DawSolo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  275
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DawSolo

 • Ranga
  Przodownik
 1. DawSolo

  DotA 2 niemal na pewno nie w tym roku

  @Visconius i reszty! Dota 2 jest Dotą 2. I tyle. Co z tego, że odnosi się do Defense of the Ancients? Valve nie miało praw do tej nazwy więc zastrzegło DOTA 2 i tak powinno się WSZĘDZIE grę nazywać. REASUMUJĄC: DOTA 2 NIE JEST SKRÓTEM, JEST PEŁNĄ NAZWĄ GRY, NAZWĄ KTÓRA JEST ZASTRZEŻONA ZNAKIEM TOWAROWYM PRZEZ VALVE. Pozdrawiam.
 2. DawSolo

  DotA 2 niemal na pewno nie w tym roku

  @Visconius Z tego co wiem to nie ma gry zatytułowanej Defense of the Ancients 2 ani DotA2. Jest to po prostu Dota2. Samo Valve na swoim blogu tak pisze, nie wiem skąd się wzięło, że to jest skrót. Dota to Dota, nie Defense of the Ancients.
 3. DawSolo

  Gwiezdne wojny na Kinect - zobacz film!

  Eheh. No ładny oficjalny fejk. Faktycznie postać z gry porusza się szybciej od gracza... Eh, komercha. :P
 4. Ja bym się nie zdziwił jakby powiedzieli "wkrótce ujawnimy więcej informacji nt. Episode 3, jakieś screeny i być może gameplay" jak to oznajmił pod koniec 2008 roku pewien Pan o imieniu Doug. ;)
 5. @MaZZeo Akurat Valve do Natala ma tyle co borsuk do pszenicy. :P ___ Marudzicie. Na prezentację czas najwyższy, a Valve od paru miesięcy daje znaki, że jednak coś jest na rzeczy. Warto mieć nadzieję.
 6. DawSolo

  Polskie okładki growe - cz. 2

  Chyba jest ok. :P
 7. Świetne. ;) Pamiętam jak "za gnoja" siedziałem w domu i oglądałem trailery z E3 2003. Później to fatalne opóźnienie premiery na koniec 2004 roku... HL2 w sumie to była moja pierwsza tak droga gra (145zł). Do dziś stoi na półce dumnie premierowe wydanie gry. Do dziś chętnie gram w całą serię Half-Life. To jest coś wspaniałego, coś w co będziemy grali jeszcze długie lata, a i Valve z pewnością nas czymś zaskoczą nieziemskim jak w 2003 roku.
 8. Nie, pełnoprawna kontynuacja teoretycznie restartująca serię. :P
 9. DawSolo

  Guild Wars 2 - kolejny zwiastun!

  "Hardkor :D, piękny trailer. Ciekawe jaki będzie abonament?" Nie będzie abonamentu. Trailer fajny. ;)
 10. "Ponadto dzięki omawianemu DLC na ulicach Paryża pojawi się kilka nowych kryjówek na wypadek, gdybyście musieli uciekać przed Nazistami po ulicach Paryża." Masło maślane. :P
 11. 1 grudnia? Łoł, trochę tak niespodziewanie. W realia Dzikiego Zachodu wgłębiłem się głównie dzięki Call of Juarez, które kupiłem w ciemnio i nie żałuję. Coś czuję, że Więzy Krwi mogą stracić posadę na tronie. :P
 12. DawSolo

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Lisku kochany ja tutoriali mam po sam sufit. To SimpleGamer poszukiwał ich. :-P
 13. Jedynie Valve chyba zostało ostatnim bastionem jeśli chodzi o darmowe DLC. Chociaż i tak powoli zaczynają się zmieniać...