HeroesNecro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  126
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HeroesNecro

 1. HeroesNecro

  Masz czy nie masz?

  Nie mam. Masz nagraną grę "TIBIA" na płytę DVD?
 2. HeroesNecro

  Darmowe gry MMORPG

  POLECAM Cabal Online oraz Dekaron. W obie gry gram już ok. 2 lata i nie nudzą. Dekaron to: Grind ,grind i grind Cabal to: Questy w których chodzi o grind
 3. HeroesNecro

  Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

  OK. 5 postów wyżej pisze że od 1 lutego 2009 serwery nie działają.
 4. HeroesNecro

  Frontlines: Fuel of War

  Mam problem: Nie pamiętam w jakiej kolejności trzeba było instalować patche. Mam kartę graficzną Ati Radeon X850 i nie wiem czy najpierw instalować hotfixa i na niego patch czy na odwrót. Dzięki za pomoc.
 5. HeroesNecro

  Co kupić? PC czy konsolę?

  Konsola. Za resztę pieniędzy kup sobie gry. Osobiście polecam PS3.
 6. HeroesNecro

  Gears of War - Wersja PC

  OK. Teraz mi pisze że podałem zły CD-Key. Wprowadzam 3 raz i dalej nic.
 7. HeroesNecro

  Gears of War - Wersja PC

  Mam problem. Gears of War kupiłem w dniu premiery w Edycji Limitowanej. Dziś kiedy chce się zalogować na mój profil pisze mi coś takiego: The profile could be bot signed in to Live. There may be a network problem or Windows Live ID service may not be avalible. Kiedyś spokojnie sobie grałem przez neta itp. Sprawdzałem kilka profili ,na każdym to samo. Na XBOX 360 loguje się na profil bezproblemowo.
 8. HeroesNecro

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Jeśli ulepszałeś Aard to spróbuj nim uderzyć. Jeśli będziesz miał szczęście to powalisz bestie "stun" i wtedy wystarczy ją dobić. Padnie na jedno uderzenie. Według mnie to jest najlepsza technika na BESTIE.
 9. HeroesNecro

  Jaka to piosenka?

  http://www.youtube.com/watch?v=aCAYqDimues&feature=channel_page Może ktoś wie co to a piosenka.
 10. Cześć... Mam prośbę: Wiecie co za przedmiot pływa ,nie tonie i nie unosi się na wodzie?? Mam zadanie z Fizyki. Próbuje wszystkiego ,a to , nie chce zawiesić się w wodzie. Wszystko mi tonie ,albo pływa. THX.
 11. HeroesNecro

  Kącik Pracy Domowej [M]

  A wiesz co może się tak unosić?? W tych tablicach znajduję tylko jakieś Ebonity itp.
 12. HeroesNecro

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Właśnie ma się unosić tak w połowie zbiornika wodnego tzn. słoika wypełnionego wodą.
 13. HeroesNecro

  Zadanie - objętości ciał - POMOC

  A coś konkretnie?? P.S: To nie zagadka tylko zadanie z Fizyki.
 14. HeroesNecro

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Cześć... Mam prośbę: Wiecie co za przedmiot pływa ,nie tonie i nie unosi się na wodzie?? Mam zadanie z Fizyki. Próbuje wszystkiego ,a to , nie chce zawiesić się w wodzie. Wszystko mi tonie ,albo pływa. THX.
 15. HeroesNecro

  Zadanie - objętości ciał - POMOC

  Thx... Napiszę tam. A co do rybki to bez jaj.
 16. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  No jeszcze 2 rangi i Generał!!! W sobotę będę miał.
 17. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  4 rok dodatkowego angola. Ocena na semestr z angola w 1 gim 5+. Codziennie wolny czas. Od razu po szkole 15-17 i wieczorami 22-01. Wbijam 1 LVL na dzień. Gram na ogół Enginierem (strzelba + działko do rozstawiania) ,ale koło weekendu już scoutem. Ratio w okolicach 1.0 (teraz 0.98). Nie gram z botami!!! Ulubiona mapa?? Radec Academy ,preferuje małe mapy. Rzadko campie.
 18. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  No ,a ja czekam na brata wracającego z budy ,który przypadkiem wstąpi do SCC ,aby kupić KZ2 (mamusia funduje). Jeszcze chwila i nie wytrzymam!!!!!
 19. HeroesNecro

  Killzone 2 - recenzja gry - część I

  Link wywala do strony głównej.
 20. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  No demo jest jakie jest. W 15 min luzem przejdzie się. Grafa cudo ,eksplozje cudo. Miały być 2 misje ,jest jedna WTF??
 21. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  Oddaje honor... Zasysam!!!
 22. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  Killzone 2 ma już golda. A co do dema to go niema (rym!!) Heh ,ale jestem mądry...wiedziałem ,że tego dema na polskim strore dziś nie będzie ,bo update jest w piątek. Jeśli macie konto na Anglię to pobierajcie!!!
 23. HeroesNecro

  Problem z dźwiękiem i zacięciami

  Chyba najlepiej zrobić formata. Jak widzę wszystko Ci się sypie więc moim zdaniem nie ma innego wyjścia. Sam takiego problemu nie miałem ,więc nic innego poradzić nie mogę.
 24. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  Ja też zamówiłem na Umtima.pl Zamawiałem tam już Crysisa EK (dzień przed premierą dostałem) ,MGS 4 GotP i GTA 4 - te gry po premierze i doszły 1 dzień po zaakceptowaniu zamówienia (oczywiście wysyłka kurierem). A co do Killzone 2 to przypominam: Okładka po polsku ,instrukcja po polsku ,gra (do wyboru na początku ,i nie da się tego zmienić chyba ,że usuniesz savea i zaczniesz od początku) polski ,lub angielski (i głosy i napisy nie można zrobić angielskich głosów i polskich napisów ,ani na odwrót). Informacje z recenzji Killzone 2 w PSX Extreme #138 luty 2009.
 25. HeroesNecro

  Killzone 2 - Temat Ogólny

  Ja najpierw zagram po polsku (po angielsku mówię dobrze) po yo ,by poznać w pełni fabułę. Za kolejnym podejściem włączę Angola ,aby zobaczyć (a raczej usłyszeć) oryginalne głosy. P.S: Gra jest dozwolona od 18 lat ,więc nie rozumiem dlaczego w polskiej wersji przekleństwa są hmmm... wytłumione(??). W nowym PSXE pisze ,że dlatego ,bo i młodsi gracze sięgną po grę (w tym ja). Ale wystarczy popatrzeć na to co serwują nam w TV i na ulicy. Moim zdaniem bezsens. Zamiast np: -Ty skur.... Dadzą nam: -Ty urwipołciu