Spitfire14

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1183
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Spitfire14

 • Ranga
  Przodownik
 1. Spitfire14

  Guild Wars - targ z itemkami

  Jestem nowy w Guild Wars i dostałem od kolegi na dobry początek minipeta Azure, przypisaną już do komnaty chwały. Za ile mógłbym sprzedać taką dedykowaną Azurę?
 2. Spitfire14

  Czy Wasi rodzice wiedzą?

  Nie Czasami Nie Mój tata wie:PP pracuje w firmie na microsoft office to jest obcykany z kompem. Ale tajników ctrl + x i ctrl + V dalej nie może pojąć :)) Nie, bo niczego mi nie zabraniają. Jak wyżej Nie
 3. Spitfire14

  Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

  No to ciekawie, bo u mnie nie da się położyć na łopatki bo jest zwyczajnie nieśmiertelny...
 4. Spitfire14

  Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

  Mój tata słucha składanek typu Radio Zet czy Eska Hity na Czasie, poza tym płytka Nelly F. Loose, i stare dobre Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath.
 5. Spitfire14

  Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

  Podsumowując Gorn to najbardziej zabugowana postać w jedynce ;))
 6. Spitfire14

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  Ja nie przestrzegam PEGI. Gram w gry od 18 roku życia mimo iż mam 16. Ale powiedzmy sobie szczerze, w dzisiejszych czasach mało kto przestrzega pegi. Ostatnio jak byłem u mojego siostrzeńca(8 lat) zdziwiłem się trochę widząc na pulpicie skróty do GTA... Z tego co spostrzegłem w mojej miejscowości rodzice dzieci podchodzą do problemu kupna odpowiedniej gry w następujący sposób: a co tam oznaczenie, ważne żeby mieć spokój z dzieckiem... Ale to tylko moje spostrzeżenia...
 7. Spitfire14

  Firefox i wszystko co z nim związane

  Ja używam wersji liska 3.0. Jak dla mnie to najlepsza przeglądarka na rynku. A poza tym, ta masa dodatków... Przejdźmy może do kwestii bezpieczeństwa. Firefox ma chyba najlepsze zabezpieczenia ze wszystkich przeglądarek na rynku. Jeszcze w ramach ciekawostki, słyszeliście może dowcip o bezpieczeństwie IE? " Kowalski jest bardzo otwarty na ludzi. Kowalski używa Internet Explorer" :))
 8. Spitfire14

  Dużo czytania w trzecim Falloucie

  A ja się cieszę że będą tak rozwinięte dialogi. W końcu chyba to jeden z głównych elementów gier RPG...
 9. Spitfire14

  Jade Empire - Temat Ogólny

  Ja polecałbym bardziej gostka z Legendarnym Uderzeniem, według mnie najlepszy początkowy styl: łączy siłę białego demona z szybkością tysiąca cięć.
 10. Spitfire14

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Wyjątek potwierdzający regułę ;))
 11. Mój ojciec raczej nic mieć nie może bo ostatni raz zaglądał mi w monitor jak miałem 14 lat ;))
 12. Spitfire14

  Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

  W jedynce miałem sporo bugów...Pare razy jak szedłem z gornem na zębacze gorn zlatywał z pnia drzewa i się zabijał. Innym razem wyjmował topór, który mu upadał na ziemię. Jak go podnosiłem to standardowe: Hej! Masz moją broń! i wpierd**. Innym razem poszedłem z gornem odbić kopalnie... Zabijam strażników w najlepsze, a tu podlatuje do mnie gorn z tekstem: nie będziesz bił moich chłopców! No i standardowy wpierd** Innym razem rzucałem ognistą burze i wyjmowałem topór. A że topór jest bronią dwuręczną, to wyglądało jakby ostrze topora się paliło. Innym razem najpierw rzucałem ognistą burze a później przemiane w ścierwojada. Wyglądało to tak że biegałem jako ścierwojad z czerwoną kulką obok siebie ;) Ostatni bug jaki mi się zdarzył to jak biegałem ze światłem (zaklęciem, nie pochodnią) po kopalni i mnie zabili. Bezi leżał martwy a nad nim, gdzieś na wysokości brzucha świeciła żółta kulka ;))
 13. Spitfire14

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  No to się pochwaliłem... przed paroma minutami wiatr się zerwał i zaczyna kropić... Tak to jest jak się człowiek chce czymś pochwalić: 95% wyjdzie na odwrót ;))
 14. Spitfire14

  Czy często przeklinasz?

  Apropo zastępowania przekleństw innymi słowami, kiedyś to w Superniani było :PP tam uczyła dzieci mówić "orla perć" :))
 15. A ja bym chętnie zobaczył MMO w świecie Wiedźmina, system walki mógłby zostać ;)