beavisx

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O beavisx

 • Ranga
  Przodownik
 1. Też zauważyłem pogorszenie grafiki ale nie wiadomo jak to będzie już po premierze. Trzeba czekać. Jak dla mnie to nawet jak będzie na poziomie W2 to mi zupełnie wystarczy byleby tylko na takim samym poziomie była optymalizacja. W ogóle to chciałbym już poznać chociaż namiastkę wymagań bo nie wiem czy ładować kasę w komputer ;P
 2. Nie jestem do końca pewien ale chyba fabularnie ostatni domek (finał historii) znajduje się nad jeziorem Morskie Oko :-). Byłem tam kiedyś i tak mi się skojarzyło.
 3. Udało mi się znaleźć taki wpis na forum UBI: "Is this a confirmation that the aforementioned specs are the correct ones?" "The correct ones - are whatever is currently published on the games sites - they may change thought the development cycle, however they are normally finalised before release. The ones in the first post - maybe out of date - so buyers should check the latest requirements on the www.ubi.com site for the game. [some 3rd party sites maybe incorrect] The game was always expected to require a high spec PC - due to supporting newer tech in the graphics engine etc, however close to release, they do sometimes update them." Ja anulowałem pre-ordera. Poczekam na testy w praniu bo poza prockiem (2 rdzenie Ivy bridge) spełniam wszystko pomiędzy min a max.
 4. Czyli widzę ze źródła, że to są wymagania na karcie produktu w ubi sklepie. Nadal nie ma oficjalnego newsa/info od samego UBI. Trochę się łudzę, że będą je aktualizować co któryś tydzień aż będą faktycznie mniejsze ;P. Jeśli nie to pre-ordera anuluję.
 5. A klikałem tam i mi nie wskakiwało... widocznie coś nie stykało może. Tak czy inaczej dzięki ;)
 6. Chciałem sprawdzić na oficjalnej stronie Ubi, Uplay i FB ale nigdzie nie ma podanych tych wymagań. Portal zagraniczny IGN też nic nie wpomina o wymaganiach. Może tak jak jeden z konkurencyjnych polskich portali twierdzi, że zostały po prostu usunięte (czyżby flame :P). Osobiście mam pre-ordera i mam niestety 2 jajowca Ivy Bridge Intela (miał być jako procek przejściowy ale fundusze robią swoje) i zacząłem się zastanawiać nad jego anulowaniem. P.S. Wymagania od ACIV też zniknęły jeśli dobrze widzę.
 7. A ja tak sobie myślę... czy nie mogliby dodawać season passów do wszystkich pre-orderów? Wiem kasa ale tak pomijając tę ważną dla wszystkich kwestię, to przecież nie byłby głupi pomysł. Więcej pre-orderów by się sprzedawało. Mogliby teoretycznie podnieść nieco cenę. Niestety jak wspomniałem wcześniej nici byłyby z zarobku na DLC ;)
 8. Ja bym może dodał jeszcze pierwszą część Soldier of Fortune... chyba jedna z pierwszych gier, co wprowadziła punktowy model obrażeń ciała ;). Gra chyba z 2000r. jeśli się nie mylę
 9. Sam dałem zielone światło tej produkcji bo uznałem ją za ciekawą... dobrze wiedzieć, że jest demko ;). P.S. Niedawno słyszałem o podobnej produkcji na telefony z Andkiem, tytuł to bodajże Breach And Clear ale też jest póki co w fazie testów.
 10. Napiszę to jeszcze raz jak w innym podobnym temacie... Mnie się to kojarzy z czasopismem i komiksami Heavy Metal... tam też trochę takich pokręconych rzeczy było ;)
 11. A czy przypadkiem ta część nie miała być grą "na szynach"?. Coś mi świta, że któraś produkcja miała mieć taki typ rozgrywki. Dlatego też będzie tylko dystrybucja cyfrowa... poprawcie mnie jeśli się mylę ;)
 12. Ten napis mi się tak jakoś dziwnie kojarzy z czasopismem Heavy Metal :P. A ogólnie to logo nie wygląda zbyt profesjonalnie jak dla mnie
 13. beavisx

  Crysis 3 - temat ogólny

  W wersji PC się nie da oficjalnie, więc podejrzewam, że na konsoli tym bardziej się nie uda.
 14. beavisx

  Tomb Raider - przegląd ocen

  Jeśli mnie pamięć nie myli to na początku tak właśnie była zapowiadana ta gra. Jednak z czasem chyba okazało się, ze poprzeczka była zbyt wysoko i twórcy musieli pójść na kompromisy.
 15. beavisx

  Tomb Raider - przegląd ocen

  Dzisiaj potwierdziłem pre-order, i jestem trochę nakręcony. Mam nadzieję, że się nie zawiodę (oczekiwań nie mam jakoś specjalnie wygórowanych, zwłaszcza po ostatnich trailerach)