GerBeer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  171
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GerBeer

 • Ranga
  Przodownik
 1. yyy ale jak to? Przecież ja już 2-3 lata temu widziałem tą grę na Steam''ie...
 2. Lepiej późno niż wcale. Chodź ja i tak już postawiłem na pady od Xboxa właśnie ze względu na świetną kompatybilność z Windowsem i grami.
 3. 12 lat Blizzard potrzebował żeby wypuścić 3 częśc gry a są tutaj osoby, które myślą, że już pracują nad 4 xD Nawet mi was nie żal...
 4. Najbardziej prawdopodobne scenariusze według mnie? Drugi dodatek do D3 lub karcianka.
 5. > Naprawdę z chęcią bym go nabył przede wszystkim dla normalnego krzyżaka, a nie tego dziadostwa, > które jest we wcześniejszych modelach - ale cena... odstrasza mnie dość skutecznie. :/ Przecież w każdym padzie od xboxa jest krzyżak. W jakim modelu niby nie ma krzyżaka?
 6. > Myślę że gracze zauważyli, że między aktualnym Preyem a tym starym nie ma nic wspólnego. > Tutaj mamy horror, a w poprzednim to był kosmiczny Assassin''s Creed :) Fajnie jakby > to było coś w stylu Event Horizon. Ojj tak - Event Horizon <3
 7. DoW III będzie bardziej podobny do jedynki niż do dwójki? Super! Dwójka była dla mnie o wiele gorsza od częsci pierwszej.
 8. Dodajcie pojazdy jak w UT2004/UT3 i będę happy :P
 9. Gra, którą będę musiał mieć!
 10. "Star Citizen. W tym momencie już pewnie dobija do 80 milionów zebranych dolarów." Serrio? 80?! To nie jakaś pomyłka?
 11. > > Ta gra już wyszła czy jest ciągle w produkcji i dostępna w formie Early Access? > > To tak jakby zapytać na jaki silnik się przenosi ta gra. Poważnie, najpierw przeczytałeś > newsa czy najpierw go skomentowałeś? Najpierw skomentowałem.
 12. Jak patrze na hejty wylewane na YT pod gameplay''ami (i 50% głosów na nie) to się zastanawiam czy faktycznie jest tak kolorowo. No chyba, że faktycznie od czasu wypuszczenia gameplay''u dużo się zmieniło.
 13. Ta gra już wyszła czy jest ciągle w produkcji i dostępna w formie Early Access?
 14. Jak to? Poza Rosją to nie zadziała? :/
 15. GerBeer

  Helldivers - recenzja

  Czy jest szansa, że ta gra wyjdzie na PC ? :O