zachce grać w samą klasykę, to wtedy wgram na jakiś czas pocziwego XP. Na ten moment jednak nie widzę sensu. Dużo troche starszych gier myślę, że bez problemu pójdzie na Windowsie 8 i 1920*1080 (chociażby Titan Quest). Gdzieś już na forum pisałem, ale nawet Mafia 1 działała stabilnie, a Max Payne 1 i 2 nie chcą się, w ogóle uruchomić.
 8. popcorn

  Gothic 2

  Maksymalną rozdzielczość ustawiłem już wcześniej, szukałem pomocy co można jeszcze zrobić, ale G2 jest jednak starsze od G2:NK trochę i pewnie temu nie da się.
 9. popcorn

  Gothic 2

  Ustawiałeś to w G2:NK? Mimo wszystko dzięki za pomoc. Wgram sobie za jakiś czas Noc Kruka i tam spróbuje to zrobić. Najwyżej pogram z paskiem u góry i bez hp przeciwników hehe. Trochę dziwnie tak się bić z orkami czy smokami.:D
 10. popcorn

  Gothic 2

  Wszystko przejrzałem i tego nie widzę. Czy to nie jest w Gothic 2:NK? Ja wgrałem standardową wersję Gothic 2.
 11. popcorn

  Gothic 2

  extendedVideoKeys i extendedProviders=0 (znalazłem coś takiego). ExtendedMenu nie widzę nigdzie. "zVidResFullscreenX=800 zVidResFullscreenY=600 zVidResFullscreenBPP=16 ; ... used resolution" Czy da sie coś tu zmienić:P? Czy przeinstalować grę i spróbować od nowa poszukać extendedMenu=0?
 12. popcorn

  Max Payne 3 - Temat Ogólny

  Myślę, że nie głupie. Szkoda, że na tych nowych Windowsach niektóre stare gry działają, a inne nie, bądz są spore problemy z nimi.
 13. popcorn

  Gothic 2

  Dzięki za pomoc RobeN, a co do buga Karanthir666, to nie jestem pewien. Może to przez Windows 8;/, niektóre stare gry na nim chodzą stabilnie, a inne nie (Mafie 1 przeszedłem, a Max Payne 1 i 2 nie mogę uruchomić). Tak mnie się zdawało, że pasek życia wszystkie istoty miały, bo dziwnie uderzać na oślep, ale kilka lat w G2 nie grałem.:)
 14. popcorn

  Max Payne 3 - Temat Ogólny

  Nie do końca w temacie, ale czy da się uruchomić Max Payne 1 i Max Payne 2 na Windowsie 8? Zainstalowałem gry i nie mogę ich włączyć. Chętnie bym sobie w nie pograł zanim kupię Max Payne 3.
 15. popcorn

  Gothic 2

  Monitor obsługuje rozdzielczość 1920/1080. W grze ustawiłem najwyższą rozdzielczość 1600/1200. Na górze ekranu mam taki biało czarny pasek. Nie jest to aż tak bardzo przeszkadzające, ale czy da sie coś z tym zrobić? Dawno nie grałem w Gothica 2 i czy przeciwnicy mają pasek życia? Biję wszystko co się rusza i żaden stwór nie posiada takowego paska. Czy można to jakoś ustawić? Czy po prostu nowsze monitory i sprzęty powodują, że stare Gothici działają nie poprawnie?