moreus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  116
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O moreus

 • Ranga
  Przodownik
 1. "założyć maskę członka oryginalnej załogi PayDay (Dallax, Hoxton, Wolf i Chains)" Houstona :-) pozostała grywalna załoga to: Hoxton, John Wick, Clover, Dragan, Jacket, Bonnie
 2. 1.Necropolia 2. Chaos 3.Natura 4.Diabły
 3. Jakaś firma wykupiła ostatnio tą grę, popracuje nad nią i włączy serwery ;)
 4. Racja BF P4F to taka gorsza wersja BF2 z broniami z BFBC2 + dodatki Ale z drugiej strony gra jest jeszcze w fazie bety więc jeszcze nie czas na ocenianie .
 5. HC można tylko pograć jak cały twój squad ma mica. bez tego to team play leży. i pozatym ekwipunek wykrywający wrogów na śmietnik. Najzabawniejsze są działka naziemne bez celownika ale to inna bajka. tryb HC sprawdzał mi się w CoD4 i 5, w 6 już a nie, w BFie to Pierwsza cześć w której widziałem ten tryb. W Batlefield, BF Wietnam, BF2, BF21214 ich nie było chyba ze na jakiś modach.
 6. moreus

  Fallout: New Vegas

  A Jak wygląda Windows (For) Live w New Vegas, polskiej edycji? Jest? czy go wykroili brutalnie jak w F3?
 7. moreus

  Sonda #163: W jakie MMO aktualnie grasz?

  Buuu niema ani Ragnaroka ani Dofusa ani Ashes Empires .....
 8. Resident Evil pierwsze części były dla mnie najstraszniejsze zwłaszcza jak nie grało się na easy. Teraz to nie uwierzę puki nie zobaczę ;D
 9. Jest to pozew zbiorowy! zależy na ile ludzi tych 5 milinów
 10. quote:"hardkorze" - specjalne osiągnięcie lub trofeum (w zależności od wersji). Tak tylko że pewnie w polskiej wersji wytną znowu Windows for Live(=p) lepszą nagrodą był by jakiś perk ;)
 11. Tia zwłaszcza że Natal jak live pewnie nie będzie obsługiwany w Polsce =p
 12. Taa Walka z piractwem przez Steama.... piraci wszystko obejdą a tylko uprzykrzy się życie legalnym <_<
 13. moreus

  Street Fighter 4

  Street Fighter 4 PC jakoś nigdzie niema ... na stronie cenegi nawet takiego hasła nie ma <_<
 14. moreus

  Retrogram – John Romero

  Plakatu nie wszyscy zrozumieli ;) znaczy zrozumieli z byt dosłownie =p A Daikatana mimo wszystko jest bardzo fajną grą (oczywiscie w wersji PC a nie Nintendo 64 czy GBA) scena Daikatany trwa do dzisiaj i nawet są pruby przerzucenia ją na Engine Half Life 2 ;) Tryb Cooperative też jest niczego sobie ;) Ale cóż wszyscy się spodziewali innej gry niż Daikatana była i to była największą wadą bo gra jest miodna ;)