TiDzei

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TiDzei

 • Ranga
  Obywatel
 1. Witam! Mamm problem z instalacją TDU. Nie da sie gry wogóle zainstalować. Po włożeniu płyty z grą pojawia się komunikat: The InstallScript engine is missing from this machine. If available, please run ISSscript.msi, or contact your support personnel for further assistance. O co tu chodzi???? Konfiguracja sprzętu: Core2Duo E6600 2 Gb RAM 800 dual chanel ASUS 8800 GTX Wcześniej nie było problemów z instalacją gier... Proszę o pomoc!!!
 2. TiDzei

  Guild Wars - Temat ogólny

  Dzięki!!! Na razie poszedłem po Kormir :)
 3. TiDzei

  Guild Wars - Temat ogólny

  Mam małe pytanko. W Nightfall doszedłem do miejsca, w którym trzeba wybrac pomiędzy dwoma questami: ratunek Kormir albo droga do Vabbi. W jaki sposób ten wybór wpływa na fabułę? Proszę Szanownych Graczy o poradę!
 4. TiDzei

  Guild Wars - Temat ogólny

  Pograłem trochę i jak na teraz jedynym sensownym rozwiązaniem - jak dla mnie - jest gra na angielskiej wersji językowej z używaniem prawego ctrl. To chyba najlepsza mozliwa opcja.
 5. TiDzei

  Guild Wars - Temat ogólny

  > > Nie bedziesz musiał. Każda część może działać oddzielnie.
 6. TiDzei

  Guild Wars - Temat ogólny

  Ponieważ 9 GMT to 0:00 PDT (Pacific Day Time) Arena Net funkcjonuje według PDT!!!
 7. post w sprawie wydania Guild Wars w polskiej wersji językowej: Miała być w pażdzierniku. I nie ma. To już wiemy. We wcześniejszych postach pojawił się termin: I połowa grudnia br. OK. Ale oto biorę do rąk najnowszy numer CD Action. W środku znajduję wkładkę CD PROJECT Insider. I na stronie 7 tejże wkładki czytam artykulik zatytułowany "Jak urobić Koreańczyków". (to o polonizacji GW). Ostatnie 2 zdania brzmią następująco: "Po raz pierwszy testowanie gry było znacznie dłuższe niż sama lokalizacja i trwało niemal 3 miesiące bez przerwy! Myślę jednak, że efekt jest co najmniej bardzo dobry, O CZYM MOŻNA SIĘ PRZEKONAĆ ODPALAJĄC GUILD WARS I WYBIERAJĄC WERSJĘ PL!" TOŻ TO ŻYWA KPINA Z UŻYTKOWNIKÓW GW I CZYTELNIKÓW CD ACTION!!!!! Ps. A może CD Project, ostatnimi czasy zaliczający same spóżnienia w tym przypadku postanowił być "do przodu" i już teraz umieścił artykuł, który powinien ukazać się drukiem w listopadzie ale 2007 roku!!! Życzę wszystkim miłej lektury "Insidera"
 8. TiDzei

  Start Guild Wars: Nightfall!

  Ja mam male pytanko z innej beczki: Czy wie ktos co z tym dlugo zapowiadamym jezykiem polskim w GW? Bo jak na razie to "ani widu ani slychu" a ponoć miał być wraz z premierą Nightfall!!!!!