Wredniak2003

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  412
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wredniak2003

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wredniak2003

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  I was outside when suddenly I heard loud noise. In the distance I saw the tornado heading toward me. People from the village were running away in panic. I saw that my only cow is in danger. I run to save it. I caught the chain hanging around her neck and dragged it to the barn (albo house, ale myślę, że nie trzymasz krowy w domu tylko w oborze). Unfortunately the cow broke the tail. The vet had to come to fix its tail. Tornado passed and everything ended well.
 2. Wredniak2003

  Kącik Pracy Domowej [M]

  ??? Jeśli masz w temacie pracy innowacyjny to nieważne o co ci chodzi; musisz zamknąć się w definicji innowacyjności czyli coś przełomowego, nowego itp... A nie ekranizacje starych dzieł. A filmy innowacyjne to np. Zeszłego roku w Marienbadzie albo Dzikość serca. A temat o którym mówisz to byłby np. Ekranizacje dzieł wybitnych w kulturze współczesnej itp...
 3. Wredniak2003

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Miejsce zerowe to taki punkt który ma współrzędne (x, 0) czyli leży na osi OX (tej poziomej) czyli w a) jest to np. prosta linia idąca pod skosem b) można to zrobić za pomocą łamanej która pięciokrotnie przecina oś OX c) Jest to linia prosta równoległa do osi OX 2. Dzielnikiem 1 jest 1. Jeden jest nieparzyste, więc nie ma parzystych dzielników. Czyli 0 2 -> 1,2 czyli 1 3 -> 1,3 czyli 0 4 -> 1, 2, 4 czyli 2 A miejsc zerowych jest tyle ile zer.
 4. Wredniak2003

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  http://www.howjsay.com/ Tam ci lektor przeczyta.
 5. Wredniak2003

  Kącik Pracy Domowej [M]

  A jednak mała pomyłka:> Jak to zrobić? A jednak mała pomyłka: Tam gdzie jest 9 ma byc 3. I dalej: -3 -1 = -4
 6. Wredniak2003

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Jeśli dobrze zrozumiałem i nigdzie się nie walnąłem to tak:
 7. Wredniak2003

  Oczko, 1000, poker i tego typu gry hazardowe

  W oczko na kasę gra się tylko w kasynie przeciw krupierowi. Krupier zawsze musi dobierać jeśli ma 16 oczek i mniej. Przy siedemnastu i więcej zawsze pasuje. By wygrać trzeba mieć więcej niż krupier, ale nie można przekroczyć 21. W niektórych kasynach są też inne opcje wygranej np. 5 card charlie (Jeśli masz pięć kart i mają one mniej niż 21 zawsze wygrywasz). Natural blackjack (as + K lub Q lub J lub 10) zawsze wygrywa. Są jeszcze splity i double, ale wątpię by ta wiedza ci się przydała. Zawsze też zostaje Wikipedia ;)
 8. Wredniak2003

  Majesty 2 - Temat ogólny

  Kampanie przeszedłem bez jakiś większych problemów i szczere powiedziawszy straciłem zainteresowanie grą. W zasadzie każdą misję można by streścić mniej więcej tak: Budowa gildii magów i kleryków, budowa targu, czekanie na kasę, wskrzeszanie magów, nareszcie udało się wynaleźć czar wskrzeszania (około 1250 golda zysku na wskrzeszeniu), budowa innych gildii, czekanie aż bohaterowie utłuką bossa (zazwyczaj 5 minut ciągłego wskrzeszania) i misja wygrana. IMO pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej zagrać w jedynkę.
 9. Wredniak2003

  Zagadki

  Liczyłem inaczej i wyszło dokladnie 22,5 krowy. Dzikie to.
 10. Wredniak2003

  Zagadki

  Mi ciągle wychodzi ze 20 krów zje cała trawe w 99 dni a nie chce dzielic krowy na pół wiec mozna uznac ze jedna byla leniwa :)
 11. Wredniak2003

  Gmail - Jak?

  Dzieki za zaproszenia
 12. Wredniak2003

  WIELKI PROJEKT

  ja sie tak zapytam to jest zart jesli tak to dobry jesli nie cuz...
 13. Wredniak2003

  Młodzież

  Bardzo ladnie i uczenie a ja ci powiem ze zamiast szacunku dostanie w leb bo nie swoj hlop (celowo z bledem ortograficznym). Ja do wychowania bezstresowego nic nie mam ani razu nie bylem bity moze ze 2 razy na mnie krzyczano i ze 4 lata nie mam zadnej kary i to sie sprawdza. Samo wychowanie bezstresowe nie jest zle a polaczone z metoda marchewki daje super rezultaty ale czasem nie spelnia swojego zadania bo przydatnosc wielu metod wychowania zalezy od indywidualnych cech dziecka. A lepsza prace dostanie ktos kto ma duzo znajomych bo w dzisiejszym swiecie nie liczy sie intelekt tylko skur... ten no bezwzglenosc.
 14. Wredniak2003

  Gram.pl - GADŻETY

  W gadżetach mogla by być koszulka z wielkim logiem CDP (bo wątpie by dali koszulke z zdjeciem ekipy)
 15. Wredniak2003

  Młodzież

  Apropo braku zajęcia u młodzierzy to zapraszam do tematu z zagadkami bo mi sie nudzi a tam nikogo niema i wogule... a dodam ze jeszcze jest kilka nierozwiazanych... (moich...)