SledZPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  296
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SledZPL

 • Ranga
  Przodownik
 1. SledZPL

  Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

  Jeśli to fake to jest on doskonale przygotowany :-) Ostra jazda, zabójcze teksty Duke''a i te striptizerki :D Takiego Duke Nukem kupiłbym w ciemno.
 2. SledZPL

  Within Temptation

  Czyżby wątek podupadł ;-) Nie rozprawiamy już o WT :-)
 3. Sorry za double post. Heh, nawet mój tata się na tym zarejestrował. Jak kilka lat temu :-)
 4. Kozak multi powrócił! Właśnie dzisiaj w to grałem i powiem tylko jedno - to stary świetny Quake.
 5. SledZPL

  Będzie nowa Alicja!

  Jak McGee spieprzy ją tak jak swoją najnowszą grę powodów aby się cieszyć nie będzie. No cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 6. SledZPL

  Raiden i Vamp w MGO

  Możliwość wcielenia się w Raidena i własnoręczne przeprowadzenie go przez pojedynek z Vampem, ech... Szkoda że nie mam Playa 3.
 7. Wypowiedzi pana Cichockiego ociekają wazeliną... No, mniejsza z tym, ważne że nowy FEAR jest dobrą grą - świetnie wykonane strzelaniny, ładna oprawa graficzna, większa różnorodność. Szkoda tylko że elementy grozy nie grożą już zawałem serca, a tylko dreszczem strachu na plecach. Ale ogólnie kontynuacja stoi na odpowiednio wysokim poziomie.
 8. SledZPL

  Wybory Gry roku - podsumowanie

  O LOL, ER Wiedźmina wygrała. Przecież to tylko spatchowana edycja gry która ukazała się w 2007 roku. Po prostu totalny bezsens.
 9. Po MGS-ie jestem gotów oddać Kojimie własną duszę - ta nagroda mu się po prostu należy.
 10. Quiz łatwiutki, wystarczyło pomyśleć logicznie.
 11. Średnio przy grach spędzam jakieś 15 godzin tygodniowo, ale jeśli mam przypływ wolnego czasu liczba ta może podskoczyć nawet do 30-40 ;-) EDIT: PS: mam kumpla który tylko siedzi przy kompie, gra ciągle w MMO i tylko o tym gada, budzi się włacza MMO zanim pójdzie do szkoły, wraca włącza MMO, komp chodzi do 2 w nocy i nadal ma 4 i 5 w szkole. No wiesz, nie wszyscy grający wiele godzin dziennie mają zrąbaną sytuację w szkole. Wiele zależy także od osoby która grę odpala.
 12. Heh, sztuczne to i tyle. Większość graczy podczas gry częstokroć pieprznie w coś żeby rozładować złe emocje i dość często zak*rwi. No i dziwniejsze miny wychodzą :-) EDIT: Zwykle kiedy się denerwuje zaciskam zęby i słychać tylko złowieszczy syk: "No k*rwa." albo "Zginiesz wreszcie s*kinsynu?".
 13. Pomysł na tą zabawę zaczerpnąłem z innego forum którego nazwy z wiadomych powodów nie podam. Całość polega na tym: ja jako pierwszy podaję screen, art lub coś podobnego z bohaterem jakieś gry (dowolnym który w niej występuje, nie tylko głównym) a reszta gramowiczów ma za zadanie odpowiedzieć z jakiej to gry postać i jak się ona nazywa. Co jakiś czas sprawdzam czy ktoś odpowiedział dobrze, a jeśli tak jest to wpisuję mu +1 punkt do rankingu i ten ktoś daję następne pytanie. Jeśli ktoś odpowie na nie dobrze, autor pytania wpisuje punkty do rankingu i zabawa toczy się dalej. Mam nadzieję że zabawa się przyjmie. REGULAMIN: 1. Zachowujemy się grzecznie, nikogo nie obrażamy. 2. Po ukazaniu się pytania jest godzina na odpowiedź, jeśli nikt w ciągu godziny nie odpowie autor pytania daje następne. 3. Jeśli autor pytania lub ten kto dobrze odpowiedział nie daje kolejnej zagadki przez 4 godziny, dowolny użytkownik ma prawo zadać kolejne pytanie. 4. Odpowiedzi dajemy według wzoru: Imię (i nazwisko) postaci Pełny tytuł gry 5. Tytuł obrazka ma brzmieć Zagadka Na początek coś prostego.
 14. Po kiegos grzybos brałem ten Necronomicon ;-)
 15. Ufam Blizzardowi i wierzę że Diablo 3 nie spieprzą i gra będzię równie dobra co poprzednie części - w końcu Ci Panowie na pewno wiedzą co robią.