Karoozel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Karoozel

 • Ranga
  Obywatel
 1. Karoozel

  Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

  Chciałbym dostać Gears of War albo chociaż czapeczkę z logo gry :)
 2. Karoozel

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Geralt powinien tych polityków wyciąć w pień, bo to mimiki :P
 3. Skąd pobrać uaktualnienie do World in Conflict do wersji PL ? Nie mogę znaleźć go na gram.pl Nie mam stałego internetu więc nie mogę skorzystać z aktualizacji automatycznej przez massgate.
 4. Karoozel

  World in Conflict - Problemy Techniczne

  Mam problem z misją, która odbywa się na wysepkach wokół statuły wolności, jak docieram do drugiej wysepki i zaczynam atak, obraz zamiera, nie widzę kursora, obraz stoi w miejscu, ale w tle cały czas dźwięki słychać tak jakby ktoś przesłonił mi ekran rozgrywki, tapetą która się nie rusza. Proszę o pomoc :( A tak poza tym "Kto wpadł na pomysł polonizacji całkowitej??" Głosy jednostek powinny zostać orginalne! W filmikach głosy aktorów nie pasują do sylwetek postaci w które się "wcielają", kpt. Webb, to już totalna porażka. Dajcie jakiś patch który zmieni pl na eng!
 5. hehehe i tak CRYSIS sie nie załapie :P
 6. He he he jesteśmy z jednej miejscowości, ale nie tą samą osobą - schizofrenii nie mam - dzięki za wyjaśnienia :D
 7. pre-order - to mozliwosc zarezerwowania egzemplarza (zazwyczaj z bonusami) gry dla siebie - właśnie ten bonus to książeczka :D
 8. Ale pytanie jest czy wersje standardową zamówioną wcześniej przed premierą dostane w piątek w dniu premiery? Czy sklepik gram wyśle te wersje dla większości graczy jutro? tak aby doszło w piątek :S
 9. A jeżeli zamówiłem S.T.A.L.K.E.R. ''a i nie wybrałem przesyłki kurierskiej tylko tradycyjną pocztową czy otrzymam moją grę w dniu premiery - tak by wypadało, przecież to preorder :S Przydało by się dostać ją na weekend :)