Rga

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1630
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rga

 1. Ech jak zwykle... Sezon ogórkowy niby się kończy, a tu dziennikarz nie miał o czym napisać. I pisze takie bzdury i zrobił aferę. Pewnie gdyby było talibowie vs. ufoludki to byłoby wszystko ok. Albo chcą zwalić winę na kogoś innego za te wszystkie straty amerykanów poniesione bezsensownie w Afganistanie i Iraku.
 2. Rga

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Uczy ortografii, stylistyki, rozszerza horyzonty. Bawi ponieważ przedstawia interesujące historię, żarty. Wychowuje ponieważ pokazuje jakie zachowania są złe, jakie dobre, pokazuje jak wybrnąć z trudnych sytuacji. Z takiej ilości argumentów spokojnie dasz radę coś napisać ;P.
 3. Tak samo jest w Google Chrome przy pierwszym wchodzeniu na forum oraz gdy kliknie się "Dodaj Post". Otwiera się okno i znowu to samo.
 4. Rga

  CD-ACTION

  Z tego co pamiętam, ostatnio dali film w 2005 lub 2006 roku. Czyli to nie taka znowu nowość :D. A wersje Full na DVD nie najlepsze :(. Ale nie kupujemy Cd-action dla samego DVD, racja?
 5. Lepiej, żeby gwałciciel miał 1000 dzieci, i te dzieci nie mieć prawdziwego ojca. Nejpewniej, będą wychowywane tylko przez matkę, więc nie będą wychowywane tak jak ty. A teraz pytanie za 1 million Euro, czemu kilkanaście krajów zezwoliły na aborcję, a morderców dalej karają?
 6. Nienarodzonym. Jak można zabić coś, czyli zabrać życie, skoro tego jeszcze nie ma?
 7. W takim wypadku powinna kobieta mieć prawo do aborcji, ponieważ nie tylko tego dziecka nie chciała, ale również przenoszenie genów tego wyrzutka jest złe
 8. Rga

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Znając polaków to kilka osób się zgłosi :D
 9. Jak zawsze, w innym kraju prognozy pogody tak często się nie mylą, raz w USA wręcz powiedzieli, "It will rain in the downtown in about 5 minutes". 5 Minut minęło i padało...
 10. Rga

  CD-ACTION

  Smugg przez długi czas nie miał neta, bo nie chciał go mieć. I nagle co go tak zmieniło? Widać, że nie czytałeś uważnie CDA w ostatnich latach :D. BTW, cena prenumeraty jest zawarta w każdym CDA z najnowszą ofertą.
 11. Rga

  CD-ACTION

  Smuggler ma w domu neta? 0_0 LOL Albo robisz ze mnie pośmiewisko, albo nie bycie cały czas na tym forum przez ostatnie 6 miesięcy spowodowało, że nie wiem co się wokół mnie dzieje
 12. Rga

  CD-ACTION

  wyjechałem na wakacje i Smuggler zmienił nicka, o co chodzi z tym? Ktoś mi wytłumaczy?
 13. Rga

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Nowa piosenka jonlajoie, jak zawsze mocne słowa i dużo śmiechu :P Nazywa się Radio Friendly Song, i jest ona jedna z lepszych tego użytkownika (znany jest głównie z "Show me your genitals" oraz "Everyday normal guy") http://www.youtube.com/watch?v=A0Gs4xGw1Eg&feature=sub
 14. Rga

  Palenie Skrętów - Legalne?

  Nigdy tak wg. mnie nie będzie, czy tak jest z palącymi tytoń lub pijącym alkochol? NIE!
 15. Rga

  Formuła 1

  BMW było 3. zespołem w poprzednim sezonie, a teraz co? Osiedli na laurach i nie mogą się pozbierać. A FIA kara tylko tych, co przewinienia były spektakularne i tyle.
 16. Trailer niezły, bardzo chętnie obejrzę ten SERIAL, a temat jest o filmach :D. Chociaż fabuła sztampowa, porwali mu żonę i on wszystkich ma pozabijać :D.
 17. Na bruno był mój kolega, i jak sobie przypomni jakąś scene z tego filmu to ma niezły ubaw :D. Na harrym Poterze byłem ja, i powiem tak: mało akcji, dużo gadania, ale dla tych co czytali Harrego będzie to film dla nich. Polecam.
 18. Rga

  Fifa 10 - temat ogólny [M]

  Płonące strzały to chyba były w 2002 mundial a nie w normalu :D. 2002 to Fifka, z którą najdłużej wytrzymałem :D
 19. ja tam nabiłem 30 lvl, i się wkurzyłem na grę, gdy nauczyłem się rzucaniem broni, rzuciłem swój świetny topór i go nigdy nie odzyskałem, chlip chlip :*(. No i na tym się skończyła na tym moja przygoda z tą grą.
 20. Rga

  Palenie Skrętów - Legalne?

  Dzisiaj obejrzałem większość filmu który linknął forumowicz w tym temacie. Od Marychy jeszcze nikt nie zginął w Stanach Zjednoczonych. Marycha nie powoduje ani raka, ani obrażeń mózgowych. Jeżeli się ją zlegalizuje, gangsterzy przestaną czerpać z nich korzyści, a więc przestępczość zmaleje, a więc co robimy?
 21. Bioware wie jak zarabiać kasę, gdyby nie te sceny nie gram.pl i wiele innych serwisów nie zrobiłyby tego newsa, patrzcie ile darmowej reklamy :P
 22. Rga

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  432. Za to, że jest już tak późno i zmarnowałem cały dzień na głupoty.
 23. SE to prawdopodobnie Shift+E, ST to Shift+T, T to T. A to B to pewnie Bartender, ale nie jestem pewien.
 24. Rga

  Palenie Skrętów - Legalne?

  A czego to my w TV nie słyszeliśmy? Mówię tu głownie o programach od 18.50-19.50, czyli te wszystkie programy informacyjce.. TV pokazuje tylko jaki temat jest najbardziej popularny, a nie jak często coś się dzieje, najlepiej to pokazać na tym, że jak jakiś samolot się zniszczy to już ma 10 minut w Faktach.
 25. Tutaj zamieszczajcie opinie o III i V. Według mnie III ma fajniejsze miasta i potwory, a V grafę i krasnoludy.