sewik23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  299
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sewik23

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Szum medialny wokół gry spowodował iż skusiłem się na sięgnięcie po raz pierwszy po Battlefield. Jakie wrażenia? Grało się przyjemnie, ale bez fajerwerków, rozgrywka znużyła mnie po wbiciu czwartej rangi, ale to może wina udostępnienia tylko jednej mapy. Fajne giwery, fajny odrzut, graficznie lepsze to od Crysis 2, ale.. nie ma tego czegoś. Mnie nie wciągnęło. Listopad rezerwuję dla Uncharted 3, beta rozwiała moje wątpliwości. Z kwestii technicznych - raz wpadłem pod tekstury, większych błędów nie uświadczyłem. Zostaję przy Killzone 3.
 2. Jest Stamford Bridge, jest impreza :) BLUE IS THE COLOUR!
 3. Just Cause 2 mi imponuje, ilez to juz czasu ta gra blaka sie po TOP 40.. zreszta, gierka swietna, kto nie gral niech zaluje :-)
 4. Inną możliwością są starcia dwa na dwa, jednak zdecydowanie najciekawszy jest nowy tryb o nazwie Two-Headed Giant. Jest on wariacją na temat gry drużynowej, z tym, że tutaj punkty życia liczone są dla drużyny łącznie, a ataki i obrona wykonywane wspólnie. Nie jest to nowy tryb, jest on w poprzedniej części, dziś właśnie nabiłem w niej 100%, złote trofeum wpadło :). Polecam każdemu, świetna gra, Co do recenzji - brak fabuły to dość śmieszny minus. Nie podoba mi się uproszczenie toku walki do trzech tur. Za to tryb Archenemy wydaje się być w porządku. Skuszę się na zdrapkę :)
 5. No to biorę DA II! Szkoda, że na gram.pl nie ma standardowej wersji na PS3, co moim zdaniem jest sporym niedociągnięciem.
 6. Podoba mi się o.O a jak soundtrack ma być podobny do podkładu muzycznego z trailera to chyba kupię..
 7. O tak, powrót do SA. Świetnie :) myślę, że to są nazwy misji.
 8. Jak to było w Postalu "Spal książkę, uratuj drzewo!" tutaj wisielec to książka:)
 9. Gdyby gry zawsze miały dubbing takiej jakości jak Original War.. to było coś!
 10. Ta gra jest świetna. Czekam na premierę.
 11. Koszulki, bądź więcej i łatwiej dostępnych breloków.
 12. San Andreas to moja ulubiona część, więc jestem zadowolony z powyższego niusa :).
 13. Wszystko dzięki darmowemu online i genialnym exclusivom. tak trzymać.
 14. sewik23

  Killzone 3 - recenzja

  No ten minus dotyczący QTE trochę naciągany, dość niepotrzebnie. Ale to opinia recenzenta, tak więc ci którzy tak jak ja nie potrzebują QTE w FPSach (!) mogą ocenę końcową na podstawie recenzji podnieść o pół oczka. Must-have, nie mogę sie doczekac 25 lutego :))